Search:

Історія компанії Microsoft

1994. 1 лютого. У Росії почата сертифікація фахівців із програмних продуктів Microsoft. 28 червня. Microsoft купує компанію SOFTIMAGE Inc., що є ведучим розробником засобів двох- і трьохвимірниї комп'ютерної анімації і візуалізації.

8 вересня. Оголошено офіційну назву нової версії Windows, відомої під кодовою назвою "Чикаго", - Microsoft Windows 95.

14 листопада. Початок нової рекламної компанії Microsoft, що проходить під гаслом "Wher do you want to go today?"

Невеликий сейсмічний поштовх, що сильно похитнув позиції Microsoft, стався в березні 1994 року. З'явилася Linux 1.0, нова багатокористувацька операційна система сімейства UNIX, що зародилася як аматорський проект. Її поява послужила початком руху за відкритість ОС, зміни в які можуть вносити всі бажаючі, сприяючи удосконалюванню основного продукту. Нові програми можуть бути швидко перенесені в середовище Linux, часто до того, як вони стають доступними в середовищі Windows. Те ж саме стосується і підтримки нових апаратних засобів. Linux до останнього часу не користувалася великим успіхом у широкої публіки, але викликала безсумнівний інтерес (Компанія Netscape навіть розглядала питання про інтеграцію Linux і Netscape, щоб кинути виклик Windows NT.)

Що стосується останнього часу... усього за кілька місяців Linux перетворилася з "інструмента хакерів" у платформу, популярність якої за даними International Data Corp., росте на 200 % ( !!! ) у рік. У березні фірма Corel повідомила, що було скачано більш 1 мільйона копій її безкоштовної програми WordPerfect8 для Linux. Недавно два найбільших виробники персональних комп'ютерів, Dell і IBM, уперше заявили про те, що будуть пропонувати споживачам машини з операційною системою Linux, що є прапором антигейтівського руху за "freeware".

1995. 8 травня. Microsoft Mail визнана найбільш розповсюдженою системою електронної пошти - в усьому світі нараховується 7 мільйонів користувачів.

Червень. Вихід Visual FoxPro 3.0.

14 червня. Операційна система Windows 95 запущена у виробництво.

24 серпня. Початок продажів Windows 95.

19 вересня. Початок виробництва Microsoft BackOffice версії 1.5 - першого інтегрованого серверного програмного обеспе- чения. 27 листопада. Випущений Internet Explorer 2.0.

14 грудня. Microsoft і MBC анонсують спільну всесвітню цілодобову інформаційну мережу кабельного телебачення - MSNBC Cable і інтерактивну електронну службу - MSNBC Online.

Після численних затримок і беспрецендентної для програмного продукту рекламного галасу вийшов Windows 95. Піддавшись загальному ажіотажу, у чергах за нею стояли навіть люди, що не мали комп'ютера. "Windows 95 - сама дружня користувачу версія Windows, для інсталяції якої не потрібно попередньо встановлювати DOS!" У Windows 95 значно удосконалений інтерфейс, мається вбудований набір протоколів TCP/IP, утиліта Dial-Up Networking і допускається використання довгих імен файлів.

24 листопада Гейтс закінчує роботу над книгою "Дорога в майбутнє”, вона тиражується в кількості більше півтора мільйона екземплярів і практично миттєво стає бестселером номер один в Америці. Переведена на двадцять мов.

1996. Січень. Продано 25 мільйонів копій Windows 95. Щомісяця на цю операційну систему переходить 2 мільйони користувачів. 12 березня. Microsoft анонсує технології Active. 12 березня. America Online і Microsoft укладають стратегічну угоду про партнерство - AOL інтегрує Місrоsоft Internet Explorer як стандартну програму для перегляду Web для 5 мільйонів своїх користувачів.

25 березня. Число обонентов мережі MSN (The Microsoft Network) досягає 1 мільйона.

2 квітня. Виходить Microsoft Exchange Server - перший інтегрований сервер обміну повідомленнями і груповою роботою. 9 квітня. Digital, MCI і Microsoft створюють альянс для інтегрованого рішення для підприємств компанії розширюють співробітництво і створюють рішення для організації интрамереж, обміну повідомленнями і групової роботи, що буде поставляти MCI.

16 квітня. Microsoft повідомляє про вихід системи керування базами даних Microsoft SQL Server 6.5 з вбудованою підтримкою інтернет, можливістю тиражування в різнорідних середовищах і новій архітектурі динамічного блокування.

30 травня. Початок поширення бета-версії Microsoft Explorer 3.0.

4 червня. Microsoft анонсує "Normandy" - нову платформу для комерційних Internet-служб. Це перше рішення, призначене безпосередньо для постачальників послуг Internet і комерційних Web-вузлів.

11 червня. Microsoft купує компанію eShop Inc., що є ведучим постачальником технологій для електронної комерції в Internet.

13 червня. На брифінгу для користувачів і провідних комп'ютерних компаній світу в Сан-Хосе (шт. Каліфорнія, США) Білл Гейтс оголосив стратегію Microsoft в галузі intranet. Продемонстровано широкий спектр новітніх продуктів і технологій, що готуються до випуску, - Microsoft Office 97 з інтегрованими Web-технологіями, сервер каталогів Dirctory Server, інтегрований з Internet і intranet, Windows NT Server 4.0, нова платформа Normandy для комерційних Internet-служб.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7 


Подібні реферати:

Прикладне програмне забезпечення

Зміст 1. Пакет прикладних програм 2. Текстові редактори і текстові процесори 3. Електронні таблиці 4. Бази даних 5. Графічні пакети 6. Штучний інтелект 7. Навчальні програми 8. Системи мультимедіа, комп’ютерні ігри та розваги 9. Висновок 10. Список використаних джерел 1.Вступ Комп’ютер складається з двох частин: апаратної системи і програмного забезпечення. Для розв’язання конкретної задачі комп’ютер повинен послідовно виконати цілком визначений набір операцій. Ці операції є сукупністю дій, здійснюваних ...

2. Поняття відеосистеми ПК. Призначення та склад

Відеосистема комп'ютера - сукупність трьох компонентів: монітора, відеоадаптера й драйверів відеосистеми. Персональний комп'ютер зміг стати привабливим обчислювальним засобом завдяки інтерактивності взаємодії з користувачем. Основний потік вихідної інформації PC візуальний, причому інформація представляється як у текстовому, так й у графічному виді. У перші роки існування PC його відеосистемою називали засоби виводу текстової найчастіше використовували (і продовжують використовувати) монітори з електронно-променевими ...

Керування папками, файлами та ярликами. Меню пуск

Створення папок Із погляду документо-орієнтоваиості ОС Windows 98 папки є контейнерами, в яких зберігаються інші інформа­ційні об'єкти: документи, додатки, інші папки та ярлики. Документи і додатки створюються відповідними до­датками (наприклад, текстовими та графічними редакто­рами, ЕТ, інструментальними системами програмування і т.д). Папки та ярлики створюються засобами самої ОС Windows 98. Для створення нової папки всередині вже існуючої (у тому числі на робочому столі) досить клацнути правою клавішею миші на ...