Search:

Історія компанії Microsoft

1994. 1 лютого. У Росії почата сертифікація фахівців із програмних продуктів Microsoft. 28 червня. Microsoft купує компанію SOFTIMAGE Inc., що є ведучим розробником засобів двох- і трьохвимірниї комп'ютерної анімації і візуалізації.

8 вересня. Оголошено офіційну назву нової версії Windows, відомої під кодовою назвою "Чикаго", - Microsoft Windows 95.

14 листопада. Початок нової рекламної компанії Microsoft, що проходить під гаслом "Wher do you want to go today?"

Невеликий сейсмічний поштовх, що сильно похитнув позиції Microsoft, стався в березні 1994 року. З'явилася Linux 1.0, нова багатокористувацька операційна система сімейства UNIX, що зародилася як аматорський проект. Її поява послужила початком руху за відкритість ОС, зміни в які можуть вносити всі бажаючі, сприяючи удосконалюванню основного продукту. Нові програми можуть бути швидко перенесені в середовище Linux, часто до того, як вони стають доступними в середовищі Windows. Те ж саме стосується і підтримки нових апаратних засобів. Linux до останнього часу не користувалася великим успіхом у широкої публіки, але викликала безсумнівний інтерес (Компанія Netscape навіть розглядала питання про інтеграцію Linux і Netscape, щоб кинути виклик Windows NT.)

Що стосується останнього часу... усього за кілька місяців Linux перетворилася з "інструмента хакерів" у платформу, популярність якої за даними International Data Corp., росте на 200 % ( !!! ) у рік. У березні фірма Corel повідомила, що було скачано більш 1 мільйона копій її безкоштовної програми WordPerfect8 для Linux. Недавно два найбільших виробники персональних комп'ютерів, Dell і IBM, уперше заявили про те, що будуть пропонувати споживачам машини з операційною системою Linux, що є прапором антигейтівського руху за "freeware".

1995. 8 травня. Microsoft Mail визнана найбільш розповсюдженою системою електронної пошти - в усьому світі нараховується 7 мільйонів користувачів.

Червень. Вихід Visual FoxPro 3.0.

14 червня. Операційна система Windows 95 запущена у виробництво.

24 серпня. Початок продажів Windows 95.

19 вересня. Початок виробництва Microsoft BackOffice версії 1.5 - першого інтегрованого серверного програмного обеспе- чения. 27 листопада. Випущений Internet Explorer 2.0.

14 грудня. Microsoft і MBC анонсують спільну всесвітню цілодобову інформаційну мережу кабельного телебачення - MSNBC Cable і інтерактивну електронну службу - MSNBC Online.

Після численних затримок і беспрецендентної для програмного продукту рекламного галасу вийшов Windows 95. Піддавшись загальному ажіотажу, у чергах за нею стояли навіть люди, що не мали комп'ютера. "Windows 95 - сама дружня користувачу версія Windows, для інсталяції якої не потрібно попередньо встановлювати DOS!" У Windows 95 значно удосконалений інтерфейс, мається вбудований набір протоколів TCP/IP, утиліта Dial-Up Networking і допускається використання довгих імен файлів.

24 листопада Гейтс закінчує роботу над книгою "Дорога в майбутнє”, вона тиражується в кількості більше півтора мільйона екземплярів і практично миттєво стає бестселером номер один в Америці. Переведена на двадцять мов.

1996. Січень. Продано 25 мільйонів копій Windows 95. Щомісяця на цю операційну систему переходить 2 мільйони користувачів. 12 березня. Microsoft анонсує технології Active. 12 березня. America Online і Microsoft укладають стратегічну угоду про партнерство - AOL інтегрує Місrоsоft Internet Explorer як стандартну програму для перегляду Web для 5 мільйонів своїх користувачів.

25 березня. Число обонентов мережі MSN (The Microsoft Network) досягає 1 мільйона.

2 квітня. Виходить Microsoft Exchange Server - перший інтегрований сервер обміну повідомленнями і груповою роботою. 9 квітня. Digital, MCI і Microsoft створюють альянс для інтегрованого рішення для підприємств компанії розширюють співробітництво і створюють рішення для організації интрамереж, обміну повідомленнями і групової роботи, що буде поставляти MCI.

16 квітня. Microsoft повідомляє про вихід системи керування базами даних Microsoft SQL Server 6.5 з вбудованою підтримкою інтернет, можливістю тиражування в різнорідних середовищах і новій архітектурі динамічного блокування.

30 травня. Початок поширення бета-версії Microsoft Explorer 3.0.

4 червня. Microsoft анонсує "Normandy" - нову платформу для комерційних Internet-служб. Це перше рішення, призначене безпосередньо для постачальників послуг Internet і комерційних Web-вузлів.

11 червня. Microsoft купує компанію eShop Inc., що є ведучим постачальником технологій для електронної комерції в Internet.

13 червня. На брифінгу для користувачів і провідних комп'ютерних компаній світу в Сан-Хосе (шт. Каліфорнія, США) Білл Гейтс оголосив стратегію Microsoft в галузі intranet. Продемонстровано широкий спектр новітніх продуктів і технологій, що готуються до випуску, - Microsoft Office 97 з інтегрованими Web-технологіями, сервер каталогів Dirctory Server, інтегрований з Internet і intranet, Windows NT Server 4.0, нова платформа Normandy для комерційних Internet-служб.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7 


Подібні реферати:

Цифрові графічні моделі в комп’ютерній графіці

Існує два принципово різних підходи до цифрового кодування графіки. Перший полягає в наближеному відтворенні графічного зображення за допомогою великої кількості дискретних елементів зображення - пікселів. Одержані в такий спосіб зображення називають растровими - від слова растр: горизонтальна лінія пікселів. Звичайно растрові зображення створюються автоматично шляхом цифрового кодування фотографій, малюнків, інших оригіналів. Другий спосіб полягає у визначенні геометричних фігур, з яких складається зображення, за допомогою ...

Програми архіватори WinRAR

Програма WinRAR призначена для створення і керу­вання архівними файлами. Вона є 32-розрядною версією архіватора RAR для ОС Windows 95, 98 і N7. Програма WinRAR забезпечує: • повну підтримку архівів RAR і ZІР; • високий ступінь стиснення інформації завдяки висо­коефективному алгоритму стиснення даних; • стиснення мультимедіа файлів за допомогою спе­ціального алгоритму; • підтримку технології Drag and Drop; • керування архівами форматів САВ, АRJ і LZH; • підтримку неперервних архівів (ступінь стиснення інформації в них на ...

Дискова операційна система (DOS)

Операційна система DOS складається з наступних частин: Операційна система - це програма, що завантажується при включенні комп'ютера. Вона робить діалог з користувачем, здійснює керування комп'ютером, його ресурсами (оперативною пам'яттю, місцем на дисках і т.д.), запускає інші (прикладні) програми на виконання. Операційна система забезпечує користувачу і прикладним програмам зручний спосіб спілкування (інтерфейс) із пристроями комп'ютера. Основна причина необхідності операційної системи полягає в тому, що ...