Search:

Історія компанії Microsoft

1994. 1 лютого. У Росії почата сертифікація фахівців із програмних продуктів Microsoft. 28 червня. Microsoft купує компанію SOFTIMAGE Inc., що є ведучим розробником засобів двох- і трьохвимірниї комп'ютерної анімації і візуалізації.

8 вересня. Оголошено офіційну назву нової версії Windows, відомої під кодовою назвою "Чикаго", - Microsoft Windows 95.

14 листопада. Початок нової рекламної компанії Microsoft, що проходить під гаслом "Wher do you want to go today?"

Невеликий сейсмічний поштовх, що сильно похитнув позиції Microsoft, стався в березні 1994 року. З'явилася Linux 1.0, нова багатокористувацька операційна система сімейства UNIX, що зародилася як аматорський проект. Її поява послужила початком руху за відкритість ОС, зміни в які можуть вносити всі бажаючі, сприяючи удосконалюванню основного продукту. Нові програми можуть бути швидко перенесені в середовище Linux, часто до того, як вони стають доступними в середовищі Windows. Те ж саме стосується і підтримки нових апаратних засобів. Linux до останнього часу не користувалася великим успіхом у широкої публіки, але викликала безсумнівний інтерес (Компанія Netscape навіть розглядала питання про інтеграцію Linux і Netscape, щоб кинути виклик Windows NT.)

Що стосується останнього часу... усього за кілька місяців Linux перетворилася з "інструмента хакерів" у платформу, популярність якої за даними International Data Corp., росте на 200 % ( !!! ) у рік. У березні фірма Corel повідомила, що було скачано більш 1 мільйона копій її безкоштовної програми WordPerfect8 для Linux. Недавно два найбільших виробники персональних комп'ютерів, Dell і IBM, уперше заявили про те, що будуть пропонувати споживачам машини з операційною системою Linux, що є прапором антигейтівського руху за "freeware".

1995. 8 травня. Microsoft Mail визнана найбільш розповсюдженою системою електронної пошти - в усьому світі нараховується 7 мільйонів користувачів.

Червень. Вихід Visual FoxPro 3.0.

14 червня. Операційна система Windows 95 запущена у виробництво.

24 серпня. Початок продажів Windows 95.

19 вересня. Початок виробництва Microsoft BackOffice версії 1.5 - першого інтегрованого серверного програмного обеспе- чения. 27 листопада. Випущений Internet Explorer 2.0.

14 грудня. Microsoft і MBC анонсують спільну всесвітню цілодобову інформаційну мережу кабельного телебачення - MSNBC Cable і інтерактивну електронну службу - MSNBC Online.

Після численних затримок і беспрецендентної для програмного продукту рекламного галасу вийшов Windows 95. Піддавшись загальному ажіотажу, у чергах за нею стояли навіть люди, що не мали комп'ютера. "Windows 95 - сама дружня користувачу версія Windows, для інсталяції якої не потрібно попередньо встановлювати DOS!" У Windows 95 значно удосконалений інтерфейс, мається вбудований набір протоколів TCP/IP, утиліта Dial-Up Networking і допускається використання довгих імен файлів.

24 листопада Гейтс закінчує роботу над книгою "Дорога в майбутнє”, вона тиражується в кількості більше півтора мільйона екземплярів і практично миттєво стає бестселером номер один в Америці. Переведена на двадцять мов.

1996. Січень. Продано 25 мільйонів копій Windows 95. Щомісяця на цю операційну систему переходить 2 мільйони користувачів. 12 березня. Microsoft анонсує технології Active. 12 березня. America Online і Microsoft укладають стратегічну угоду про партнерство - AOL інтегрує Місrоsоft Internet Explorer як стандартну програму для перегляду Web для 5 мільйонів своїх користувачів.

25 березня. Число обонентов мережі MSN (The Microsoft Network) досягає 1 мільйона.

2 квітня. Виходить Microsoft Exchange Server - перший інтегрований сервер обміну повідомленнями і груповою роботою. 9 квітня. Digital, MCI і Microsoft створюють альянс для інтегрованого рішення для підприємств компанії розширюють співробітництво і створюють рішення для організації интрамереж, обміну повідомленнями і групової роботи, що буде поставляти MCI.

16 квітня. Microsoft повідомляє про вихід системи керування базами даних Microsoft SQL Server 6.5 з вбудованою підтримкою інтернет, можливістю тиражування в різнорідних середовищах і новій архітектурі динамічного блокування.

30 травня. Початок поширення бета-версії Microsoft Explorer 3.0.

4 червня. Microsoft анонсує "Normandy" - нову платформу для комерційних Internet-служб. Це перше рішення, призначене безпосередньо для постачальників послуг Internet і комерційних Web-вузлів.

11 червня. Microsoft купує компанію eShop Inc., що є ведучим постачальником технологій для електронної комерції в Internet.

13 червня. На брифінгу для користувачів і провідних комп'ютерних компаній світу в Сан-Хосе (шт. Каліфорнія, США) Білл Гейтс оголосив стратегію Microsoft в галузі intranet. Продемонстровано широкий спектр новітніх продуктів і технологій, що готуються до випуску, - Microsoft Office 97 з інтегрованими Web-технологіями, сервер каталогів Dirctory Server, інтегрований з Internet і intranet, Windows NT Server 4.0, нова платформа Normandy для комерційних Internet-служб.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7 


Подібні реферати:

Основні роботи операційної системи UNIX. Підтримка мережі UNIX

В даний час UNIX використовується на найрiзноманiтнiших апаратних платформах – вiд персональних робочих станцiй до потужних серверiв з тисячами користувачiв. Це пов’язано з тим, що UNIX – багатозадачна багатокористувацька система, що володiє широкими можливостями. З точки зору користувача, в операцiйнiй системi UNIX iснує два типи об’єктiв: файли i процеси. Всi данi зберiгаються у виглядi файлiв, доступ до периферiйних пристроїв здiйснюється як читання/запис в спецiальнi файли. Пiд час запуску програми ядро операцiйної ...

2. Поняття відеосистеми ПК. Призначення та склад

Відеосистема комп'ютера - сукупність трьох компонентів: монітора, відеоадаптера й драйверів відеосистеми. Персональний комп'ютер зміг стати привабливим обчислювальним засобом завдяки інтерактивності взаємодії з користувачем. Основний потік вихідної інформації PC візуальний, причому інформація представляється як у текстовому, так й у графічному виді. У перші роки існування PC його відеосистемою називали засоби виводу текстової найчастіше використовували (і продовжують використовувати) монітори з електронно-променевими ...

Класифікація прикладних та службових програмних засобів

План ВСТУП 1. ЗАГАЛЬНЕ ПОНЯТТЯ ПРО КЛАСИФІКАЦІЮ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 2. КЛАСИФІКАЦІЯ СЛУЖБОВИХ ПРОГРАМНИХ ЗАСОБІВ 3. ПРИКЛАДНІ ПРОГРАМНІ ЗАСОБИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ Вступ В основу роботи комп'ютерів покладено програмний принцип керування, який полягає в тому, що комп'ютер виконує дії за заздалегідь заданою програмою. Цей принцип забезпечує універсальність використання комп'ютера: у певний момент часу розв'язується задача відповідно до вибраної програми. Після її завершення у пам'ять ...