Search:

Історія компанії Microsoft

17 червня. Початок бета-тестування Microsoft SNA Server 3.0.

26 червня. Виходить бета-версія проксі-сервера Microsoft на базі Windows NT, під кодовою назвою "Katapult".

15 липня. Починає працювати цілодобова інформаційна мережа кабельного телебачення - MSNBC Cable.

15 липня. Microsoft починає широке поширення бета-версії своєї нової мови програмування Visual Java++.

31 липня Microsoft випускає Windows NT 4.0, істотно поліпшену в порівнянні з версією 3.51: з'явився користувацький інтерфейс Windows 95, розширені функції для роботи з апаратними пристроями і численні вбудовані серверні процеси, такі, як WEB-сервер Internet Information Server. Спочатку частка цієї ОС, призначеної для заміни Unix, на корпоративному ринку США балу невелика, але згодом вона різко зросте, і Windows NT стає платформою для інтрамереж і загальнодоступних вузлів Інтернету.

Жовтень 1996. Корпорація Microsoft випускає OEM Service Release 2 (OSR2) for Windows 95, що призначенна для виготовлювачів ПК, що встановлюють цю ОС на нових машинах. У ній виправлені помилки і удосконалені багато убудованих функцій і панелі керування Windows 95. Деякі "нововведення" Windows 98 з'явилися в OSR2, у тому числі файлова система FAT32, що забезпечує більш ефективне використання простору на твердому диску, і поліпшена утиліта Dial-Up Networking. До складу OSR2 увійшов Internet Explorer 3.3 - перший вдалий браузер фірми Microsoft.

1997. 23 вересня. Перша бета-версія Windows NT 5.0 представлена на конференції програмістів. Фундаментальна нова версія забезпечить сумісність з апаратними засобами наступного покоління, а також буде володіти усовершенствоваными функціями адміністративного керування і захисту даних. Дата випуску - січень 1997 р.

25 червня. Корпорація Microsoft випускає Windows 98 - останню версію Windows на базі старого ядра. Система Windows 98 інтегрована з браузером Internet Explorer 4.0 і сумісна з багатьма новими апаратними стандартами - від USB до специфікації керування ACPI.

Ситуація c Windows 98 нагадує ситуацію з Windows 3.11. Частина користувачів вважає, що Windows 98 - це Windows 95, але з установленим Internet Explorer 4.0, і дійсно, зовнішніх відмінностей між ними дуже мало. Різниця лежить всередині, під шаром "косметики". Це, у першу чергу, поліпшений механізм керування оперативною пам'яттю,. частково запозичений з Windows NT, поліпшені засоби керування Windows і багато чого іншого.

Але це як і раніше ОС із сімейства Windows 3.x/9x, в основі якої лежить ядро, розроблене в 1988-1989 роках для проекту Windows /386 3.0 (що ввійшов у Windows 3.0). У цьому легко переконатися, заглянувши у файли, що поставляються в складі комплекту для розроблювача драйверів під Windows 98 (Win98 DDK - Device Driver Kit). Заголовні файли, що містять описи структур даних, використовуваних ядром Windows, і файли зі зразками коду насичені повідомленнями: "написаний у 1988 році", "написаний у 1988 році, цілком переписаний у 1988 році, виправлений у 1989 році", і їм подібним.

Windows 98 - останній продукт Microsoft, побудований на старому ядрі. У новій системі, Windows 2000, используеися програмний код Windows NT.

У 1998 році Microsoft випускає Office 98 для Macintosh - як розширення раніше випущеного пакета Office 97. Іронія долі - користувачі Мас'ов "сидять" на софте від Microsoft.

Новітня історія Microsoft багата хвилюючими подіями. У січні 99-го року випущена Encarta Africana, чергова мультимедійна енциклопедія, цього разу присвячена життю народів Африки. У лютому відкривається перший онлайновый магазин Microsoft, а в березні надходить у продаж нова книга Білла Гейтса "Бізнес зі швидкістю думки", основна ідея якої добре відбита в назві. 18 березня для вільного скачувануя стає доступний MSIE 5.0; за перший тиждень програму скачали більш 5 мільйонів разів.

Закінчуючи історію Microsoft, не можна не згадати про останні голосні подіях. Мін'юст США (за підтримкою таких монстрів, як International Business Machines Corp., Netscape, Novell, Oracle і Sun) 22 жовтня 1988 року оголосили про початок розслідування діяльності Microsoft у зв'язку з порушенням останньої "указу про згоду" 1995 р. фактом включення у свою операційну систему Windows власного web-браузера "Internet Explorer". Як вважає головний прокурор Дженет Рино (Janet Reno), Microsoft "незаконно користається перевагами, що дає монополія на Windows, щоб захищати і розширювати цю монополію й обмежувати вибір споживачів". Варто відзначити, однак, що міністерство юстиції переслідує Microsoft не за порушення антитрестівського законодавства, а за порушення раніше заключеної угоди, підписаної в ході розслідування його діяльності в

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7 


Подібні реферати:

Інформаційні технології і системи

Завдання 1 Вказати назву підприємства, де ви працюєте. Вказати засоби автоматизації управлінської праці (власні та арендовані), що використовуються в організації. Вказати їх модель і кількість. Навести перелік задач, що розв'язуються з допомогою цієї техніки. Дати коротеньку характеристику наведених задач. Проаналізувати існуючий рівень автоматизації обробки економічної інформації наданому підприємстві. Вказати , чи є. в наявності автоматизовані інформаційні системи управління. 5. Визначити перспективи розвитку ...

Демонстрація роботи електромагнітного реле постійного струму

Завдання Розробити програму для демонстрації роботи електромагнітного реле постійного струму. Зміст Вступ.....................................................................................................................................3 Задача і опис схеми...........................................................................................4 Текст програми.......................................................................................................4 ...

Проектування бази даних предметної області „Онлайн-магазин”

ЗМІСТ Вступ……………………………………………………………………… .………3 1. Аналіз предметної області та постановка задачі . ……………4 2. Розробка універсального відношення…………………………………… 6 3. Розробка концептуальної схеми предметної області «Онлайн-магазин» за ER-принципом…… .11 4. Проектування нормалізованих відношень……………………………… .… 14 5. Оцінка спроектованих відношень . ……………………………………………16 6. Розробка вихідних форм подання інформації ……………………………….19 7. Розробка програмного забезпечення ………………………………………23 7.1. Розробка схеми алгоритму реалізації ...