Search:

Історія компанії Microsoft

17 червня. Початок бета-тестування Microsoft SNA Server 3.0.

26 червня. Виходить бета-версія проксі-сервера Microsoft на базі Windows NT, під кодовою назвою "Katapult".

15 липня. Починає працювати цілодобова інформаційна мережа кабельного телебачення - MSNBC Cable.

15 липня. Microsoft починає широке поширення бета-версії своєї нової мови програмування Visual Java++.

31 липня Microsoft випускає Windows NT 4.0, істотно поліпшену в порівнянні з версією 3.51: з'явився користувацький інтерфейс Windows 95, розширені функції для роботи з апаратними пристроями і численні вбудовані серверні процеси, такі, як WEB-сервер Internet Information Server. Спочатку частка цієї ОС, призначеної для заміни Unix, на корпоративному ринку США балу невелика, але згодом вона різко зросте, і Windows NT стає платформою для інтрамереж і загальнодоступних вузлів Інтернету.

Жовтень 1996. Корпорація Microsoft випускає OEM Service Release 2 (OSR2) for Windows 95, що призначенна для виготовлювачів ПК, що встановлюють цю ОС на нових машинах. У ній виправлені помилки і удосконалені багато убудованих функцій і панелі керування Windows 95. Деякі "нововведення" Windows 98 з'явилися в OSR2, у тому числі файлова система FAT32, що забезпечує більш ефективне використання простору на твердому диску, і поліпшена утиліта Dial-Up Networking. До складу OSR2 увійшов Internet Explorer 3.3 - перший вдалий браузер фірми Microsoft.

1997. 23 вересня. Перша бета-версія Windows NT 5.0 представлена на конференції програмістів. Фундаментальна нова версія забезпечить сумісність з апаратними засобами наступного покоління, а також буде володіти усовершенствоваными функціями адміністративного керування і захисту даних. Дата випуску - січень 1997 р.

25 червня. Корпорація Microsoft випускає Windows 98 - останню версію Windows на базі старого ядра. Система Windows 98 інтегрована з браузером Internet Explorer 4.0 і сумісна з багатьма новими апаратними стандартами - від USB до специфікації керування ACPI.

Ситуація c Windows 98 нагадує ситуацію з Windows 3.11. Частина користувачів вважає, що Windows 98 - це Windows 95, але з установленим Internet Explorer 4.0, і дійсно, зовнішніх відмінностей між ними дуже мало. Різниця лежить всередині, під шаром "косметики". Це, у першу чергу, поліпшений механізм керування оперативною пам'яттю,. частково запозичений з Windows NT, поліпшені засоби керування Windows і багато чого іншого.

Але це як і раніше ОС із сімейства Windows 3.x/9x, в основі якої лежить ядро, розроблене в 1988-1989 роках для проекту Windows /386 3.0 (що ввійшов у Windows 3.0). У цьому легко переконатися, заглянувши у файли, що поставляються в складі комплекту для розроблювача драйверів під Windows 98 (Win98 DDK - Device Driver Kit). Заголовні файли, що містять описи структур даних, використовуваних ядром Windows, і файли зі зразками коду насичені повідомленнями: "написаний у 1988 році", "написаний у 1988 році, цілком переписаний у 1988 році, виправлений у 1989 році", і їм подібним.

Windows 98 - останній продукт Microsoft, побудований на старому ядрі. У новій системі, Windows 2000, используеися програмний код Windows NT.

У 1998 році Microsoft випускає Office 98 для Macintosh - як розширення раніше випущеного пакета Office 97. Іронія долі - користувачі Мас'ов "сидять" на софте від Microsoft.

Новітня історія Microsoft багата хвилюючими подіями. У січні 99-го року випущена Encarta Africana, чергова мультимедійна енциклопедія, цього разу присвячена життю народів Африки. У лютому відкривається перший онлайновый магазин Microsoft, а в березні надходить у продаж нова книга Білла Гейтса "Бізнес зі швидкістю думки", основна ідея якої добре відбита в назві. 18 березня для вільного скачувануя стає доступний MSIE 5.0; за перший тиждень програму скачали більш 5 мільйонів разів.

Закінчуючи історію Microsoft, не можна не згадати про останні голосні подіях. Мін'юст США (за підтримкою таких монстрів, як International Business Machines Corp., Netscape, Novell, Oracle і Sun) 22 жовтня 1988 року оголосили про початок розслідування діяльності Microsoft у зв'язку з порушенням останньої "указу про згоду" 1995 р. фактом включення у свою операційну систему Windows власного web-браузера "Internet Explorer". Як вважає головний прокурор Дженет Рино (Janet Reno), Microsoft "незаконно користається перевагами, що дає монополія на Windows, щоб захищати і розширювати цю монополію й обмежувати вибір споживачів". Варто відзначити, однак, що міністерство юстиції переслідує Microsoft не за порушення антитрестівського законодавства, а за порушення раніше заключеної угоди, підписаної в ході розслідування його діяльності в

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7 


Подібні реферати:

Yava технологія.Основні риси та персрективи застосування

Зміст. Походження Java. Безпечність. Ефективність. а) прозорість інтерфейсів; б) легкість програмування; Об’єктно-орієнтована спрямованість. Стійкість до помилок. Підтримка багатопоточності. Незалежність від архітектури. Переваги інтерпретованості в поєднанні з високою продуктивністю. Розподіленість. Доступність інструментарія. Перспективи застосування Резюме. Джерела інформації. 2 2 3 4 4 5 5 6 6 7 7 20 21 . Походження Java. Мова програмування Java зародилася в 1991р. в лабораторіях компанії Sun Microsystems inc. ...

Бізнес в Internet. Правові аспекти

Останні роки показують, що з кожним роком Internet все більше проникає у життя людей. Незабаром Internet знайде своє місце в усіх сферах сучасного бізнесу, в якому працюють такі бізнес-моделі, які у реальному житті й уявити собі неможливо. Вже зараз відчувається, що Internet стає атрибутом ділового життя кожного, хто прагне процвітати і поліпшити економічну ситуацію в країні. Взагалі Internet як нова територія для ведення бізнесу надає широкі можливості відображення реальної економіки держави у віртуальному всесвіті. ...

Редагування формул у WORD

Математичні об’єкти редагуються як безпосередньо в тексті, так і в спеціальному діалоговому вікні. Перед редагуванням формули в тексті її виділяють, клацнувши на ній лівою клавішею миші. Потім за командою Правка — Об’єкт Equation — Изменить або подвійним клацанням лівою клавішею миші на формулі активізується панель “Формула” і здійснюється редагування. Редагування виділеної формули в окремому вікні виконується за командою Об’єкт Equation — Открьіть із меню Правка, що відкриває діалогове вікно “Редактор формул”, де і ...