Search:

Центральний мікропроцесор

Выступ – негативний відступ, відстань вказується в полі на.

У полях перед і после – відстані відповідно перед першим рядком абзацу й після останнього рядку абзацу.

У полі междустрочный – інтервал поміж рядками усередині абзацу:

Одинарный – інтервал, стандартний для даного типу шрифту;

Полуторный – інтервал у 1,5 разу більше стандартного;

Двойной – інтервал у 2 рази більше стандартного;

Мал.5

Минимум – інтервал не менше, ніж у полі значение;

Точно – інтервал, рівний значенню в полі значение;

Множитель – інтервал, рівний стандартному, помноженому на значення в полі значение;

Установлювати спосіб вирівнювання можна також за допомогою кнопок (мал.23).

Мал.6

Мал.7

На горизонтальній координатній лінійці (мал.24) знаходяться: маркер першого рядку (1), маркер лівої (2) і правої (3) меж абзацу. Пересуваючи їх за допомогою миші, можна змінювати відповідні параметри абзацу.

Установлення позицій табуляції

Табуляція використовується для точного вирівнювання колонок тексту або чисел (мал.25). Якщо установити позиції табуляції, то при кожному натисканні клавіші Tab курсор буде пересуватися праворуч до найближчої позиції табуляції.

Для установлення позицій табуляції використовується команда Табуляция із меню Формат, що викликає діалогове вікно Табуляция (мал.26).

по левому краю – текст вирівнюється по лівому краю;

по центру – текст вирівнюється по центру щодо позиції табуляції;

Мал.8

Мал.9

по правому краю – текст вирівнюється по правому краю щодо позиції табуляції;

по разделителю – числа вирівнюються по десятковій крапці, текст вирівнюється по правому краю;

с чертой – під позиціями табуляції з’являються вертикальні риски.

Для заповнення порожнього місця, що залишається ліворуч від знаку табуляції, можна використовувати ланцюжок символів, які можна вибрати в рамці Заполнитель.

Установивши усі необхідні параметри для однієї позиції, слід натиснути кнопку Установить і нова позиція буде внесена в перелік Позиции табуляции, що містить усі установлені позиції табуляції. Щоб змінити тип вже установленої позиції табуляції, досить вибрати потрібну позицію з переліку Позиции табуляции і установити нові значення режимів.

Для видалення позиції табуляції слід вибрати її в переліку Позиции табуляции і натиснути на кнопку Удалить. Усі наявні позиції табуляції можна видалити натисканням кнопки Удалить все.

Установити позицію табуляції можна також натисканням миші на горизонтальній координатній лінійці. Тип позиції табуляції зазначений усередині квадрату в лівому кінці горизонтальної координатної лінійки. Якщо натиснути мишею на цьому квадраті, то тип позиції табуляції зміниться. По черзі можна вибрати такі типи табуляції:

– вирівнювання по лівому краю;

– вирівнювання по центру;

– вирівнювання по правому краю;

– вирівнювання по десятковому знаку.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5 


Подібні реферати:

Диспетчер завдань

Користуючись засобами операційної системи Windows, викликати список завантажених програм у поточному сеансі та пояснити технологією використання цього списку при «зависанні» комп’ютера Для запуску диспетчера завдань виконайте будь-яку з наступних дій: • Натисніть клавіші CTRL+ALT+DEL, а потім кнопку Диспетчер задач. -або- • Натисніть сполучення клавіш CTRL+SHIFT+ESC. -або- • Правою кнопкою миші клацніть на порожню область на панелі завдань і виберіть пункт Диспетчер задач. На вкладці Приложения відображається стан ...

Інформатика

На першій ЕОМ при заміні однієї програми іншою потрібно було робити комутацію (міняти спосіб з’єднання) блоків машини. Цей недолік був усунутий після побудови в Англії у 1949 році машини ЕДСАК (конструктор М. Уілкс), де вперше був реалізований сформульований Дж. фон Нейманом принцип зберігання програми у пам’яті машин. У 1951 році в США почався серійний випуск універсальних ЕОМ марки ЮНІВАК Перша ЕОМ у нашій країні була створена в Києві у 1951 році і названа МЭСМ (мала електронна обчислювальна машина). У ...

Принципи побудови інтерфейсів операційних систем

Нагадаємо що ОС завжди виступає як інтерфейс між апаратурою комп’ютера і користувачем з його задачами. Під інтерфейсами операційних систем тут і надалі слід розуміти спеціальні інтерфейси системного і прикладного програмування призначених для виконання слідуючи задач: Управління процесами, котрі включають в себе слідуючий набір основних функцій: Запуск, зупинка і зняття задачі з виконання; Задання і змінення пріоритету задачі; Взаємодія задач між собою; REC (remote procedure call) – віддалений визов програм. Управління ...