Search:

Прут та рослини Івано-Франківської області

Баранець звичайний. Зустрічається у високогір'ї Карпат на кам'янистих полонинах. З лікувальною метою використовують траву.

Любка дволиста. Зустрічається в Карпатах. Зростає в лісах, на галявинах, узліссях, по чагарниках. З лікувальною метою використовують бульби.

Пізньоцвіт осінній. Зустрічається в передгір'ї та низькій частині Карпат. З лікувальною метою використовують насіння і бульбоцибулини.

Родіола рожева (золотий корінь). Зустрічається у високогір'ї Карпат на кам'янистих розсипах, у гірських ущелинах. Цілющі властивості має корінь.

Скополія карніолійська. Зустрічається в Карпатах. Росте в тінистих лісах, лісових вирубках, чагарниках. Лікарську цінність становлять корені.

Тирлич жовтий. Росте в Карпатах, на високогірних луках. Для виготовлення ліків використовують корені.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5 


Подібні реферати:

Мій рідний край Тернопіль

Тернопіль — місто обласного підпорядкування, адміністративний, економічний і культурний центр Тернопільської області. Розташований на р. Сереті (ліва притока Дністра). Вузол залізничних та автомобільних шляхів. Є аеропорт. Відстань від Тернополя до Києва 415 км. Населення на 1 січня 1973 року — 106 300 чоловік. Місцевість, де розташований Тернопіль, була заселена здавна. На його околицях збереглася стоянка доби мезоліту, що існувала тут 10—9 тисяч років тому, виявлено залишки поселення трипільської культури (III тисячоліття ...

Орнамент Буковини. Загальні відомості. Елементи орнаменту буковинського килима

На декоративність народної тканини в значній мірі впливає техніка ткання. Кожне сплетіння створює свій декоративний ефект. Наприклад, гладке і рівномірне сплетіння вражає спокійною ритмічністю, різні види скісного (чиноватого ткання) „качельця”, „смерічка”, „луска” (покривають тканину дрібними фігурними мотивами, які мерехтливо вирисовуються блискучими контурами і надають їй наглядності. Чиновате ткання повсюдно застосовувалося в одягових тканинах – вовняній і полотняній (опинки, запаски, пояси, хустки), а також в ...

Опис символів (герби, прапори) міста Острога

План Вступ. 1.Корткий огляд історії міста. 2.Символи Острога, минуле і сьогодення. Висновок. Місто Острог має давню і славну історію. Не кожний обласний, а тим більше районний центр України може порівнятись до історії Острога. Знахідки, виявлені при археологічних дослідженнях, засвідчують, що територія теперішнього міста була заселена ще в епоху енеоліту (4-3 тисячоліття до н.е.). Сама назва міста має чимало легенд. Події, які відбувалися в ньому, теж оповиті легендами. Зупинимося на одній – походження назви Острог. ...