Search:

Курсовий проект з виробничого навчання

3. Викладання нового матеріалу

Відправка відправлень з оголошеною цінністю для подальшого пересилання в пункт призначення;

Прийом відправлень з оголошеною цінністю в пункті призначення;

Практично показати.

видача завдань і розподіл по робочих місцях.

III. Вправи учнів та поточний інструктаж (5 год.)
1. Цільові обходи

Перевірка організованого робочого місця;

Перевірка правил техніки безпеки;

Перевірка дотримання технологічних праць при виконанні
завдань;

1.4. Перевірка дотримання технологічного процесу.

IV. Заключний інструктаж (10-15 хв.)

Аналіз виконаних завдань;

Виявлення помилок та засіб їх усунення;

Виставлення оцінок;


4. Видача домашнього завдання та прибирання робочого місця. Д./ 3. Повторити прийом передплати на періодичні видання, пере адресації та документацій ні передплати.

Конспект вступного інструктажу.

Майстер повідомляє тему і мету уроку, задає учням декілька питань з матеріалу попередньої теми для перевірки знань та питання за матеріалом з спец технології по даній темі, щоб вони пригадали вивчений матеріал.

Потім майстер виробничого навчання переходить разом з учнями до вивчення поштових правил, інструкції по даній темі: інструктаж з техніки безпеки на робочому місці оператора.

Перевіряє якість засвоєння учнями матеріалу.


VIII. Методика проведення занять.

Методика виробничого навчання повинна відповідати закономірностям процесу здобуття учнями виробничо-технічних знань, навиків та вмінь і розглянутим принципом формувати в них технологічні інтереси і здібності, виховання правильного відношення до праці, повага до колективу, дисциплінованості, організованості праці.

Методи навчання в основному поділяються на:

словесні;

наочні;

практичні.

До словесних методів належать розповідь, пояснення, бесіда. До наочних методів відносять демонстрацію народних об’єктів і наочного приладдя, показ операцій майстром, спостереження учнів. Практичні методи, до яких відносять вправи, розв’язання виробничо-технічних завдань, лабораторно-технічні роботи.

Розповідь майстра є оповідною формою розкриття нового матеріалу. Розповідь повинна забезпечувати політехнічну спрямованість викладання, вона містить ознаки тих чи інших об’єктів техніки, предметів і знарядь праці, а також їх зміни у ході технологічних процесів. Матеріал викладається так, щоб були зрозуміли основні думки. Під поясненням слід розуміти словесне тлумачення, обґрунтування тих чи інших процесів, принцип дії апаратів, приладів. Пояснення використовують разом з розповіддю і показом.

Для бесіди характерний діалог між майстром та учнями у форми запитань та відповідей. Колективна бесіда може передувати новій темі, новому змісту навчання, бесіди наприкінці заняття.

Значну роль у темі курсового проекту відіграють методи, що ґрунтуються на різних типах наочності (демонстрація, спостереження учнів):

демонстрація об’єктів і процесів, що вивчаються у натуральному вигляді (роздатковий матеріал, макети, моделі, показ трудових прийомів);

демонстрація зображень (плакати, схеми);

демонстрація за допомогою інформаційних технічних засобів навчання, у тому числі комп’ютерів.

Серед практичних методів виробничого навчання найважливішим і поширеним є метод вправ. Це вправи на комп’ютерах, що дає змогу створити реальні умови для формування трудових навичок. Такі вправи потрібні для розвитку певних професійних якостей.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 


Подібні реферати:

Тварини лісу. Охорона лісу

МЕТА. Розширити знання учнів про багатоманітність тварин лісу, виявити ознаки пристосування і зв'язку тварин до умов середовища "ліс", продовжувати формувати поняття "звірі", "птахи", "комахи"; вдосконалювати вміння порівнювати тварин за характерними ознаками, особливостями життя і поведінки; класифікувати за істотними ознаками, ознайомити з весняним періодом життя. Виховувати шанобливе ставлення до всього живого як складової природних багатств Землі. Розвивати пізнавальний ...

Методична розробка уроку англійської мови по темі Охорона навколішнього середовища

Тема уроку: Охорона навколішнього середовища. Мета уроку: 1. Створити на уроці мовні ситуації, що моделюють реальні ситуації обговорення охорони навколишнього середовища на міжнародній конференції екологами, лікарями, директорами великих промислових підприємств, які б мотивували використання іноземної мови з метою спілкування. 2. Домогтися реалізації головної мети уроку в процесі використання продуктивних вправ: а) повідомлення й коментування фактів б) доказ положень в) опис явищ г) дискусія між всіма учнями групи. 3. ...

Різнокольорові вірші. А.М’ястківський Веселочка. Е. Горева Кольоровий віршик. Т.Коломієць Подарунок

ТЕМА. Різнокольорові вірші. А.М’ястківський "Веселочка". Е. Горева “Кольоровий віршик”. Т.Коломієць "Подарунок". МЕТА. Навчити учнів правильно і виразно читати вірші, обґрунто­вувати свої міркування; розвивати допитливість, інтерес до навколишнього світу, мови; виховувати любов до приро­ди. ОБЛАДНАННЯ. Сигнальні картки кольорів, таблиці, малюнки, ТЗН. ХІД УРОКУ І. Організація класу до уроку. - Добрий день! - кажу, діти, я вам. Доброго здоров’я бажаю гостям, запрошуючи всіх вас на урок читання. Звати мене ...