Search:

Рекомендації споживачам щодо вибору ноутбука

Як вибрати ноутбук середньої цінової категорії

Ноутбуки, середні за ціною, відрізняються від бюджетних моделей поліпшеними характеристиками. Наприклад, обсяг вінчестера становить вже 250 Gb, у дисплея краще передача кольору й контрастність. Частота процесора вище, не рідкість — дву-ядерні процесори підвищеної продуктивності. Дуже часто ноутбук середнього класу обладнаний убудованою веб-камерою, потужнішими динаміками. Відеокарта дозволить грати в досить вимогливі до системи гри, як, приміром, в Samsung P500. Робота від батареї в лептопі середнього класу складе близько 2-2,5 годин. Практично всі виробники випускають пристрої такого роду, особливо цікаві моделі:

· SAMSUNG;

· ASUS;

· DELL;

· HP;

· LG;

· TOSHIBA.

Вибрати ноутбук для ігор?

Ігрові ноутбуки ще часто називають мультимедійними через їхні широкі можливості. Основна відмінність ігрового лептопа - дисплей великої діагоналі (від 17 дюймів у самих «скромних» моделях), потужна окрема відеокарта, високопродуктивний багатоядерний процесор. На такому ноутбуці відмінно піде навіть сама вимоглива комп'ютерна гра.

Ігрові ноутбуки роблять фірми SAMSUNG, ASUS, DELL, HP, TOSHIBA, SONY. Приклад гарної ігрової моделі: Toshiba Qosmio.

Ноутбук для роботи й не тільки

Ноутбуки бізнесу-класу дуже схожі на ігрові. Вони мають подібні характеристики й відрізняються звичайно більш діловим дизайном і більшим часом роботи від батареї. Зараз не рідкістю є акумулятори, які забезпечують час роботи від 3-4 годин. Лептопи бізнесу-класу виділяються високою якістю, надійністю й довговічністю. Гарним прикладом таких пристроїв є серія HP Pavilion.

Лептоп - частина іміджу

Іміджеві моделі можуть відрізнятися між собою можливостями й технічними характеристиками. Хоча, як правило, такі ноутбуки мають високоякісні дисплеї й продуктивні процесори. На ньому ви зможете й пограти, і подивитися фільм, і блукати в мережі Інтернет. Основною відмінністю таких моделей, їхньою ізюминкою є стильний й оригінальний зовнішній вигляд. Не рідкість — використання в обробці металу, скла, шкіри або напівкоштовних кристалів. Іміджеві лептопи часто мають блискучий лаковий корпус і глянсову поверхню дисплея. Великі асортименти таких лептопів представлений модельними рядами SONY і SAMSUNG.

Отже, коли зрозуміла мета придбання ноутбука, стає ясно, як вибрати ноутбук. Серед виробників популярністю користуються фірми ASUS, DELL, HP, TOSHIBA. Вони мають гарне співвідношення ціна-якість. Продукція корейських SAMSUNG й LG не мають настільки солідної репутації, зате ціни на ноутбуки трохи нижче, ніж у конкурентів.

2. Дешево й сердито: як вибрати дешевий ноутбук

«Навіщо взагалі потрібний ноутбук? Може, варто обійтися звичайним настільним персональним комп'ютером? Як вибрати гарну недорогу модель?» - такі думки відвідують багатьох людей, що вибирають лептопи.

Варто відразу прояснити, що поняття «недорогий» або «дешевий», якщо говорити про ноутбук, зовсім не означають «поганий». Приналежність до класу недорогих мобільних комп'ютерів вказує на скромні можливості в порівнянні з топовими моделями. До недорогих ноутбуків звичайно відносять моделі вартістю до 700 у.о.

Недорогі ноутбуки і їхні можливості

Як і будь-який інший, недорогий ноутбук дозволяє з легкістю працювати з офісними додатками. З виконанням різних завдань у стандартних програмах, обробкою текстів, таблиць, баз даних, електронної пошти й багатьма іншим він упорається з таким же успіхом, як і могутніші побратими.

Дешеві ноутбуки мають і мультимедійні можливості: з легкістю відтворюють відеозаписи, музичні файли, показують цифрові фотознімки.

Стандартна кількість роз’ємів на задній і бічній панелі дадуть можливість додатково підключити клавіатуру, мишу, комп'ютерний монітор, принтер, сканер, активну акустичну систему, мікрофон і навушники.

Вибираємо дешевий ноутбук. Поради споживачам

Вибір недорого ноутбука - нелегке заняття, іноді набагато простіше вибрати дорогу модель, чим гарний, але дешевий мобільний комп'ютер.

Кожному напевне відомо, що будь-який комп'ютер складається з декількох обов'язкових складових: дисплея (монітора), системного блоку із процесором, відеокартою, вінчестером і звуковою картою, оперативною пам’яттю.

У ноутбуці системний блок сполучений з монітором і клавіатурою. Перевагою цього є компактні розміри, а основним недоліком - сильне нагрівання всіх елементів.

При виборі ноутбука варто звернути увагу на процесор.

Ідеальним варіантом буде процесор виробництва фірми Intel. Продукція цієї компанії продається під торговельними марками Celeron, Pentium Dual Core, Core Solo, Core Duo й Core 2 Duo. Вони відрізняються високою продуктивністю й великою надійністю. До недоліків можна віднести більш високу вартість у порівнянні з конкурентами.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8 


Подібні реферати:

Приготування бульйонів

Рідкою основою багатьох перших страв є бульйони. Бульйон — це відвар з м'яса, кісток, сільськогосподарської птиці, риби з додаванням білого коріння, моркви, цибулі. У бульйон з продуктів переходять екстрактивні речовини, білки, жири, мінеральні та ароматичні речовини. Смак бульйону залежить від співвідношення в ньому води й продукту, ступе­ня подрібнення продукту, тривалості варіння. Кількість води для бульйону визна­чають за збірником рецептур, вона коливається від 1,25 до 5 л на 1 кг продукту. Бульйон з меншою ...

Махатма Ганді

Багато хто вважає найвизначнішою постаттю ХХ століття геніального фізика Альберта Ейнштейна. Сам же великий вчений мав зовсім іншого фаворита: «Можливо, прийдешні генерації просто не повірять, що така людина із звичайної плоті та крові ходила по цій грішній землі». Ейнштейн вів мову про Мохандаса Карамчанда Ганді, якого спершу вся Індія, а потім і цілий світ називали Махатмою Ганді, хоч сам він категорично не сприймав цього ймення. «Махатма» мовою хінді означає «велика душа», «великий вчитель». «Моральний вплив, який ...

Обробка сільськогосподарської птиці та дичини

Птицю і дичину обробляють у цеху для обробки птиці і субпродукти або на дільниці обробки птиці в м'ясо-рибному цеху. Кулінарна обробка сільськогосподарської птиці складається з таких послідовних операцій розморожування; обсмалювання; відрубування голови, шинки, нирок, кри­лець; потрошіння, промивання і заправляння або приготування напівфабрикатів. У цеху використовують таке обладнання: виробничі столи, пересувні стелажі, шафу для обсмалювання птиці, розрубувальну колоду, ванни, м'ясорубку або уні­версальний привід ...