Search:

Рекомендації споживачам щодо вибору ноутбука

Традиційним суперником Intel виступає фірма AMD. При порівнянних показниках продукти AMD коштують дешевше, однак мають репутацію небагато менш надійних і більше примхливих.

Гарний варіант - покупка ноутбука із процесором, виготовленим по спеціальній «мобільній технології». Такий процесор споконвічно призначений для використання в ноутбуках і тому менше гріється й більше економічний.

Гарним прикладом такого ноутбука є ASUS X51RL (X51RL-C540S5ADWW) с процесором Intel Celeron M540, 1.86Ghz. Як бачите, буква М у назві говорить про те, що процесор «мобільний».

Роль монітора в ноутбуках грає рідкокристалічна матриця. Застосування технології рідких кристалів пов'язане з вимогами компактних розмірів і малої витрати заряду батареї. Серед недорогих ноутбуків найпоширеніший варіант дисплея – розмір 15.4 дюйма WXGA з дозволом 1280x800 крапок (наприклад, Samsung R58)

Досить комфортна для очей розподільна здатність дозволяє без проблем працювати з документами, ходити по мережі Інтернет і дивитися фільми.

При виборі ноутбука потрібно уважно розглядати дисплей, він повинен рівномірно світитися й однорідно передавати кольори. Якщо ви помітите яскраво виражені плями або він здасться вам занадто тьмяним, не варто купувати такий ноутбук.

Як правило, дешеві ноутбуки мають інтегровані відео й звукові карти.

І звукові, і відеокарти, інтегровані в материнську плату, забезпечують базовий рівень якості й цілком підійдуть для звичайного користувача. Однак не варто чекати від такого ноутбука кристально чистого звуку або дуже реалістичної картинки.

Вінчестер, або жорсткий диск – сховище всієї інформації на вашому комп'ютері. Недорогі ноутбуки звичайно оснащені вінчестерами ємністю до 120 Гб, так що на них помістяться й всі документи, і фільми, і улюблена музика.

Такий вінчестер буде виконувати всі свої обов'язки, але, на відміну від більш дорогих побратимів, буде працювати повільніше. Крім того, термін служби недорогих вінчестерів менше, тому обов'язково варто мати резервну копію бази даних, що містить коштовну інформацію. Особливо це актуально, якщо мобільний комп'ютер використається для роботи.

За рідкісним винятком, дешеві ноутбуки мають розмір оперативної пам'яті не більше 1 Гб. Це цілком достатньо для повсякденних завдань, але для вимогливих ігор буде не вистачати. З іншого боку, такі ноутбуки розробляються зовсім не для тривимірних ігор.

Прикладами гарних недорогих ноутбуків можуть бути:

· Acer Extensa 5220-201G08Mi;

· Asus X51RL (X51RL-C540S5ADWW);

· DELL Inspiron 1501;

· HP 6720s (GR773ES);

· LG R405-A.C264R1;

· Samsung R58.

Дешеві ноутбуки: поради щодо використанню

При використанні недорого ноутбука варто дотримуватися декількох простих правил, це вам допоможе збільшити термін служби.

Ноутбуки схильні сильно нагріватися. Тому завжди стежте, чи не занадто гарячий корпус ноутбука, чи не перекриті вентиляційні отвори.

Незважаючи на те, що ноутбуки часто називають лептопами (від англ. «коліна»), не слід зловживати роботою з ноутбуком на колінах або на м'якій поверхні. Оптимальним розташуванням мобільного комп'ютера вважається рівна, тверда поверхня, наприклад, стіл. Справа в тому, що на дні комп'ютера перебуває найбільше вентиляційних отворів.

Для збільшення терміну служби акумулятора необхідно періодично повністю його розряджати. Тобто відключити комп'ютер від блоку живлення й використати живлення акумулятора. Через якийсь час ви почуєте голосний звуковий сигнал, що сповіщає, що запас енергії підійшов до кінця. Почекайте небагато й самостійно вимкніть апарат. Така нехитра процедура дозволить значно продовжити термін служби батареї. Проробляйте її раз у кілька місяців.

3. Вибір ноутбука - який ноутбук вибрати й купити

Мобільні й компактні ноутбуки впевнено завойовують ринок навіть незважаючи на те, що багато потенційних покупців „губляться” в магазинах, не знаючи, який ноутбук вибрати. Якщо десятиліття назад лептоп був іграшкою для ентузіастів високих технологій і заможних бізнесменів, то за результатами минулого року ріст рівня продажів ноутбуків склав 34 %. Це дуже значна цифра, тому що ріст продажів традиційних настільних персональних комп'ютерів склав лише 14%. Багато хто з аналітиків впевнені, що до 2010 рівень рику ноутбуків буде більшим над ринком традиційних комп'ютерів. Причин для такої популярності багато - і компактні розміри, і мобільність, і зручність використання.

Підбір ноутбука

Багато представників бізнесу чомусь ставляться до мобільних комп'ютерів з підозрою. Як може допомогти в роботі ноутбук і як правильно підібрати ноутбук? Для сучасного підприємця, керівника середньої або вищої ланки надто важливо тримати руку на пульсі справ компанії. Для цього зараз активно використаються електронні засоби зв'язку: e-mail, Skype, icq. Зрозуміло, що для використання цих засобів комунікації необхідний доступ до глобальної мережі інтернет.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8 


Подібні реферати:

Страви і гарніри з варених і припущених овочів

Значення страв і гарнірів з овочів у харчуванні людини. Страви з овочів — важливе джерело вуглеводів, мінеральних речо­вин, органічних кислот і вітамінів, необхідних для організму людини. Баластні речовини (клітковина, пектин), що містяться в овочах, по­силюють перистальтику кишечнику, а також сприяють виділенню трав­ного соку, нормалізації жирового обміну і виведенню з організму холе­стерину. Тому страви з овочів слід споживати для профілактики і ліку­вання атеросклерозу. Пектин характеризується бактерицидною дією (стримує ...

Обробка сільськогосподарської птиці та дичини

Птицю і дичину обробляють у цеху для обробки птиці і субпродукти або на дільниці обробки птиці в м'ясо-рибному цеху. Кулінарна обробка сільськогосподарської птиці складається з таких послідовних операцій розморожування; обсмалювання; відрубування голови, шинки, нирок, кри­лець; потрошіння, промивання і заправляння або приготування напівфабрикатів. У цеху використовують таке обладнання: виробничі столи, пересувні стелажі, шафу для обсмалювання птиці, розрубувальну колоду, ванни, м'ясорубку або уні­версальний привід ...

Приготування бульйонів

Рідкою основою багатьох перших страв є бульйони. Бульйон — це відвар з м'яса, кісток, сільськогосподарської птиці, риби з додаванням білого коріння, моркви, цибулі. У бульйон з продуктів переходять екстрактивні речовини, білки, жири, мінеральні та ароматичні речовини. Смак бульйону залежить від співвідношення в ньому води й продукту, ступе­ня подрібнення продукту, тривалості варіння. Кількість води для бульйону визна­чають за збірником рецептур, вона коливається від 1,25 до 5 л на 1 кг продукту. Бульйон з меншою ...