Search:

Рекомендації споживачам щодо вибору ноутбука

Вибираючи із продукції компанії Dell, звертають увагу на модель DELL XPS M1730 (X173-T750LCEGAW). Вражає потужне оснащення цього комп'ютера: великий дисплей на 17 дюймів, цілих дві відеокарти NVIDIA GeForce Go 8700M GS з пам'яттю обсягом 256 Мбайт, процесор Ageia Phys, можливість бездротового підключення WiFi / Bluetooth.

Ноутбуки вищої цінової категорії є практично в будь-якого виробника, зверніть увагу на HP, Asus, Toshiba.

Підбір ноутбука для роботи - заняття не із простих, але після деяких пошуків, це вже не буде проблемою для будь-якого споживача.

4. Ціни на ноутбуки

Придбання ноутбука - дуже цікаве й захоплююче заняття, що приносить багато позитивних емоцій. Смак ці емоції щодня відчувають наші співвітчизники в магазинах, що продають лептопи. Звичайно, крім позитивних моментів, зв'язаних безпосередньо з покупкою, існує ще ряд питань. Який ноутбук вибрати? Чому так сильно відрізняються ціни на ноутбуки?

Часто недосвідчені продавці-консультанти різницю в ціні лептопів пояснюють фірмою-виготовлювачем. Наприклад, бренд Sony відомий на увесь світ, от і ціна висока, а Samsung - Корея або Asus - Тайвань, тому й коштують дешевше. Уважний покупець, звичайно ж, зверне увагу на те, що в того ж Asus є моделі й по 2000 у. е, а в Sony можна знайти комп'ютер за 1000. Багатьом одночасно подобаються ноутбуки, ціни на які сильно відрізняються. Чому так?

Правильна відповідь - ціна на лептоп залежить від функціональності й технологічності моделі, матеріалів, з яких він зроблений, якості зборки, від позиціювання своєї продукції фірмою-виготовлювачем, дизайну, кількості засобів, витрачених на рекламу конкретної моделі, наявності встановленої операційної системи.

Фактори, які впливають на ціни на ноутбуки

Ці фактори ділять на технічні (функціональні) і нетехнічні (експлуатаційні).

1. Функціональні можливості ноутбука

Чим простіше ноутбук, тим він дешевше коштує. Недорога модель має одноядерний процесор, невеликий по ємності вінчестер (60-80 Гб), інтегровану в материнську плату відеокарту початкового рівня, найпростішу двоканальну звукову карту, оперативну пам'ять не більше 512 Мб. При цьому матриця, на основі якої зроблений дисплей ноутбука, також найпростіша й недорога. Із засобів комунікації можуть бути тільки рознімання USB. Як бачимо, низька ціна цілком виправдана.

Більш дорогий ноутбук буде мати потужніший процесор, більше оперативної пам'яті, кращу відеокарту.

А як буде оснащений ноутбук з топової лінійки? Лептоп ціною в районі 2000-3000 у. о буде мати багатоядерний процесор, що відрізняється низьким енергоспоживанням, місткий і дуже швидкий вінчестер, окрему професійну відеокарту, 2 Гб оперативної пам'яті, високоякісну звукову карту. Можливості підключення такого ноутбука воістину безмежні. Тут й WiFi, і Bluetoth, і HDMI, і DVI і багато чого іншого. За допомогою численних роз’ємів до такого лептопа можна буде підключити практично будь-який пристрій: сканер, принтер, модем, веб-камеру, плазмову панель.

Незайвим буде згадати про те, як ціна ноутбука впливає на час його автономної роботи. Дорогі комплектуючі, застосовувані в лептопах, відрізняються не тільки збільшеною продуктивністю, а й помітно меншим споживанням електроенергії. Тому, як правило, більше дорогий ноутбук працює від акумулятора довше, ніж більше дешевий.

2. Експлуатаційні характеристики

Ряд матеріалів, які застосовують при виробництві ноутбуків, і варіації дизайнів дуже різноманітні. Наприклад, недорогі моделі найчастіше зроблені з матового пластику. Зовнішній вигляд виконаний у лаконічному й строгому стилі. Нічого зайвого.

Ноутбуки середньої цінової категорії можуть похвалитися гарними лаковими, глянсовими поверхнями, підсвічуванням деяких функціональних клавіш. Такий лептоп виглядає на порядок цікавіше.

Дорогі моделі - це політ дизайнерської думки. Часто їхній корпуси виготовлені зі шліфованої сталі або алюмінію, самі екзотичні навіть оброблені деревом, шкірою й стразами. Колірна гама вже не складається із двох основних квітів: чорного й сріблистого. Тут і рожевий, і червоний, і жовтий, і фіолетовий.

Розповідь про оригінальні й гарні ноутбуки була б неповною без згадування продукції фірми Apple. Американська компанія Apple, мабуть, реальний піонер в області дизайну ноутбуків. Фахівці саме цієї фірми вперше задумалися про зовнішній вигляд комп'ютерної техніки й поставили перед собою завдання робити не просто якісну й надійну продукцію, а гарну й цікаву з погляду споживача. Завдяки Apple у моду ввійшов полірований спеціальним образом метал, так званий браш (brush). При використанні цього методу обробки на металевій поверхні створюються тонкі фактурні смужки. Крім того, відмітним знаком всіх ноутбуків Apple є блискуче (а іноді навіть цвітне) яблучко на передній кришці. Це яблучко - символ Apple, а для багатьох шанувальників фірми по усім світі ще й знак високої якості й оригінального дизайну.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8 


Подібні реферати:

Холодильні уксановки на залізничному транспорті

ПЛАН І. Вступ ІІ. Основна частина. Установка МАК. Установка типу “Стоун”. Установка типу КЖ-23П. Холодильники і водоохолоджувачі. Експлуатація установок охолоджування повітря і холодильного обладнання. Опорна праці при обслуговуванні холодильних установок. ІІІ. Опорна праці при обслуговуванні холодильних установок. ВСТУП Основні задачі залізничного транспорту Залізничний транспорт є невід’ємною частиною єдиної транспортної системи нашої країни і грає важливу роль в здійсненні сполучень між самим різними районами. Завдяки ...

Страви січеного натурального м’яса, котлетні маси, птиці, дичини

1. Приготування січеної маси і напівфабрикатів з неї М'ясні січені напівфабрикати виготовляють відповідно до Збірни­ка рецептур страв і кулінарних виробів для підприємств громадського харчування. Для приготування січеної маси використовують яловичину — м'я­коть шийної частини, пахвину і обрізки, а також пружок з туш II кате­горії, баранину, телятину, свинину — м'якоть шийної частини і обрізки. Всі шматки м'яса обов'язково зачищають від сухожилків. Для поліпшення смаку і соковитості готових виробів до ...

Махатма Ганді

Багато хто вважає найвизначнішою постаттю ХХ століття геніального фізика Альберта Ейнштейна. Сам же великий вчений мав зовсім іншого фаворита: «Можливо, прийдешні генерації просто не повірять, що така людина із звичайної плоті та крові ходила по цій грішній землі». Ейнштейн вів мову про Мохандаса Карамчанда Ганді, якого спершу вся Індія, а потім і цілий світ називали Махатмою Ганді, хоч сам він категорично не сприймав цього ймення. «Махатма» мовою хінді означає «велика душа», «великий вчитель». «Моральний вплив, який ...