Search:

Рекомендації споживачам щодо вибору ноутбука

Останнім часом дуже популярною тенденцією стало зменшення товщини електронних пристроїв. «Схудли» і мобільні телефони, і КПК. Не залишилися осторонь від цього й ноутбуки. Останні моделі значно зменшилися в товщині. Наприклад, Apple MacBook Air (Z0ER0000S) має товщину всього лише 19.4 мм. Це пристрій не став менш функціональним, незважаючи на товщину, порівнянну з тонким блокнотом.

Правильне позиціювання продукції важливо для кожного виробника ноутбуків. Адже репутацію необхідно довго й важко заробляти, а втратити її дуже просто. Так і з ноутбуками. Перед тим, як почати випуск тієї або іншої моделі, маркетологи компанії ретельно зважують і дуже точно прораховують потенційного покупця. Правильно підібраний споживчий сегмент нової моделі ноутбука - це застава успішних продажів. Тому в модельних лінійках завжди є пропозиції для різних категорій покупців. І модель бізнесу-класу ніколи не буде коштувати, як модель для домогосподарок, навіть якщо собівартість цих ноутбуків буде близька і й технічні характеристики схожі, однаково відділ маркетингу їх штучно розділить по різних цінових нішах.

Масштабні рекламні кампанії також впливають на ціну конкретної моделі (або серії). Ми, як покупці самі розуміємо, у яку сторону.

Якщо ви купуєте ноутбук із встановленою операційною системою (на даний момент це найчастіше Windows Vista), то її вартість також входить у ціну ноутбука, хоча, потрібно відзначити, ви купуєте її зі значною знижкою.

Отже з часом стає зрозуміло, чому вартість ноутбуків така різна. При виборі лептопів корисно зрівняти ціни в декількох магазинах. І обов'язково заглянути в інтернет-магазин по можливості. Напевно знайдеться місце, де модель, що сподобалась буде коштувати дешевше.

5. Дитячі ноутбуки

Якщо малюк зовсім вже підріс, роки пролетіли непомітно, іграшки-брязкальця залишилися в давній давнині, і наступного дня народження ваша дитина просить подарувати йому ноутбук. Можна уявити собі ступінь вашої розгубленості. Що робити, якщо ваша дитина просто хоче лептоп і не затрудняє себе вибором конкретної моделі? Від широти асортиментів розбігаються очі, навіть якщо ви - не мешканець великого міста, як, приміром, Київ.

Все не так складно, як може здатися з першого погляду. Вибір ноутбука залежить від декількох факторів: підлога, вік дитини, передбачуваний для покупки бюджет.

Дитячі ноутбуки: хлопчик або дівчинка?

Ноутбуки для дівчинок

Якщо у вас дочка, і вона вчиться в середніх або старших класах, то обираний апарат повинен відповідати наступним вимогам: гарний зовнішній вигляд, невеликі розміри. Дівчинки грають набагато менше, ніж хлопчики, зате обожнюють спілкування в онлайні. Тому добре, якщо ноутбук оснащений вбудованою веб-камерою і мікрофоном. Хоча технічні характеристики дівчинку не так сильно хвилюють, як дизайн. Тому вона завжди вибере гарний, а не функціональний лептоп. Швидше за все, вона віддасть перевагу який-небудь гламурній моделі. Яскраві кольори, особливо відтінки рожевого, інкрустація каменями, лаковий корпус і дисплей будуть вітатися голосними захватами більшості подруг. Приміром, бордовий Sony Vaio VGN-CR31ZR/R.RU3 вразить будь-яку дівчинку. Крім бордового, є ще рожевий Vaio VGN-CR31SR/P.RU3 і білий Vaio VGN-CR11SR/W.

А що ця модель зможе ще, крім як порадувати око? Вона має на борті солідне оснащення: продуктивний й ощадливий процесор, великий обсяг оперативної пам'яті на 2 Гб, можливість бездротового підключення до мережі інтернет за допомогою технології Bluetooth і багато чого іншого.

Крім того, прикладом дуже гарних ноутбуків, які можуть скорити серця й гаманці одним лише своїм зовнішнім виглядом, може бути продукція фірми Apple.

Приміром, модель Apple MB061 виробляється у двох кольорах: чорному та білому, і пропонується по досить скромній, як для Apple, ціні. За порівняно невелику суму ви одержите якість і функціональність легендарної американської компанії. А ваша дитина буде в захваті від дизайну ноутбука й цвітного яблучка (логотипа компанії на задній кришці).

Юні послідовниці образа гламурних дівчат напевно будуть у захваті від моделей LG й Samsung:

· Samsung X65 (NP-X65A005/SEK);

· LG P300-S.AP22R1;

· LG W1-J655R1.

Samsung X65 (NP-X65A005/SEK) - дуже стильний й оригінальний ноутбук. Компактні розміри й мала товщина пристрою не змогли перешкодити фірмі-виробникові вмістити в ньому 2 гігабайти оперативної пам'яті DDR2 667Mhz, вінчестер на 200Gb і процесор Intel Core 2 Duo T7500 (2.2GHz).

Ноутбук для сина

Хлопчики більш вимогливі до іграшок і програм, відповідно, ноутбук повинен бути функціональніший. Вони навряд чи захочуть користуватися гламурним й блискучими лептопами.

Моделі для хлопчиків повинні мати можливість мережевого підключення до багато-користувацьких ігор. Таке підключення можна створити за допомогою звичайних проводів, а можна за допомогою бездротових технологій Bluetooth й Wi Fi. Ігри розраховані на декількох учасників зараз дуже популярні серед дітей. Крім усього іншого, вони розвивають товариськість і комунікабельність.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8 


Подібні реферати:

Експертні і навчальні системи

Експертна система - це програма, що поводиться подібно експерту в деякій, звичайно вузькій прикладній області. Типові застосування експертних систем містять у собі такі задачі, як медична діагностика, локалізація несправностей в устаткуванні й інтерпретація результатів вимірів. Експертні системи повинні вирішувати задачі, що вимагають для свого рішення експертних знань у деякій конкретній області. У тій чи іншій формі експертні системи повинні мати ці знання. Тому їх також називають системами, заснованими на знаннях. Однак ...

Холодильні уксановки на залізничному транспорті

ПЛАН І. Вступ ІІ. Основна частина. Установка МАК. Установка типу “Стоун”. Установка типу КЖ-23П. Холодильники і водоохолоджувачі. Експлуатація установок охолоджування повітря і холодильного обладнання. Опорна праці при обслуговуванні холодильних установок. ІІІ. Опорна праці при обслуговуванні холодильних установок. ВСТУП Основні задачі залізничного транспорту Залізничний транспорт є невід’ємною частиною єдиної транспортної системи нашої країни і грає важливу роль в здійсненні сполучень між самим різними районами. Завдяки ...

Махатма Ганді

Багато хто вважає найвизначнішою постаттю ХХ століття геніального фізика Альберта Ейнштейна. Сам же великий вчений мав зовсім іншого фаворита: «Можливо, прийдешні генерації просто не повірять, що така людина із звичайної плоті та крові ходила по цій грішній землі». Ейнштейн вів мову про Мохандаса Карамчанда Ганді, якого спершу вся Індія, а потім і цілий світ називали Махатмою Ганді, хоч сам він категорично не сприймав цього ймення. «Махатма» мовою хінді означає «велика душа», «великий вчитель». «Моральний вплив, який ...