Search:

Страхування цивільної відповідальності властників транспортних засобів

План.

1. Змішане страхування життя та страхування від нещасних випадків.

2. Обчислення тарифів страхування життя.

3. Страхові виплати в зв’язку з дожиттям.

4. Страхова відповідальність після настання нещасного випадку.

1. Страхова організація при укладанні договорів цього виду страхування враховує такі обставини: стан здоров’я страхувальника; його вік; громадянство. Враховуються й інші фактори, зокрема умови праці, життєдіяльність, генетична спадковість. Усе це в сукупності визначає рівень смертності страхувальників.

На страхування беруться громадяни від 16 років і до того віку, який вважається середньою тривалістю життя. Застрахуватися тільки не можуть інваліди першої групи.

За змішаним страхуванням життя застосовуються різні страхові відповідальності. Наприклад, при страхуванні на дожиття до закінчення строку страхування страховим випадком, за наслідками якого передбачається виплата страхової суми, вважається дожиття застрахованого до останнього дня дії договору. Тобто, страховий випадок має бути чинним на день дожиття, тобто бути оплаченим повністю місячними або одноразовими внесками.

За згодою сторін договори змішаного страхування укладаються на будь-яку суму. Укладаються строком на 3,5,10,15,20 років, але за умови вибору застрахованим такого строку, щоб закінчення договору страхування не виходило за межі досягнення ним 70-річного віку.

Тарифні ставки встановлюються з певної частини страхової суми і прямо пов'язуються з віком страхувальника на день укладання договору.

Страхування від нещасних випадків використовує договори на строк у цілих роках від 1 до 5 років, але найбільш поширеним є однорічний період. З метою зацікавлення страхувальників в укладенні договорів на більш тривалий строк передбачено скидки при страхуванні: на 3 роки - 5%, на 4 роки - 10%, на 5 років - 15% з нарахованої суми страхового внеску.

Специфічною формою обов'язкового страхування від нещасних випадків є страхування пасажирів. Обов'язкове страхування пасажирів повністю діє на повітряному транспорті, а також на інших видах транспорту далекого прямування.

Для посилення соціального захисту військовослужбовців під час знаходження на зборах введено обов'язкове страхування їхнього здоров'я і життя. Страхувальникам тут виступають відповідні військові та інші відомства, що мають свої війська й контингенти військовослужбовців.

Певні особливості є в медичному страхуванні на випадок втрати здоров'я з будь-якої причини, в тому числі від хвороби та настання нещасного випадку. В нашій країні таке страхування є частиною державного обов'язкового соціального страхування, яке проводиться за рахунок коштів підприємств та організацій. Страховиками тут є страхові медичні організації, що мають ліцензії на право займатися медичним страхуванням. За обов'язковим медичним страхуванням страхувальниками, котрі виплачують страхові внески, є для непрацюючих громадян - органи влади областей та республіки Крим, а для працюючих - їхні підприємства, організації, установи.

2. У зв'язку із специфічністю страхових випадків у страхуванні життя розрахунок страхових тарифів спирається на інші прикмети, ніж в майновому страхуванні. Найважливіші з них такі: широке використання методів демографічної статистики і теорії ймовірності, застосування довгострокових фінансових обчислень.

Структура нетто - ставок включає декілька елементів, кожен з яких є джерелом формування страхового фонду для конкретного виду страхової відповідальності, що включено в договори страхування.

Тарифна ставка використовується для того, щоб визначити обсяг грошової суми, яку кожний із страхувальників зобов'язаний внести в загальний фонд з одиниці страхової суми. Загальна величина зібраних внесків, обчислених на основі тарифної ставки, має бути достатньою для встановлених страхових виплат.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 


Подібні реферати:

Комерційна діяльність підприємницьких структур

План Вступ 1. Комерційна діяльність підприємницьких структур 2. Маркетинг - складова частина комерційної діяльності 3. Торгівля і комерція 4. Зовнішня і міжнародна торгівля 5. Біржа і біржові операції 6. Комерційні угоди і посередництво Висновок Список використаної літератури ВСТУП Процес приватизації найбільшого успіху досяг у сфері торгівлі, яка відіграє велику роль у встановленні нашої економіки, забезпечуючи спожи­вачів необхідними товарами, задовольняючи споживчий попит, і є стабільним платником податків. ...

Бізнес планування

Бізнес планування На сьогодняшній день в усіх на слуху слова - "бізнес-план, інвестиційний проект, кредитна заявка" та інші слова та словосполучення, що означають набір інформації, необхідної для обгрунтування доцільності вкладення коштів в той чи інший бізнес. Одні підприємці хочуть отримати додаткові ресурси для бізнесу, інші сподіваються успішно вкласти ті ресурси, що вони мають. Для підприємців, які замислились про можливість довготривалого ефективного ведення бізнесу, призначений цей матеріал. Одноднівкам, ...

Поради діловій жінці

Робота в іноземній фірмі завжди вважалася престижною. Однак тому, хто спробує улаштуватися туди, варто пам'ятати, що починати прийдеться з вихідного рівня — посади секретаря, синхронного перекладача, рядового чи бухгалтера маркетолога з зарплатою 150-200 доларів на місяць. Для того ж, щоб піднятися по сходам кар'єри хоча б на одну сходинку й одержувати на сотню доларів більше, потрібні, як мінімум, рік-півтора завзятої праці. Не будуйте повітряних замків! Якщо ви вирішили шукати роботу в західній фірмі, тверезо ...