Search:

Фінансові функції для розрахунків по цінним паперам у середовищі електронної таблиці M.Excel

У Росії прийнято відокремлювати цілу частину дробового числа знаком ком, а в США – десятковою крапкою. Залежно від стану параметрів настроювання версії Windows на національний стандарт країни використання комп'ютера, в Excel коректним роздільником у складі числа може виявитися або крапка, або кома, але вони не можуть вільно заміняти один одного й бути припустимими символами-роздільниками одночасно.

Мал. 3. Перетворення числової інформації в календарну в результаті помилки кодування.

Ви точно не помилитеся в тім, який же символкрапку або кому можна використати в десяткових дробах, якщо будете набирати числа не верхньому ряді основний частина клавіатури, а на додаткової, у режимі NumLock. Крім / * - + 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0 і клавіші уведення, там є клавіша із зображенням десяткової крапки (сполучена з Del). При роботі в Excel вона завжди вводить саме той символ, що і варто використати як роздільник при записі десяткового числа.

У нашому прикладі при уведенні ваги в кілограмах користувачем правильно була поставлена кома, а уведення в клітку C1 як значення ціни в рублях числа 12.56 (через крапку) приводить до того, що, завдяки дії настроювання комп'ютера на крапку як роздільник компонентів дати, ці п'ять символів інтерпретуються програмою як початок 12-го місяця 56-го року поточного століття (спочатку вживає спроба відшукати в календарі 56-й місяць). У рядку формул це значення й показане - 01.12.1956, що відповідає 1 грудня, причому дата тут виводиться скорочено, без вказівки номера року, як 1.12 у клітці C1.

В залежності від поточної установки короткого формату дати, користувач може побачити й інші варіанти, наприклад запис без номера дня - груд.56. Якщо спробувати поліпшити положення, перетворивши дату, що з'явилася в результаті неправильного уведення десяткового числа, до грошового формату, наприклад, нажавши відповідну кнопку на панелі інструментів (див. мал. 6), то результатом таких зусиль буде 20 790р., що як ціна кілограма апельсинів замість вихідного значення 12,56 р. виглядає трохи зненацька.

Звідки ж з'явилося це загадкове п'ятизначне число? Справа в тому, що в Excel дати кодуються шляхом перерахування днів з початку століття, у цій системі день номер 1 – це 1 січня 1900 року. Сериальное число 20790 позначає точну кількість днів, що пройшли між початком XX сторіччя й 1 грудня 1956 р. Рецептом виправлення показаної на мал. 6 помилки є тільки повторне уведення числа 12,56 у ту ж саму клітку C1, але тепер уже правильно – через кому. Оскільки в процесі експерименту цій клітці був призначений грошовий формат з округленням до цілих, то на екрані з'явиться ціна 13р. без копійок.

Мал. 4. Збільшення точності округлення при виводі значення десяткового дробу на екран.

Зверніть увагу, що в рядку формул (див. мал. 4) виводиться щире значення уведеної в поточну клітку числової константи 12,56. Для його виводу в грошовому форматі з точністю до копійок потрібно сполучити білу стрілку покажчика миші з екранною кнопкою Увеличить разрядность панелі інструментів Форматування й пару раз "нажати на неї", клацаючи мишею. Тоді вийде 12,56р.

Залежно від состава вводить інформації, що, і особливо від її першого символу (префікса) даних електронні таблиці автоматично відносять їх після уведення до одному із двох типів: константа або формула. Табличні формули починаються із префікса й можуть складатися з:

· числових констант;

· знаків дій і дужок;

· адрес й/або імен табличних діапазонів й окремих кліток;

· імен убудованих функцій.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9 


Подібні реферати:

Проектування бази даних предметної області „Онлайн-магазин”

ЗМІСТ Вступ……………………………………………………………………… .………3 1. Аналіз предметної області та постановка задачі . ……………4 2. Розробка універсального відношення…………………………………… 6 3. Розробка концептуальної схеми предметної області «Онлайн-магазин» за ER-принципом…… .11 4. Проектування нормалізованих відношень……………………………… .… 14 5. Оцінка спроектованих відношень . ……………………………………………16 6. Розробка вихідних форм подання інформації ……………………………….19 7. Розробка програмного забезпечення ………………………………………23 7.1. Розробка схеми алгоритму реалізації ...

Фінансові функції для розрахунків по цінним паперам у середовищі електронної таблиці M.Excel

При запуску програми M.Excel користувачеві звичайно пропонується для заповнення даними новий порожній документ в оперативній пам'яті комп'ютера зі стандартним ім'ям Книга1(Book1), що складається з 16 робочих аркушів, розграфлених у вигляді таблиці на 16384 рядки й 256 стовпців, стандартна ширина кожної клітки дорівнює 9 символам. Екран комп'ютера на початку стандартного сеансу роботи програми виглядає як на мал. 1. Мал. 1. Вид вікна (програми (обробки) електронних таблиць Excel при запуску. Вихідне положення покажчика ...

IPSecurity

Зміст Вступ...2 Що таке безпека IPSecurity?...3 Історична довідка появи протоколу...4 Універсальний підхід...5 Небезпека на кожнім кроці...7 Діючі особи та елементи архітектури...9 Архітектура IPSecurity...10 Заголовок АН...14 Заголовок ESP...14 Транспортний режим...17 Тунельний режим...18 Шифрування...18 Тунелювання...20 Аутентифікація...20 Security Association...21 Політика безпеки...21 Узгодження протоколів і керування ключами...21 Генерація ключів...24 Алгоритм ...