Search:

Тетрациклін

4. Куприйодометрія, пряме титрування за замісником. До роз­чину левоміцетину в лужному середовищі додають розчин купруму сульфату. Осад купруму (II) гідроксиду відфільтровують, у фільт­раті розчинний куприлевоміцетиновий комплекс руйнують дією сульфатної кислоти з утворенням еквівалентної кількості купруму сульфату, яку визначають йодометрично, ідикатор — крохмаль, Е=2М.м.:

Проводиться контрольний дослід.

5. Аргентометрія або меркуриметрія. Методи ґрунтуються на окисненні левоміцетину гідрогену пероксидом у лужному середо­вищі, в результаті якого утворюються 2 молекули натрію хлориду, котрі визначають аргентометрично за Фольгардом або меркури-метрично з індикатором дифенілкарбазидом, Е = 1/2М. м.

6. Фотоколориметрія за утворенням азобарвника після віднов­лення нітрогрупи до аміногрупи з подальшим діазотуванням і азо-сполученням.

7. Йодометрія. Метод ґрунтується на окисненні продуктів лужного гідролізу левоміцетину. Експериментальне встановлено, що Е = 1/6М. м.

Броматометрія, зворотне титрування, Е = 1/4Л/. м.

Зберігання. У добре закупореній тарі, у склянках із темного скла.

Застосування. Левоміцетин належить до антибіотиків широко­го спектра дії, застосовується для лікування дизентерії, пневмонії, коклюшу, черевного тифу та інших інфекційних захворювань. Курс лікування 8—10 днів. У дитячій практиці використовують левомі­цетину стеарат, який не має гіркого смаку.

Побічні ефекти. Порушує функцію кровотворних органів, тому при лікуванні левоміцетином необхідний аналіз крові. Може викликати дисбактеріоз.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3 


Подібні реферати:

Свинець (Плюмбум)

Загальна характеристика Свинець (від латинського Plumbum), Pb, хімічний елемент IV групи періодичної системи Менделєєва; атомний номер 82, атомна маса 207,2. Свинець - важкий метал голубувато-сірого кольору, дуже пластичний, м'який (ріжеться ножем, навіть дряпається нігтем). Природний свинець складається з п’яти стабільних ізотопів з масовими числами 202, 204 (1,5%), 206 (23,6%), 207 (22,6%), 208 (52,3%). Останні три ізотопи - кінцеві продукти радіоактивних перетворень 238U, 235U і 232Th. При ядерних реакціях утворюються ...

Хімія. Загальне значення, історія, використання в господарстві

План: Хімія в загальному значенні. Хімія, як наука. Короткі відомості з історії хімії. Значення хімії в народному господарстві і побуті. Список літератури: Хімія 8 клас Н.М.Буринська. Київ Ірпінь. 1998 р. Хімія 11 клас Н.М.Буринська. Київ Ірпінь. 1999 р. 3. Неорганічна хімія. Т.М. Крючкова-Чернобельская . Москва. “Медицина”. 1980 р. 3 хімією пов'язано життя природи й людського суспіль­ства. Хімія відіграє важливу роль у сучасній енергетиці, сільському господарстві, металургії, виробництві будівель­них матеріалів, ...

Xімія і технологія органічних речовин

Значення органічного синтезу і його перспективи Історичний огляд. Виробництво органічних речовин спочатку базувалося на переробці рослинної чи тваринної сировини і складалося у виділенні коштовних речовин (цукор, олії) чи їхньому розщепленні (мило, спирт і ін.). Органічний синтез, тобто одержання складних речовин із порівняно простих з'єднань, зародився на початку XIX сторіччя на основі продуктів коксування кам'яного вугілля, що містять ароматичні з'єднання. У двадцятому сторіччі як джерело органічної сировини ...