Search:

Електротехнічна служба управління інженерного озброєння ЗС України

Брати участь у розрахунках і організувати забезпечення військ запасними частинами, витратними матеріалами і ЗІП для ремонту ЕТЗ, знати їх запаси згідно установлених норм накопичення і стежити за незнижуваністю.

Приймати участь у оформлені звітних заявок на запасні частини для ремонту ЕТЗ.

Контролювати виробничу діяльність ремонтних підприємств інженерних військ, розбирання списаних ЕТЗ, облік і використання справних вузлів і агрегатів для ремонту однотипних засобів.

Стежити за якістю капітального (регламентованого) ремонту ЕТЗ, аналізувати рекламації і претензії, вживати заходи по їх недопущенню.

Перевіряти технічну документацію на списання ЕТЗ.

Приймати участь у контролі господарської діяльності з питань Служби .

Взаємодіяти з відділами управління інженерного озброєння, управліннями Озброєння і Тилу МО України щодо організації комплексного ремонту і транспортування ЕТЗ.

Мати необхідні довідкові матеріали за всіма пунктами функціональних обов’язків.

Провідний спеціаліст Служби

Підпорядковується: начальнику Служби та його заступнику.

Відповідає за якісне ведення обліку ЕТЗ ЗВП вільної наявності та тих, що входять до складу комплексів озброєння і техніки, за облік ЕТЗ, що підлягають і знаходяться у капітальному (регламентованому) ремонті, та їх супроводження і своєчасне подання звітності по них.

Він зобов'язаний:

Уагальнювати донесення щодо ЕТЗ ЗВП.

Знати штатно-табельну потребу ЗС України в ЕТЗ.

Аналізувати стан укомплектованості ЗС України ЕТЗ по марках і групах.

Узагальнювати донесення щодо капітального (регламентованого) ремонту ЕТЗ і аналізувати хід їх проведення.

Готувати розрахункові дані в План забезпечення ЗС України ЕТЗ та приймати участь у розробці Плану капітального (регламентованого) ремонту ЕТЗ.

Вести облік ЕТЗ ЗВП вільної наявності, та тих, що входять до складу комплексів озброєння і техніки, за встановленими формами обліку.

Вести облікові та довідкові документи Служби.

Оформляти звітні заявки на ЕТЗ для подання їх в управління виробничих замовлень і зв'язків з промисловістю управління озброєння МО.

Готувати наряди (рознарядки) на видачу ЕТЗ у війська.

Приймати участь у розробці Плану капітального (регламентованого) ремонту ЕТЗ.

Готувати наряди на ремонт ЕТЗ і стежити за їх виконанням.

Складати заявки на транспортування ЕТЗ, ремонтного фонду, запасних частин, витратних матеріалів і ЗІП.

Перевіряти технічну документацію ЕТЗ, що підлягають списанню і подавати її на затвердження начальнику Служби.

Стежити за постановкою на облік ЕТЗ, отриманих від розборки списаних комплексів озброєння і техніки, розборки списаних ЕТЗ на ремонтних підприємствах.

Обліковувати справні вузли і агрегати для ремонту однотипних засобів.

Проводити звірку обліку ЕТЗ з військовими частинам, які стоять на обліку, інженерними базами (арсеналом).

Приймати участь у контролі господарської діяльності з питань Служби.

Контролювати виробничо-операційну діяльність інженерних баз (арсеналу) з питань Служби, надавати практичну допомогу.

Взаємодіяти з відділами управління інженерного озброєння УНІВ з питань забезпечення військ ЕТЗ та їх ремонту.

НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ІНЖЕНЕРНОГО

ОЗБРОЄННЯ –ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА

ІНЖЕНЕРНИХ ВІЙСЬК ЗС УКРАЇНИ

полковник

. М. Й.ГРИЩЕНКО

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4 


Подібні реферати:

Служба в Збройних Силах є чесний обов’язок кожного її громадянина

Україна, як незалежна держава почала своє нове літочислення з 24 серпня 1991 р. В цей день Верховною Радою України було проголошено Акт про незалежність України, і на карті Центральної Європи з'явилася нова держава, котра з перших кроків взяла на себе турботу про власну безпеку. Історично склалося так, що багато поколінь українських патріотів нерозривно пов’язували процес відновлення Української держави із створенням власної армії, як державної структури, призначеної для надійного захисту її суверенітету, територіальної ...

Про танкові підрозділи іноземних армій у військових конфліктах

Зміст: 1. Введення 2. Основна частина Питання 1: Арабо-ізраїльські війни Питання 2: Ірано-іракська війна Питання 3: Дії в зоні Перської затоки 3. Висновок 4. Список літератури 1. Введення Останнім часом в засобах масової інформації нерідко зустрічаються твердження, що танки як система озброєння вижили собі. Як правило, автори подібних тез не забруднюють собі доказами, у кращому випадку дається загальне посилання на конфлікт у Перській затоці. Тривожить, що іноді необґрунтовані висловлення про місце і роль танків допускають ...

Цивільна оборона

«Цивільна оборона України є державною системою органів управління, сил і засобів, що створюється для ор­ганізації і забезпечення захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, при­родного та воєнного характеру» (закон «Про цивільну оборону України», ст. 1). Громадяни України мають право на захист свого жит­тя і здоров'я від наслідків аварій, катастроф, значних по­жеж, стихійного лиха. Уряд України, інші органи вико­навчої влади, адміністрації підприємств, установ і органі­зацій, ...