Search:

Електротехнічна служба управління інженерного озброєння ЗС України

Брати участь у розрахунках і організувати забезпечення військ запасними частинами, витратними матеріалами і ЗІП для ремонту ЕТЗ, знати їх запаси згідно установлених норм накопичення і стежити за незнижуваністю.

Приймати участь у оформлені звітних заявок на запасні частини для ремонту ЕТЗ.

Контролювати виробничу діяльність ремонтних підприємств інженерних військ, розбирання списаних ЕТЗ, облік і використання справних вузлів і агрегатів для ремонту однотипних засобів.

Стежити за якістю капітального (регламентованого) ремонту ЕТЗ, аналізувати рекламації і претензії, вживати заходи по їх недопущенню.

Перевіряти технічну документацію на списання ЕТЗ.

Приймати участь у контролі господарської діяльності з питань Служби .

Взаємодіяти з відділами управління інженерного озброєння, управліннями Озброєння і Тилу МО України щодо організації комплексного ремонту і транспортування ЕТЗ.

Мати необхідні довідкові матеріали за всіма пунктами функціональних обов’язків.

Провідний спеціаліст Служби

Підпорядковується: начальнику Служби та його заступнику.

Відповідає за якісне ведення обліку ЕТЗ ЗВП вільної наявності та тих, що входять до складу комплексів озброєння і техніки, за облік ЕТЗ, що підлягають і знаходяться у капітальному (регламентованому) ремонті, та їх супроводження і своєчасне подання звітності по них.

Він зобов'язаний:

Уагальнювати донесення щодо ЕТЗ ЗВП.

Знати штатно-табельну потребу ЗС України в ЕТЗ.

Аналізувати стан укомплектованості ЗС України ЕТЗ по марках і групах.

Узагальнювати донесення щодо капітального (регламентованого) ремонту ЕТЗ і аналізувати хід їх проведення.

Готувати розрахункові дані в План забезпечення ЗС України ЕТЗ та приймати участь у розробці Плану капітального (регламентованого) ремонту ЕТЗ.

Вести облік ЕТЗ ЗВП вільної наявності, та тих, що входять до складу комплексів озброєння і техніки, за встановленими формами обліку.

Вести облікові та довідкові документи Служби.

Оформляти звітні заявки на ЕТЗ для подання їх в управління виробничих замовлень і зв'язків з промисловістю управління озброєння МО.

Готувати наряди (рознарядки) на видачу ЕТЗ у війська.

Приймати участь у розробці Плану капітального (регламентованого) ремонту ЕТЗ.

Готувати наряди на ремонт ЕТЗ і стежити за їх виконанням.

Складати заявки на транспортування ЕТЗ, ремонтного фонду, запасних частин, витратних матеріалів і ЗІП.

Перевіряти технічну документацію ЕТЗ, що підлягають списанню і подавати її на затвердження начальнику Служби.

Стежити за постановкою на облік ЕТЗ, отриманих від розборки списаних комплексів озброєння і техніки, розборки списаних ЕТЗ на ремонтних підприємствах.

Обліковувати справні вузли і агрегати для ремонту однотипних засобів.

Проводити звірку обліку ЕТЗ з військовими частинам, які стоять на обліку, інженерними базами (арсеналом).

Приймати участь у контролі господарської діяльності з питань Служби.

Контролювати виробничо-операційну діяльність інженерних баз (арсеналу) з питань Служби, надавати практичну допомогу.

Взаємодіяти з відділами управління інженерного озброєння УНІВ з питань забезпечення військ ЕТЗ та їх ремонту.

НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ІНЖЕНЕРНОГО

ОЗБРОЄННЯ –ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА

ІНЖЕНЕРНИХ ВІЙСЬК ЗС УКРАЇНИ

полковник

. М. Й.ГРИЩЕНКО

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4 


Подібні реферати:

Боротьба з танками та броньовими машинами противника. Дії солдат в бою

План Боротьба з танками та іншими броньованими машинами противника. Організаційно-штатна структура мотострілецького відділення. Похідний і бойовий порядок мотострілецького відділення. Дії солдата у складі відділення під час наступу 1. Боротьба з танками та іншими броньованими машинами противника. У бою солдатові доводиться боротися не лише з живою силою противника, а й з його технікою, особливо танками і броньованими машинами, які є небезпечними цілями і повинні знищуватися в першу чергу. Танк не страшний солдатові, якщо ...

Засоби індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту (313) використовують­ся для захисту людини від отруйних речовин, силь­нодіючих отрут, радіоактивних речовин і бактеріологічних засобів і за своїм призначенням діляться на засоби за­хисту органів дихання та засоби захисту шкіри. ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ Найпростіші засоби захисту органів дихання — про-типилова тканинна маска і ватно-марлева пов'язка. Во­ни захищають органи дихання від радіоактивного пилу і деяких видів бактеріологічних засобів, а для захисту від отруйних речовин ...

Військова дисципліна

Військова дисципліна — це суворе й точне дотриман­ня всіма військовослужбовцями порядку і правил, уста­новлених законодавством України і статутами Збройних Сил України. Військова дисципліна ґрунтується на усвідомленні кожним військовослужбовцем військового обов'язку та особистої відповідальності за захист народу України, його свободи і незалежності. У період розбудови Збройних Сил нашої Батьківщини військова дисципліна має особливе значення. Складна вій­ськова техніка також посилює вимоги до дисципліни кожного воїна. ...