Search:

Холодильні уксановки на залізничному транспорті

Проміжні реле і контактори системи керування розміщені на головному розподільному щиті.

При нормальній роботі системи охолодження манометр низького тиску повинний показувати тиск 2,2—2,5 кгс/див2 (0,22—0,25 МПа) і відповідно температуру випару 1,1—3,3°С, а манометр високого тиску — 6,75—15 кгс/див2 (0,675—1,5 МПа) і відповідно температуру конденсації 31—62 °С.

Тиск олії перевіряють тільки при відстоях у парках формування й обороту підключенням манометра до передбаченого для цієї мети штуцеру на компресорі. Тиск у системі змазування й у регулюючому пристрої компресора повинний перевищувати тиск пар хладона на стороні усмоктування на 0,316— 0,35 Мпа.

Реле високого і низького тиску встановлені на одній панелі з манометрами у входу в казанове відділення. Реле високого тиску спрацьовує при 1,69 МПа, а відновлюється вручну при тиску нижче цієї величини натисканням кнопки повторного включення. Реле низького тиску спрацьовує при тиску 0,007 МПа, а відновлюється автоматично при тиску 0,07 МПа.


3.Установка типу КЖ-25П

Установка типу КЖ-25П застосовується на м'яких вагонах із двох або чотиримісної купе будівлі Ленінградського вагонобудівного заводу ім. Єгорова (типу 504).

Система вентиляції цього вагона відрізняється тим, що вентиляційний агрегат, повітроохолоджувач, електрокалорифер, фільтри і забірні ґрати зовнішнього повітря розташовані з не котлової сторони вагона. Рециркуляційний повітря засмоктується через ґрати в стелі великого коридору з не котлової сторони вагона, а зовнішнє повітря — через ґрати на причілку. Вентилятор приводиться в дію електродвигуном потужністю« 1,7 квт і має низьку, середню і високу частоту обертання.

При роботі установки кондиціонування повітря в літньому режимі використовуються дві частоти обертання вентилятора: висока — при роботі системи охолодження і середня — при роботі електропідігрівання, коли температура повітря у вагоні нижче 20 °С. При роботі установки в зимовому режимі, коли працює водяне опалення, також використовується середня частота обертання вентилятора при температурі зовнішнього повітря до —25 °С и низька — при температурі нижче —25 °С. Причому в останньому випадку робота вентилятора на стоянці припиняється.

Подача вентилятора при високій частоті обертання складає 5000 м3/год, при середньої — 3000 м3/год і при низкою — 2200 м3/ч. При харчуванні від акумуляторної батареї вентилятор високої і середньої частоти обертання автоматично переключається на низьку.

Опалення вагона здійснюється від водяного казана зі сполученим розширником і верхнім розведенням труб. З купейної сторони прокладені дві обігрівальні труби, а з коридорної — одна труба. Основна відмінність від систем опалення інших вагон-відсутність водяного калорифера.

З 1978 р. система опалення застосовується комбінована з підігрівом води високовольтними елементами.

Електропідігрівання повітря, подаваного у вагон у перехідний і зимовий час року, виробляється трубчастим двосекційним електрокалорифером потужністю 12 квт. При харчуванні від генератора в шляху проходження можуть включатися автоматично обидві секції чи одночасно однією потужністю 8 квт, а при роботі генератора від асинхронного чи двигуна при харчуванні від акумуляторної батареї тільки одна секція потужністю 8 квт. На вагонах більш ранньої будівлі секції калорифера мають потужність 6,5 і 9,5 квт.

Система охолодження складається з компресора (мал. 117) типу ФУ-15, що приводиться в дію через еластичну муфту електродвигуном 2 потужністю 12 квт; конденсатора 11 з теплопередаючий поверхнею 150 м2, охолоджуваного двома вентиляторами 12 з електронагрівниками по 1,1 квт; ресивера 13 місткістю 25 л; повітроохолоджувача 7 з теплопередаючий поверхнею 84 м2; терморегулювальні вентилі 9 типу ТРВК-20; дросельно-регулюючого пристрою 5з Г соплом постійного перетину; теплообмінника 6, сполученого з фільтром-осушувачем; соленоїдних вентилів 10 і щита, на якому змонтовані манометри 5 низького і високого тиску, манометр 4 тиски олії, а також реле тиску 3 типи РД-6, що забезпечує захист від неприпустимого високого і низького тиску. Прессостатна частина реле тиску регулюється на вимикання при 0,16 Мпа — на усмоктуванні, а моноконтролерна частина на вимикання при 1,65 Мпа — на нагнітанні.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9 


Подібні реферати:

Електронний документообіг

ЗМІСТ Вступ Розділ 1. Основні поняття про систему електронного документообігу (СЕД) §1 Призначення СЕД §2 Особливості СЕД 2.1 Особливості збереження документів 2.2 Особливості маршрутизації документів 2.3 Розмежування доступу 2.4 Відстеження версій і підверсій документів 2.5 Анотування документів §3 Переваги використання СЕД §4 Очікувальні результати впровадження Розділ 2. Особливості загальної організації діловодства в установі §1 Реєстрація вхідних та ...

Загальні правила сервірування столів

Ритуал сервірування формував ся поступово та змінювався впродовж кожної епохи. Як він виглядав у минулих століттях? Чим вирізняється нині? З чого потрібно починати? У чому тонкощі цього процесу? Взагалі – як правильно сервірувати стіл? У VI столітті вперше з’явилися свічки, зроблені з бджолиного воску або сала. У VIII столітті в багатьох королівських палацах ще не було ні скатертин, ні тарілок. Страви накладали в заглиблення у столах. Як правило, їли та пили, не знаючи міри, тож застілля нерідко закінчувалися загальним ...

Технологія виробництва. Бесквітне тісто

ЗМІСТ ПЕРЕДМОВА 2 СВЯТКОВИЙ СТІЛ 6 БІСКВІТНЕ ТІСТО 7 КОНДИТЕРСЬКІ ВИРОБИ З БІСКВІТНОГО ТІСТА 10 ВИСНОВОК 14 ЛІТЕРАТУРА 16 ПЕРЕДМОВА Їжа — одна з головних основ здоров'я людини, його роботоспособності, життєрадісності і довголіття. Але це досягається тільки при правильному харчуванні, при своєчасному постачанні нашого організма всіма необхідними йому різноманітними речовинами в потрібній кількості і співвідношенні. Зазвичай практично це правило дотримується далеко не в повній мірі з ряду причин, зокрема внаслідок ...