Search:

Степ аеробіка

Реферати » Фізкультура » Степ аеробіка

Степ аеробіка (step) служить для профілактики і лікування артриту, остеопорозу, відновлення після травм коліна і для зміцнення м'язів. Танцювальні заняття проводяться з використанням спеціальної платформи (степа). На неї треба підніматися і опускатися в ритмі музики, у поєднанні із звичайними танцювальними рухами. Висота степов зазвичай складає 15-30 див. Налічується близько 200 способів підйому на платформу і сходження з неї. Рухи в степе досить прості, тому цілком підходять для людей різного віку і рівня підготовленості. Вони прекрасно покращують фігуру, особливо форми гомілок, стегон і сідниць. Застосування обтяжило (гантелей) вагою близько 2 кілограмів дає хороше навантаження на м'язи плечового поясу. Виконуючи під музику різні варіанти кроків з підйомом на платформу і спуском з неї, велике число танцювальних рухів, швидкі переходи, часто міняючи ритм і напрям рухів, можна отримати навантаження, рівноцінне біговому тренуванню.

СТЕП АЕРОБІКА - тренування, в основі якого різні способи піднімання і опускання на спеціальну степ-платформу. Ви будете вражені різноманітністю рухів, які можна виконати на простій сходинці. Виконати їх – не просто, але коли найважче буде позаду, ви відчуєте справжнє задоволення від хореографії на магічній степ-платформі. При виконанні вправ степ-аеробіки, всупереч існуючий думці, навантаження на ноги не більше, ніж при інших видах тренувань. Рівень координаційної складності - високий.

- Аеробіка заснована на комплексах вправ, у яких дихальні рухи поєднуються з рухами тіла, опорно-рухового апарату. Під час занять аеробікою покращується вентиляція легень, поступово виробляються навички правильного дихання під час рухів. Отож, будь-які вправи, скеровані на пришвидшення дихання і активізацію роботи різних м’язів – ходіння, біг, стрибки, гребля, плавання, їзда на велосипеді, навіть танці, – це аеробні рухи.

Завдяки аеробним вправам зайві жири у клітинах «спалюються». Щоправда, вважати аеробіку радикальним методом боротьби із зайвою вагою не варто – занадто малопомітні зміни. Але саме таким чином можна підтримувати себе у формі, оздоровити організм і покращити життєвий тонус.

Степ-аеробіка відрізняється від інших подібних видів спорту тим, що тут ритмічні рухи вгору і вниз роблять на спеціальній степ-платформі. Вона розвиває рухливість у суглобах, тренує рівновагу і дозволяє спалювати більшу кількість калорій. Заняття ускладнюються різними рухами. Степ – для тих, хто хоче втратити вагу, зміцнити м’язи ніг чи потребує тренування серцево-судинної системи.

У чому перевага степ-аеробіки перед звичайною аеробікою і чого дозволяють добитися регулярні заняття нею?

Степ-аеробіка, напевно, один з найпростіших і ефективніших стилів і напрямів у великому сімействі аеробіки. "Степ" в перекладі з англійської мови буквально означає "крок." Хай це буде ваш перший крок на шляху до красивої і тренованої фігури, яку ви створите собі самі. Крокова аеробіка до смішного проста, вона не вимагає зайвого зосередження і концентрації думок на правильному засвоєнні тих або інших рухів. Все, що вам потрібне, - це уміти красиво ходити.

Тільки не варто думати, що вона означає одноманітне ходіння по спортивному залу або власній квартирі. Степ-аеробіка цікава і різноманітна. Пісня Уїтні Х'юстон "Step by step", що дослівно переводиться як "Крок за кроком", може у прямому розумінні стати вашим девізом; вона, до речі, цілком підійде і як прекрасний музичний супровід до ваших занять. Не дивуйтеся, кілька років тому степ-аеробіка була офіційно визнана самостійним видом спорту, по якому проводяться змагання.

Степ-аеробіка стала популярна на всій земній кулі і з кожним днем набуває все більше і більше послідовників.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6 


Подібні реферати:

Фізичне вдосконалення людини

План. Складові елементи фізичного вдосконалення людини. Основні засоби вихання фізичних якостей. Класифікація фізичних вправ. Фізичними якостями людини прийнято називати її окремі рухливі задатки такі як сила, швидкість, терпіння, ловкість і гнучкість. Ці природні здібності до руху, якими всі люди наділені від народження. Фізичні якості людини змінюються в процесі росту і розвитку організму. Ці зміни можна посилити і прискорити ціле направленими заняттями і фізичними вправами. В історії не можна серйозно мріяти про ...

Степ аеробіка

Степ аеробіка (step) служить для профілактики і лікування артриту, остеопорозу, відновлення після травм коліна і для зміцнення м'язів. Танцювальні заняття проводяться з використанням спеціальної платформи (степа). На неї треба підніматися і опускатися в ритмі музики, у поєднанні із звичайними танцювальними рухами. Висота степов зазвичай складає 15-30 див. Налічується близько 200 способів підйому на платформу і сходження з неї. Рухи в степе досить прості, тому цілком підходять для людей різного віку і рівня підготовленості. ...

Загартування сонцем

Сонячне світло - і цілитель, і надійний союзник у боротьбі з хворобами. Широко використовували промені сонця як зміцнювальний засіб у Древній Елладі. Найбільші спортивні змагання стародавності - Олімпійські ігри - проводилися, як правило, у самі пекучі літні місяці. Рівно опівдні, коли нестерпно палило сонце, виходили на старт засмаглі атлети. Вони виступали оголеними і не мали права покривати для захисту від палючих променів сонця голову. Ще більше поширення загартовування сонцем одержало в Древньому Римі. Як показали ...