Search:

Степ аеробіка

Реферати » Фізкультура » Степ аеробіка

Степ аеробіка (step) служить для профілактики і лікування артриту, остеопорозу, відновлення після травм коліна і для зміцнення м'язів. Танцювальні заняття проводяться з використанням спеціальної платформи (степа). На неї треба підніматися і опускатися в ритмі музики, у поєднанні із звичайними танцювальними рухами. Висота степов зазвичай складає 15-30 див. Налічується близько 200 способів підйому на платформу і сходження з неї. Рухи в степе досить прості, тому цілком підходять для людей різного віку і рівня підготовленості. Вони прекрасно покращують фігуру, особливо форми гомілок, стегон і сідниць. Застосування обтяжило (гантелей) вагою близько 2 кілограмів дає хороше навантаження на м'язи плечового поясу. Виконуючи під музику різні варіанти кроків з підйомом на платформу і спуском з неї, велике число танцювальних рухів, швидкі переходи, часто міняючи ритм і напрям рухів, можна отримати навантаження, рівноцінне біговому тренуванню.

СТЕП АЕРОБІКА - тренування, в основі якого різні способи піднімання і опускання на спеціальну степ-платформу. Ви будете вражені різноманітністю рухів, які можна виконати на простій сходинці. Виконати їх – не просто, але коли найважче буде позаду, ви відчуєте справжнє задоволення від хореографії на магічній степ-платформі. При виконанні вправ степ-аеробіки, всупереч існуючий думці, навантаження на ноги не більше, ніж при інших видах тренувань. Рівень координаційної складності - високий.

- Аеробіка заснована на комплексах вправ, у яких дихальні рухи поєднуються з рухами тіла, опорно-рухового апарату. Під час занять аеробікою покращується вентиляція легень, поступово виробляються навички правильного дихання під час рухів. Отож, будь-які вправи, скеровані на пришвидшення дихання і активізацію роботи різних м’язів – ходіння, біг, стрибки, гребля, плавання, їзда на велосипеді, навіть танці, – це аеробні рухи.

Завдяки аеробним вправам зайві жири у клітинах «спалюються». Щоправда, вважати аеробіку радикальним методом боротьби із зайвою вагою не варто – занадто малопомітні зміни. Але саме таким чином можна підтримувати себе у формі, оздоровити організм і покращити життєвий тонус.

Степ-аеробіка відрізняється від інших подібних видів спорту тим, що тут ритмічні рухи вгору і вниз роблять на спеціальній степ-платформі. Вона розвиває рухливість у суглобах, тренує рівновагу і дозволяє спалювати більшу кількість калорій. Заняття ускладнюються різними рухами. Степ – для тих, хто хоче втратити вагу, зміцнити м’язи ніг чи потребує тренування серцево-судинної системи.

У чому перевага степ-аеробіки перед звичайною аеробікою і чого дозволяють добитися регулярні заняття нею?

Степ-аеробіка, напевно, один з найпростіших і ефективніших стилів і напрямів у великому сімействі аеробіки. "Степ" в перекладі з англійської мови буквально означає "крок." Хай це буде ваш перший крок на шляху до красивої і тренованої фігури, яку ви створите собі самі. Крокова аеробіка до смішного проста, вона не вимагає зайвого зосередження і концентрації думок на правильному засвоєнні тих або інших рухів. Все, що вам потрібне, - це уміти красиво ходити.

Тільки не варто думати, що вона означає одноманітне ходіння по спортивному залу або власній квартирі. Степ-аеробіка цікава і різноманітна. Пісня Уїтні Х'юстон "Step by step", що дослівно переводиться як "Крок за кроком", може у прямому розумінні стати вашим девізом; вона, до речі, цілком підійде і як прекрасний музичний супровід до ваших занять. Не дивуйтеся, кілька років тому степ-аеробіка була офіційно визнана самостійним видом спорту, по якому проводяться змагання.

Степ-аеробіка стала популярна на всій земній кулі і з кожним днем набуває все більше і більше послідовників.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6 


Подібні реферати:

Пауерліфтинг

Зміст Зміст Стор. Вступ 3 1. Атлетична гімнастика. Пауерліфтинг 5 Список використаної літератури 12 Вступ Пауерліфтинг (силове триборство) відноситься до порівняно молодих видів спорту, відомий він трохи більше 30 років. Назва походить від двох слів «power» - сила, міць і «ліфт» - піднімати. Першовідкривач цього виду - американці. У колишньому СРСР пауерліфтинг знають ...

Фізичні навантаження та відпочинок як фактори впливу на фізичний розвиток

Головним фактором впливу на розвиток фізичних якостей є фізичне навантаження, яке одержує людина при виконанні фізичних вправ. Фізичне навантаження - це певна міра впливу рухової активності людини на організм, що супроводжується підвищенням (відносно стану спокою) рівнем його функціонування. Поняття "фізичне навантаження" відображає той факт, що виконання фізичних вправ викликає перехід енергозабезпечення життєдіяльності організму людини на вищий, ніж у стані спокою, рівень. Наприклад, уже повільна ходьба ...

Фізична культура після пологів

Недолік руху часто погіршує стан здоров'я жінки в період вагітності, ускладнює пологи й ускладнює післяпологовий період. Життя вимагає: навчіться рухатися. Рухова активність повинна забезпечувати найбільш повноцінне протікання відновних процесів після пологів. Недолік руху неминуче приводить до погіршення стану здоров'я. Коли ж найкраще виділити кілька хвилин для фізичних вправ молодим мамам? Виписати універсальний рецепт неможливо. Потрібно використовувати вільний час, коли можете зосередитися і ніхто не буде вас ...