Search:

Степ аеробіка

Степ як гімнастика або аеробіка (не плутайте з танцем) був винайдений в США відомим фітнесс-інструктором Джіной Міллер. Вона пристосувала його для своїх щоденних тренувань після перенесеної нею травми коліна. Першим тренажером, яким вона скористалася для одужання, були сходинки крильця її власного будинку.

Джина так захопилася рухами, в яких була безліч елементів спуску і підйому, що не помічала, як пролітав час, і схаменулася тільки тоді, коли зовсім видужала і придбала свою колишню спортивну форму.

Відмітні особливості цього нового вигляду спорту такі: ви не накачаєте цілу гору м'язів в непотрібних місцях, а отримаєте гармонійно розвинене тіло, прекрасну поставу і зможете виробити у себе красиві, виразні і точні рухи. Степ-аеробіка є одним з найшвидших способів "зробити" собі талію. Але головною тренованою частиною тіла будуть все ж таки ноги, які стануть стрункими і сильними.

Лавки для степа бувають різними. Основна вимога для них - вам повинно бути зручно на них займатися. У ідеалі лавка повинна бути від одного до півтора метрів завдовжки і не меншого 40 см шириною. Але потрібно пам'ятати, що дуже широка лавка теж не підійде. На ній незручно займатиметься.

Хорошою вважається ширина від 40 до 60 см, а висота лавки залежить тільки від вас. Чим вона вища, тим більше навантаження отримує людина, що займається на ній. Деякі лавки, які пропонують спеціалізовані магазини, забезпечені ніжками, що висуваються. Якщо ж ви набуваєте звичайної, не поспішаєте купувати високу, достатньою вважається висота в 30 см.

Не менш важливе значення має поверхню цього, на перший погляд, простого спортивного снаряда. Вона у жодному випадку не повинна бути слизькою. Як правило, її покривають ребристою гумою. Це робиться для того, щоб запобігти можливим травмам.

На жаль, далеко не у всіх є можливість придбати для занять спортом спеціальну лавку. Що робити у такому разі? Перш за все, звичайно, не турбуватися. Адже її зовсім нескладно змайструвати самим. Знаючи, якого розміру вона повинна бути, ви без зусиль зможете зробити лавку з відповідного для цієї мети матеріалу.

Широка, щільна, гумова стрічка теж пригодиться в заняттях кроковою аеробікою. Вона прекрасно їх різноманітить і підсилить ефективність.

М'яч підійде практично будь-якій - від маленького тенісного до досить великого футбольного. Єдиним вирішальним чинником тут буде ваша зручність. У степе використовуються ті ж вправи, що і в класичній гімнастиці. Всі вони направлені на тренування м'язів серця, на вироблення кращої координації рухів.Але існує одна важлива відмінність степа від класичної гімнастики. Це те, що, виконуючи аналогічні вправи, можна досягти набагато більшого навантаження і, отже, результат дасть про себе знати набагато швидше.

Степ-аеробіка впливає на тіло комплексно, при цьому делікатно коректує форму ніг, розвиваючи потрібну групу м'язів. Ваше тіло буде стрункішим, гнучкішим, пластичнішим і витривалішим.

Аеробіка надає позитивну дію на важ організм, укріплюючи дихальна, серцево-судинна, м'язова і нервова системи, а також нормалізуються артеріальний тиск і діяльність вестибулярного апарату.

Вельми важливо, що ця аеробіка достатньо ефективна для тих груп м'язів, які дуже важко задіювати: сідниць, задньої частини стегна і м'язів стегон, що приводять.

Учені із США провели серію наукових досліджень, в яких вивчався вплив степ-аеробіки на профілактику і лікування різних захворювань. З'ясувалося, що степ просто незамінний при артриті і остеопорозі, які зазвичай викликані гіподинамією, тобто недоліком руху. Сьогодні від гіподинамії страждає мало не половина людства, в яку входять і молодь, і школярі. Крім того, степ корисний професійним спортсменам, які можуть використовувати комплекс вправ як хорошу розминку.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6 


Подібні реферати:

Історія розвитку лікувальної фізичної культури

План. Вступ. Лікувальна фізкультура як метод лікування. Особливості метода ЛФК. розвиток лікувальної фізкультури, як дисципліни. Використана література. Вступ. Фізична культура – це частина всієї культури суспільства, засіб зміцнювати здоров¢я, всестроннього розвитку людини, включає в себе фізичні вправи, спорт, туризм, методи загартовування організму. Фізична культура ціниться в суспільстві, передусім як прояв активної діяльності. Після Великої Жовтневої революції фізична культура в СРСР так і в Україні фізкультура ...

Степ аеробіка

Степ аеробіка (step) служить для профілактики і лікування артриту, остеопорозу, відновлення після травм коліна і для зміцнення м'язів. Танцювальні заняття проводяться з використанням спеціальної платформи (степа). На неї треба підніматися і опускатися в ритмі музики, у поєднанні із звичайними танцювальними рухами. Висота степов зазвичай складає 15-30 див. Налічується близько 200 способів підйому на платформу і сходження з неї. Рухи в степе досить прості, тому цілком підходять для людей різного віку і рівня підготовленості. ...

Андрій Шевченко

Форварда Андрія Ім'я українського футболіста Андрія Шевченка нині в усіх на вустах. За кожним його кроком на полі ревно стежать заповзяті вболівальники, а останній матч з участю Шеви обговорювали навіть далекі від спорту люди. У свої двадцять п'ять Андрій став людиною світового (принаймні у спорті) масштабу. Однак мало хто зик, що зродився цей талант не на столичних стадіонах, а в глухому селі Двірківщині Київської області. Дарма шукати рідне Шевине село на карті чи гортати телефонні довідники, аби дізнатися, де ж ...