Search:

Степ аеробіка

7. Виконується з лавкою для степ-аеробіки. Початкове положення - 2-3 кроки від лавки. Руки небагато зігнуті в ліктях, опущені уздовж тіла.

Робіть два кроки у напрямку до лавки і два кроки назад. Знову робіть крок до лавки і встрибуйте на неї (постарайтеся двома ногами). Встрибуючи, глибоко вдихніть і змахніть руками. Після цього робіть крок з лавки, не повертаючись.

Тривалість вправи засікати не варто з тієї причини, що швидкість, з якою його виконують, індивідуальна. Достатнім вважається 7- 12 повторень.

Будьте обережні: якщо відстань від лавки до вас дуже велика, робіть два кроки і тільки потім стрибайте. Ускладнюйте рухи, поступово збільшуючи висоту лавки або прискорюючи темп виконання. Щоб легше це було зробити, підбирайте різну музику, розташуйте композиції так, щоб їх ритм поступово збільшувався. До кроків перед лавкою обов'язково додайте танцювальні рухи руками. Адже степ - це радість, а не утомливе заняття.

Вправа тренує м'язи живота, стегна і ікри.

8. Початкове положення - стоячи на лавці, руки на талії. Рухи дуже прості: спочатку ви зістрибуєте у бік лівою ногою, потім в протилежну – правою. Виконуйте швидко, енергійно. Прагніть високо підстрибнути вгору і опуститися однією ногою на підлогу, а інший на лавку.

Як правило, ця вправа не потребує ускладнень, але щоб добитися відчутніших результатів, можна збільшити висоту лавки.

Будьте особливо уважні. Ми говорили про необхідність звернути увагу на покриття лавки. Важливо, щоб воно у жодному випадку не ковзало.

9. Початкове положення - стоячи боком до лавки. Далі робіть один крок убік від лавки, потім йде стрибок двома ногами разом в тому ж напрямі. Повертаючись, змінюйте послідовність: спочатку стрибок, потім крок - і після цього, опинившись у лавки, встрибуйте на неї двома ногам одночасно.

Роблячи стрибок убік, трохи сядьте, тоді навантаження на м'язи збільшиться, і вправа буде ефективнішою.

Зістрибніть з лавки в інший бік і повторите всі рухи в послідовності: крок, стрибок, потім знову стрибок (не забувайте, що стрибки здійснюються двома ногами разом), але вже у напрямку до лавки. Знову зробіть крок, встрибніть на лавку і рухайтеся туди, звідки починали.

Вправа весела, ускладнюється за рахунок збільшення висоти лавки і ритму. Підібравши хорошу музику, повторите по три рази в кожну сторону.

Ця вправа покращує координацію рухів і спритність, тренує м'язи стегон.

10. Початкове положення - стоячи перед лавкою на відстані 1-2 кроків. Руки на поясі. Зробіть один крок назад, потім невеликий крок вперед і встрибніть на лавку двома ногами одночасно. Повторите стрибок кілька разів підряд. Для тих, кому стрибки даються важко, треба повторити 2-Зраза, людям більш спортивним - lie менше чотирьох стрибків підряд.

Потім знову крок. Якщо важко стрибати, можна робити рівну кількість стрибків і кроків.

11. Вправа дуже проста, але ефективна. Початкове положення - лицем до лавки (стоячи перед широкою її стороною). Руки на поясі. Спочатку ви робите лівою ногою крок на лавку і паралельно з цим піднімаєте ліву ж руку на плече. Потім крокуєте на лавку правою ногою і одночасно з цим піднімаєте на праве плече праву руку. Далі спускайте з лавки спочатку ліву ногу, попутно з якою ліва рука повертається на талію. Потім, відповідно, права нога і рука повторюють те ж саме.

Виконавши підйом таким чином, спробуйте його різноманітити: піднімаючи ліву руку одночасно з ногою, кладіть це на праве плече, а праву на ліве.

Прагніть збільшити темп, і не варто забувати про поставу.

Через декілька днів цю вправу можна перевести в розряд силових і узяти в руки невеликі гантелі.

12. Воно практично дублює попереднє. Але в нім не задіяні руки, тобто вони залишаються на талії. Ви повинні виконувати тільки кроки. Здавалося б, просто? Але робити це доведеться з максимальною швидкістю, на яку ви здатні.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6 


Подібні реферати:

Фізіолого-гігієнічна характеристика і значення бігових вправ

Завдання уроку: Вивчення техніки бігу на короткій дистанції. Біг 30 м. Вдосконалення техніки стрибків у довжину з місця. Рухлива гра. Мета уроку: вивчати техніку бігу на короткій дистанції; вдосконалювати техніку стрибків у довжину з місця; виховувати почуття, колективізму, дружби. Обладнання: прапорці, секундомір, рулетка. Місце проведення: спортивний майданчик. Дата проведення: Урок проводить: Будз О.В., Вівчарук І.Д. № Зміст уроку Дозування Організація і методичні вказівки І. Підготовче частина 8-10 хв в ...

Фізична культура на Запорізькій Cічі

ПЛАН Соціально-політичні передумови формування українського козацтва. Особливості народної фізичної культури українського народу. Система військово-фізичної підготовки на Запорізькій Січі. 1. Соціально-політичні передумови формування українського козацтва. Внаслідок порішиш боротьби українського народу проти татарів і турків, польських загарбників, а також втеч селян і міської бідноти Галичини[1], Волині[2], Поділля[3], Полісся і Побережжя від посилення феодального, національного і релігійного гніту місцевої верхівки та ...

Фізичне виховання учнів поза школою

Фізичне виховання учнів за межами школи здійснюється сім'єю, поза­шкільними установами, ДСТ, ДЮСШ, дитячими екскурсійно-туристичними станціями та іншими культурно-просвітницькими установами та організаці­ями. Вони допомагають загальноосвітнім школам в організації позакласної спортивно-масової і туристичної роботи з учнями, надають школам спор­тивні майданчики, стадіони, басейни, лижні бази, ковзанки, спортивні зали для проведення самостійних занять, тренувань, змагань. Крім цього, названі організації, установи і заклади ...