Search:

Степ аеробіка

7. Виконується з лавкою для степ-аеробіки. Початкове положення - 2-3 кроки від лавки. Руки небагато зігнуті в ліктях, опущені уздовж тіла.

Робіть два кроки у напрямку до лавки і два кроки назад. Знову робіть крок до лавки і встрибуйте на неї (постарайтеся двома ногами). Встрибуючи, глибоко вдихніть і змахніть руками. Після цього робіть крок з лавки, не повертаючись.

Тривалість вправи засікати не варто з тієї причини, що швидкість, з якою його виконують, індивідуальна. Достатнім вважається 7- 12 повторень.

Будьте обережні: якщо відстань від лавки до вас дуже велика, робіть два кроки і тільки потім стрибайте. Ускладнюйте рухи, поступово збільшуючи висоту лавки або прискорюючи темп виконання. Щоб легше це було зробити, підбирайте різну музику, розташуйте композиції так, щоб їх ритм поступово збільшувався. До кроків перед лавкою обов'язково додайте танцювальні рухи руками. Адже степ - це радість, а не утомливе заняття.

Вправа тренує м'язи живота, стегна і ікри.

8. Початкове положення - стоячи на лавці, руки на талії. Рухи дуже прості: спочатку ви зістрибуєте у бік лівою ногою, потім в протилежну – правою. Виконуйте швидко, енергійно. Прагніть високо підстрибнути вгору і опуститися однією ногою на підлогу, а інший на лавку.

Як правило, ця вправа не потребує ускладнень, але щоб добитися відчутніших результатів, можна збільшити висоту лавки.

Будьте особливо уважні. Ми говорили про необхідність звернути увагу на покриття лавки. Важливо, щоб воно у жодному випадку не ковзало.

9. Початкове положення - стоячи боком до лавки. Далі робіть один крок убік від лавки, потім йде стрибок двома ногами разом в тому ж напрямі. Повертаючись, змінюйте послідовність: спочатку стрибок, потім крок - і після цього, опинившись у лавки, встрибуйте на неї двома ногам одночасно.

Роблячи стрибок убік, трохи сядьте, тоді навантаження на м'язи збільшиться, і вправа буде ефективнішою.

Зістрибніть з лавки в інший бік і повторите всі рухи в послідовності: крок, стрибок, потім знову стрибок (не забувайте, що стрибки здійснюються двома ногами разом), але вже у напрямку до лавки. Знову зробіть крок, встрибніть на лавку і рухайтеся туди, звідки починали.

Вправа весела, ускладнюється за рахунок збільшення висоти лавки і ритму. Підібравши хорошу музику, повторите по три рази в кожну сторону.

Ця вправа покращує координацію рухів і спритність, тренує м'язи стегон.

10. Початкове положення - стоячи перед лавкою на відстані 1-2 кроків. Руки на поясі. Зробіть один крок назад, потім невеликий крок вперед і встрибніть на лавку двома ногами одночасно. Повторите стрибок кілька разів підряд. Для тих, кому стрибки даються важко, треба повторити 2-Зраза, людям більш спортивним - lie менше чотирьох стрибків підряд.

Потім знову крок. Якщо важко стрибати, можна робити рівну кількість стрибків і кроків.

11. Вправа дуже проста, але ефективна. Початкове положення - лицем до лавки (стоячи перед широкою її стороною). Руки на поясі. Спочатку ви робите лівою ногою крок на лавку і паралельно з цим піднімаєте ліву ж руку на плече. Потім крокуєте на лавку правою ногою і одночасно з цим піднімаєте на праве плече праву руку. Далі спускайте з лавки спочатку ліву ногу, попутно з якою ліва рука повертається на талію. Потім, відповідно, права нога і рука повторюють те ж саме.

Виконавши підйом таким чином, спробуйте його різноманітити: піднімаючи ліву руку одночасно з ногою, кладіть це на праве плече, а праву на ліве.

Прагніть збільшити темп, і не варто забувати про поставу.

Через декілька днів цю вправу можна перевести в розряд силових і узяти в руки невеликі гантелі.

12. Воно практично дублює попереднє. Але в нім не задіяні руки, тобто вони залишаються на талії. Ви повинні виконувати тільки кроки. Здавалося б, просто? Але робити це доведеться з максимальною швидкістю, на яку ви здатні.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6 


Подібні реферати:

Андрій Шевченко

Форварда Андрія Ім'я українського футболіста Андрія Шевченка нині в усіх на вустах. За кожним його кроком на полі ревно стежать заповзяті вболівальники, а останній матч з участю Шеви обговорювали навіть далекі від спорту люди. У свої двадцять п'ять Андрій став людиною світового (принаймні у спорті) масштабу. Однак мало хто зик, що зродився цей талант не на столичних стадіонах, а в глухому селі Двірківщині Київської області. Дарма шукати рідне Шевине село на карті чи гортати телефонні довідники, аби дізнатися, де ж ...

Історія розвитку лікувальної фізичної культури

План. Вступ. Лікувальна фізкультура як метод лікування. Особливості метода ЛФК. розвиток лікувальної фізкультури, як дисципліни. Використана література. Вступ. Фізична культура – це частина всієї культури суспільства, засіб зміцнювати здоров¢я, всестроннього розвитку людини, включає в себе фізичні вправи, спорт, туризм, методи загартовування організму. Фізична культура ціниться в суспільстві, передусім як прояв активної діяльності. Після Великої Жовтневої революції фізична культура в СРСР так і в Україні фізкультура ...

Янковський Петро - відомий укр. борець

"Хрещеним батьком" відомого українського велета, чемпіона світу з боротьби полтавчанина Івана Піддубного в кінці ХІХ - поч. ХХ століть звали борця з Волині Петра Янковського. Приводом для цього став їхній поєдинок 1897 року в Феодосії, коли Піддубний здолав усіх борців знаменитого цирку Безкоровайного і лише Петра Янковського, хоч як силкувався, так і не зміг покласти на лопатки. Ту нічию з Піддубним борці вважали найбільшою перемогою Янковського. Іван Максимович Піддубний відомий усьому світу як непереможний ...