Search:

Степ аеробіка

Поступово збільшуйте висоту лавки. Виконуйте 3-5 хвилин. Все залежить від того, які ще рухи ви включите в тренування.

13. Ставайте лицем до лавки (до широкої її частини) і починайте піднімати спочатку ліву ногу, потім приставляйте до неї праву. Коли обидві ноги опиняться на лавці, здійснюйте невеликий стрибок і спускайтеся з другого боку лавки так, щоб вона залишилася позаду вас.

Тепер оберніться і виконайте вагу ще раз. Виконанню присвячуйте не меншого 4 хвилин або ж робіть по 8- 10 повторенні. Можна розбити вправу за часом на два заходи, скомбінувавши з яким-небудь іншим. Наприклад, підійдуть вправи на розтяжку або силові.

Не засмучуйтеся, якщо перший час не все виходитиме. Спершу робіть поволі, щоб тіло саме запам'ятало рухи. Оскільки всі вправи пов'язані з координацією, а вона у всіх людей індивідуальна, ритм залежить тільки від вас.

Якщо ви займаєтеся в групі, спочатку уважно простежте за рухами інструктора і вислухайте його пояснення, тільки потім робіть самі.

14. Початкове положення - стоячи перед лавкою. Поставте ліву ногу, зігнуту в коліні, на лавку і перенесіть на неї всю тяжкість тіла. Тепер постарайтеся випрямити її. Одночасно згинайте праву ногу в коліні і підтягайте її вгору, а потім різко опускайте вниз на підлогу. Приставляйте до неї ліву ногу. Вправа закінчена. Повторите його, починаючи з правої ноги. Це вправа на розтяжку, воно добре розігріває м'язи стегон. Достатньо по 3-4 повторення на кожну ногу.

15. Тут кроки чергуються із стрибками, що додає веселості і легкості. Щоб у вас все вийшло, починайте з повільного темпу, щоб уникнути травм. Після декількох повторень збільште темп, додайте бавовну або випади руками управо і вліво.

Початкове положення - стоячи лицем до вузької сторони лавки, тобто перед вами вона повинна розташовуватися в довжину. Зробіть крок па її спочатку правою, а потім лівою ногою. Потім зістрибніть так, щоб ноги опинилися по обидві сторони від лавки.

Потім, щоб опинитися на лавці, вам припаде на неї встрибнути. Потім спуститеся - спочатку права нога, потім ліва. Коли обидві ноги опиняться на підлозі, зробіть невелику перерву і знову піднімайтеся на лавку кроками, потім зістрибуйте з неї.

Сенс в тому, що, якщо ви піднімаєтеся на лавку кроками, то в початкове положення повертаєтеся стрибком. І навпаки - встрибнувши на лавку, спускаєтеся кроками.

16. Цю вправу можна назвати "перехід". Воно полягає в тому, що ви переходите з початкового положення стоячи перед лавкою в аналогічне за нею. Переходи можна здійснювати різні. Напри заходів, по діагоналі: по вузькій стороні і по широкій. Добре, якщо скомбінуєте їх. Це розвиває координацію рухів і дає різноманітність.

Під час переходу поверхні лавки може торкатися як одна нога, так і обидві. Це знову ж таки на ваш розсуд. Радимо спробувати обидва способи. Чергуючи їх, ви зможете самі придумати додаткові рухи.

Спробуйте використовувати декілька танцювальних на. Наприклад, поставивши ліву ногу на лавку, захворів но зігніть її в коліні, потім, як в пружинистому приставному кроці, подбейте її правою ногою.

17. Підніміть лавку на 30-40см, в завіси мости від вашого зростання і фізичної підготовки. Чим ці показники вищі, тим більше повинна бути і висота лавки.

Стоячи у лавки зліва, боком встрибніть на неї двома ногами одночасно. Потім спробуйте зробити стрибок, стоячи на лавці, прагнучи зробити як можна більший оборот навколо себе.

Вийшло? Спершу в початкове положення на лавку повертайтеся за чотири стрибки, потім за три і т.д. Будьте уважні. Повторите все із самого початку: стоячи на підлозі, встрибніть на лавку і починайте стрибки навколо себе. Спочатку рухайтеся за годинниковою стрілкою, потім проти.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6 


Подібні реферати:

Андрій Шевченко

Форварда Андрія Ім'я українського футболіста Андрія Шевченка нині в усіх на вустах. За кожним його кроком на полі ревно стежать заповзяті вболівальники, а останній матч з участю Шеви обговорювали навіть далекі від спорту люди. У свої двадцять п'ять Андрій став людиною світового (принаймні у спорті) масштабу. Однак мало хто зик, що зродився цей талант не на столичних стадіонах, а в глухому селі Двірківщині Київської області. Дарма шукати рідне Шевине село на карті чи гортати телефонні довідники, аби дізнатися, де ж ...

Янковський Петро - відомий укр. борець

"Хрещеним батьком" відомого українського велета, чемпіона світу з боротьби полтавчанина Івана Піддубного в кінці ХІХ - поч. ХХ століть звали борця з Волині Петра Янковського. Приводом для цього став їхній поєдинок 1897 року в Феодосії, коли Піддубний здолав усіх борців знаменитого цирку Безкоровайного і лише Петра Янковського, хоч як силкувався, так і не зміг покласти на лопатки. Ту нічию з Піддубним борці вважали найбільшою перемогою Янковського. Іван Максимович Піддубний відомий усьому світу як непереможний ...

Історія розвитку лікувальної фізичної культури

План. Вступ. Лікувальна фізкультура як метод лікування. Особливості метода ЛФК. розвиток лікувальної фізкультури, як дисципліни. Використана література. Вступ. Фізична культура – це частина всієї культури суспільства, засіб зміцнювати здоров¢я, всестроннього розвитку людини, включає в себе фізичні вправи, спорт, туризм, методи загартовування організму. Фізична культура ціниться в суспільстві, передусім як прояв активної діяльності. Після Великої Жовтневої революції фізична культура в СРСР так і в Україні фізкультура ...