Search:

Степ аеробіка

Поступово збільшуйте висоту лавки. Виконуйте 3-5 хвилин. Все залежить від того, які ще рухи ви включите в тренування.

13. Ставайте лицем до лавки (до широкої її частини) і починайте піднімати спочатку ліву ногу, потім приставляйте до неї праву. Коли обидві ноги опиняться на лавці, здійснюйте невеликий стрибок і спускайтеся з другого боку лавки так, щоб вона залишилася позаду вас.

Тепер оберніться і виконайте вагу ще раз. Виконанню присвячуйте не меншого 4 хвилин або ж робіть по 8- 10 повторенні. Можна розбити вправу за часом на два заходи, скомбінувавши з яким-небудь іншим. Наприклад, підійдуть вправи на розтяжку або силові.

Не засмучуйтеся, якщо перший час не все виходитиме. Спершу робіть поволі, щоб тіло саме запам'ятало рухи. Оскільки всі вправи пов'язані з координацією, а вона у всіх людей індивідуальна, ритм залежить тільки від вас.

Якщо ви займаєтеся в групі, спочатку уважно простежте за рухами інструктора і вислухайте його пояснення, тільки потім робіть самі.

14. Початкове положення - стоячи перед лавкою. Поставте ліву ногу, зігнуту в коліні, на лавку і перенесіть на неї всю тяжкість тіла. Тепер постарайтеся випрямити її. Одночасно згинайте праву ногу в коліні і підтягайте її вгору, а потім різко опускайте вниз на підлогу. Приставляйте до неї ліву ногу. Вправа закінчена. Повторите його, починаючи з правої ноги. Це вправа на розтяжку, воно добре розігріває м'язи стегон. Достатньо по 3-4 повторення на кожну ногу.

15. Тут кроки чергуються із стрибками, що додає веселості і легкості. Щоб у вас все вийшло, починайте з повільного темпу, щоб уникнути травм. Після декількох повторень збільште темп, додайте бавовну або випади руками управо і вліво.

Початкове положення - стоячи лицем до вузької сторони лавки, тобто перед вами вона повинна розташовуватися в довжину. Зробіть крок па її спочатку правою, а потім лівою ногою. Потім зістрибніть так, щоб ноги опинилися по обидві сторони від лавки.

Потім, щоб опинитися на лавці, вам припаде на неї встрибнути. Потім спуститеся - спочатку права нога, потім ліва. Коли обидві ноги опиняться на підлозі, зробіть невелику перерву і знову піднімайтеся на лавку кроками, потім зістрибуйте з неї.

Сенс в тому, що, якщо ви піднімаєтеся на лавку кроками, то в початкове положення повертаєтеся стрибком. І навпаки - встрибнувши на лавку, спускаєтеся кроками.

16. Цю вправу можна назвати "перехід". Воно полягає в тому, що ви переходите з початкового положення стоячи перед лавкою в аналогічне за нею. Переходи можна здійснювати різні. Напри заходів, по діагоналі: по вузькій стороні і по широкій. Добре, якщо скомбінуєте їх. Це розвиває координацію рухів і дає різноманітність.

Під час переходу поверхні лавки може торкатися як одна нога, так і обидві. Це знову ж таки на ваш розсуд. Радимо спробувати обидва способи. Чергуючи їх, ви зможете самі придумати додаткові рухи.

Спробуйте використовувати декілька танцювальних на. Наприклад, поставивши ліву ногу на лавку, захворів но зігніть її в коліні, потім, як в пружинистому приставному кроці, подбейте її правою ногою.

17. Підніміть лавку на 30-40см, в завіси мости від вашого зростання і фізичної підготовки. Чим ці показники вищі, тим більше повинна бути і висота лавки.

Стоячи у лавки зліва, боком встрибніть на неї двома ногами одночасно. Потім спробуйте зробити стрибок, стоячи на лавці, прагнучи зробити як можна більший оборот навколо себе.

Вийшло? Спершу в початкове положення на лавку повертайтеся за чотири стрибки, потім за три і т.д. Будьте уважні. Повторите все із самого початку: стоячи на підлозі, встрибніть на лавку і починайте стрибки навколо себе. Спочатку рухайтеся за годинниковою стрілкою, потім проти.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6 


Подібні реферати:

Фізична культура у сучасному суспільстві

У статті 1 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" сказано, що "фізична культура - складова частина загальної культури суспільства, яка спрямована на зміцнення здоров'я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібно­стей людини з метою гармонійного формування її особистості". Фізична культура виникла одночасно із загальною куль­турою на ранніх ступенях розвитку цивілізації. На перших по­рах засоби фізичної культури відбивали матеріальний рівень життя людини, випливали, як ...

Історія олімпійських ігор

План. Культ гармонії і краси. Шана переможцям. Почесті героям. 1. Хто з вас, юні друзі, цікавиться історією фізичної культури та спорту, той, напевне, знає, що про досконалість свого фізичного ста­ну люди почали дбати ще на межі палеоліту і неоліту. Про це переконливо свідчать написи та малюнки, виявлені на стінах печер. Піз­ніше кам'яні плити, глиняні таблички, папіруси етрусків, хеттів, ассірійців, єгиптян розповіли вже про певну систему фізичного гарту. Однак лише за часів Стародавньої Греції, де .наука, освіта, ...

Документи планування

Усі документи планування можна поділити на дві групи: державні доку­менти і документи, що складаються вчителем. Державні документи планування: - навчальний план, що зумовлює кількість годин, відведених на пред­мет "Фізична культура"; - навчальні програми (базова, регіональна). Сьогодні вже зрозуміло, що не можуть навчатися за єдиною програмою школярі різних регіонів України і навіть різні райони однієї області. Корек­тиви в базову та регіональну програми мають право вносити за рішенням своєї ради також окремі ...