Search:

Степ аеробіка

Далі стрибки для когось ускладняться, а комусь здадуться легкими. Річ у тому, що доведеться стрибати на одній нозі. Стоячи у лавки зліва, встрибуйте на неї правою ногою, на ній же здійснюйте стрибки з поворотом. Будьте особливо обережні - на одній нозі утримати рівновагу набагато складніше.

Міняйте ноги - спочатку права, потім ліва нога, і потім знову поміняйте. Суміщайте стрибки на одній нозі із стрибками на двох одночасно.

Не бійтеся фантазувати! Степ-аеробіка - це той вид спорту, в якому є місце вигадці і творчості. Складайте свої власні танцювальні композиції, адже поклонники степа справедливо вважаються хорошими танцюристами.

Не прагнете робити тільки різкі, уривисті рухи, навчитеся досконало управляти своїм тілом, тоді воно стане предметом вашої гордості.

Якщо виконання якоїсь вправи не дається, попросите інструктора позайматися з вами окремо, пояснити складнощі.

Займаючись індивідуально, набагато складніше все освоїти. Але важкі, на ваш погляд, рухи замінюйте максимально на них схожими, але більш легеням і в якомусь елементі.

І у вас неодмінно вийде!

Хоча не забувайте про маленьку невдачу, через деякий час обов'язково поверніться до неї і ще раз спробуйте подолати її.

Звернете увагу на музику. Вона повинна бути яскравою, веселою. Бажано використовувати знайомі мелодії, тому що навіть на підсвідомому рівні чоловік мимоволі слід музичному ритму. Для того, щоб було веселіше займатися удома, можна підключити дітей і разом з ними освоювати степ-аеробіку, зображаючи при цьому тварин, які схоже рухаються.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6 


Подібні реферати:

Документи планування

Усі документи планування можна поділити на дві групи: державні доку­менти і документи, що складаються вчителем. Державні документи планування: - навчальний план, що зумовлює кількість годин, відведених на пред­мет "Фізична культура"; - навчальні програми (базова, регіональна). Сьогодні вже зрозуміло, що не можуть навчатися за єдиною програмою школярі різних регіонів України і навіть різні райони однієї області. Корек­тиви в базову та регіональну програми мають право вносити за рішенням своєї ради також окремі ...

Вплив спорту на виховання інтелектуальних, моральних якостей

“Спорт є органічною частиною фізичної культури, особливою сферою виявлення та уніфікованого порівняння досягнень людей у певних видах фізичних вправ, технічної, інтелектуальної та іншої підготовки шляхом змагальної діяльності” (стаття І Закону України “Про фізичну культуру і спорт”). Спорт є ефективним засобом фізичного виховання. Його цінність визначається стимулюючим впливом на поширення фізичної культури серед різних верств населення, і в цьому плані спорт має міжнародне значення. Але він не зводиться лише до фізичного ...

Історія розвитку лікувальної фізичної культури

План. Вступ. Лікувальна фізкультура як метод лікування. Особливості метода ЛФК. розвиток лікувальної фізкультури, як дисципліни. Використана література. Вступ. Фізична культура – це частина всієї культури суспільства, засіб зміцнювати здоров¢я, всестроннього розвитку людини, включає в себе фізичні вправи, спорт, туризм, методи загартовування організму. Фізична культура ціниться в суспільстві, передусім як прояв активної діяльності. Після Великої Жовтневої революції фізична культура в СРСР так і в Україні фізкультура ...