Search:

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів

При всіх цих способах потрібно відмежовувати себе від можливих посторонніх впливів, якіможуть викликати зовсім інший вид сновидіння. Наприклад, шум від падіння предметів і ін. Може викликати уяву пострілу, дощ – уяву барабанного бою, скрип дверей – стогін. Якщо немає ковдри під час сну, здається що зима. Голодний у сні весь час бачить смачні блюда. Як бачите, всі ці сторонні роздратування можуть перешкодити досліду. Тому потрібно вибрати тиху кімнату, закрити вікно і взагалі виключити можливість таких видінь.

ПРО СОН, ДРІМОТУ І СТАН

ЛУНАТИКІВ (СНОВИД) ТА ІСТЕРИЧНИХ.

Поняття наші зв’язані між собою і в тілесному світі залежать від почуттів, передають ці предмети духові: людина із загостреними почуттями може бачити, чути, осмислювати.

Чим більше людина захоплюється одним предметом, тим більше діють ті органи відчуття, через які до нас цей предмет доходить. Дух відчуває щось надзвичайне, що іноді ми вкладаємо в приємні сни.

Милосердя подарувало нам цей стан, коли ми спимо. Природа підіймає тоді ніжну орошену пару в голову і зрошує нею орошені фібри.

Від цього орошення фібри розслаблюються, і від того людина входить в сонливий стан.

Які в тілі соки, такий і сон. Густі, клейкі вологості виробляють глибокий сон, тонкі і чисті – легкий і приємний. Спиртні напої збуджують нерви, сушать фібри, тому сон неспокійний. Вечірня роса зволожує квіти і дає можливість їм на другий день знову розпуститися.

Природа людини зволожує нерви і фібри і дає їм протягом сну розслабитись і відпочити.

Дрімота відрізняється від сну постійним напруженням нервів. В дрімоті предмети не впливають на відчуття, але поскільки дух відпочиває і ніяким відчуттям не відає, то і не виникає ніяких вражень. Це всього-навсього відпочивають органи.

Сон лунатиків та істеричних відрізняється від сну звичайних людей. В гармонії органів відчуття є більша або менша міра істинних відчуттів. Цей стан не є сном, а настороженість духу людського.

Так, як людина є найвищою істотоб в тілесному світі і найнижчою в духовному, то впевнено можна сказати, що неймовірні властивості закладено в дух людський. Чим більше ми пізнаємо силу духу, тим більше незрозумілими будуть нам різні явища, бо роздумуємо ми не над властивістю духу, а над властивістю тіла.

А У Р А

Усі живі істоти: люди, тварини, рослини, а також нежива матерія (наприклад каміння) випромінюють часточки. Це випромінювання називається аурою.

Людська аура – це поєднання випромінювань усіх тіл: фізичного, астрального, ментального. Кожне з цих тіл своєм випромінюванням додає аурі властивих йому відтінків. Отже аура – сукупність різних проявів людинию Інколи аура величезна, вона бринить яскравими кольорами; інколи вона мала, тьмяна, плямиста.

Якщо аура в доброму стані – все гаразд, людина має надійний захист. Ніяке лихо не спіткає людину, якщо її аура чиста, світла, могутня. Вона утворює непрохідний бар’єр, який протистоїть усім ударам, атмосферним явищам, злу та всіляким негараздам. тОді людина міцна – вона спокійна, сповнена любові, сили й внутрішнього світла, завдяки чому здатна допомогти іншим.

Є два способи роботи над аурою. Перший – за допомогою свідомої сили волі, концентрації, уяви. Щоб мати повне уявлення про сім кольорів, слід використовувати призму. Колоори природи, птахів. Квітів не зовсім такі, як на призмі, це видно справжні: червоний. Зелений, блакитний, фіолетовий.

Виконуйте вправу: уявіть, що колоьори виходять з вас і, що ви оточені цим світлом і кольорами; що ви всередині кола, яке світиться і що ваша любов витікає з вас у весь всесвіт.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
 31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 46  47  48  49  50  51  52  53  54  55 


Подібні реферати:

В.І. Вернадський і сучасна екологія

«Нові науки, котрі постійно створюються навколо нас, створюються за своїми власними законами. Ці закони не перебувають у жодному зв'язку ні з нашою волею, ні з нашою логікою. Навпаки, коли ми вдивляємося у процес зародження якоїсь нової науки, ми бачимо, що цей процес не відповідає нашій логіці. Плин історії та розвитку науки, хід з'ясування наукової істини зовсім не відповідає тому її ходу, який, здавалося б, повинен був би здійснюватися за нашим логічним розумінням», — писав В.І. Вернадський у 1921 р. [1]. ...

Природні заповідники України

Історія нас вчить, що мудрість будь-якого народу проявляється в тому, як зберігаються природні умови, його існування та використовуються ресурси, добробут сучасних і майбутніх поколінь. Питання охорони життєвого середовища та раціонального його використання, збереження й збагачення природних ресурсів з кожним роком все більше й більше турбує людство. У 1991 році Верховна Рада України оголосила всю територію України зоною екологічного лиха. За 2 роки до цього спеціалістами-географами Української Академії наук була вперше ...

Забруднення атмосфери

Забруднення атмосфери - результат викидів забруднюючих речовин з різних джерел. Причинно-наслідкові зв'язки цього явища потрібно шукати в природі земної атмосфери. Так, забруднення переносяться по повітрю від джерел появи до місць їхнього руйнуючого впливу; в атмосфері вони можуть перетерплювати зміни, включаючи хімічні перетворення одних забруднень в інші, ще більш небезпечні речовини. Сталий зміст забруднень у повітрі (викиди) визначає ступінь руйнуючого впливу на даний регіон. Можна сказати, що ...