Search:

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів

Утворення оболонки.

Коли людина знаходиться в середовищі людей, які стоять нижче за своїм розвитком, то вона відчуває натискуючий вплив їх думок. Цей вплив настільки сильний, що при тривалому спілкуванні з подібними людьми, людина поступово піддається їх впливу. У цьому полягає вплив навколишнього середовища. Щоб захистити себе від чужих думок і енергій, потрібно загорнути себе в непроникну оболонку, яка захистить від посторонніх впливів.

Дихайте ритмічно 3-5 хвилин. Збільшуйте таким чином запас динамізованої нервової енергії, створюйте в думці огорожу непроникної оболонки, що складається з енергії. Твердо встановіть ідею непроникності для зовнішніх впливів. Ви відчуєте себе захищеним від впливу поганих думок оточуючих людей.

Нагромадження енергії.

Іноді життєва енергія людини буває ослаблена і відчуває потребу у швидкому поповненні витраченої сили.

Сядьте, щільно притисніть ноги і з’єднайте руки, вкладаючи пальці однієї руки між пальці другої. Цим замикається кругова течія струмів і майже зовсім зупиняється витікання із організму життєвої енергії. Замкнувши круговий струм, можна поповнити запас сили ритмічним диханням.

У зовсім здорової людини позитивна і негативна енергії знаходяться в рівновазі. Порушення цієї рівноваги веде до тих чи інших наслідків. Перевага позитивної енергії викликає посилену діяльність всіх функцій організму. Для нейтралізації цієї енергії рекомендується прохолодна їжа і пиття, прохолодне приміщення, легкий одяг. Жити треба в місцевостях з помірним кліматом і користуватися місячними ваннами. Надлишок негативної енергії сповільнює всі функції організму. Таким людям рекомендують сонячні ванни, теплий клімат, тепле помешкання і одяг, зігріваючу їжу.

В практичному житті потрібно користуватися наступними вказівками: при в’ялості, втомленості, пасивності звертатися до сонячного дихання; при надлишку сили, збудженні, гніві- до місячного дихання; при нормальному стані здоров’я користуються нормаьним диханням для збереження душевної рівноваги.

Вивчивши різні способи дихання, можна приступати до вироблення визначених видозмін світової енергії. Таких видозмін нараховується п’ять: ефір, вогонь, повітря, вода і земля. Назви вказують на ті чи інші особливості, які властиві даному виду енергії. “Вогонь” вказує на руйнівну дію цієї енергії, активність. Кожному з цих начал притамані визначені властивості.

Регулювання психічної енергії.

Найбільші успіхи у вивченні люської енергії відносяться до здоров’я і довголіття.

Так, як енергія є джерелом життя, то розуміючи, яким чином функціонує енергія і як правильно регулювати її рух, можна прожити довге і здорове життя. Не можна забувати, що ви є частиною природи і підкоряєтесь природним циклам. Якщо ви підете проти такого природного циклу, то наслідком за це може бути хвороба; ось чому у ваших інтересах іти шляхами природи. В цьому і є смисл природнього шляху.

Для постачання організму постійним і необхідним- негативною енергією, потрібно навчитися керувати сутністю, з якої утворюється цей вид енергії.

Справжнє регулювання стається тільки при необхідності робити це свідомо. Регулювати сутність- значить найбільш ефективним чином перетворювати її в енергію, не розтрачаючи даремно.

Збереження сутності передбачає відмову від зловживання нею і енергією, виробленою з неї. Один із найбільш небезпечних варіантів зловживання сутністю і енергією зв’язаний з надмірною статевою активністю.

Однією з кінцевих цілей є регулювання енергії в п’яти органах. Досягнути цієї мети можна, якщо ваш розум здатний відчути стан кожного з п’яти органів.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
 31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 46  47  48  49  50  51  52  53  54  55 


Подібні реферати:

Пошуки шляхів виходу з екологічної кризи

Незважаючи на появу уявлень про єдність Природи і Людини, їх взаємообумовленості, ці два світи в свідомості вчених XIX ст. ще не були взаємопов’язаними. Такою зв’язуючою ланкою позначилося вчення про ноосферу, яке почало формуватися В.І.Вернадським на початку нинішнього сторіччя. До 1900 р. ним був підсумований досвід багаторічних досліджень. У результаті виникла нова наукова дисципліна: біогеохімія. У книзі з такою ж назвою Вернадський розвернув широку програму еволюції біосфери з моменту її виникнення і до цього часу. ...

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів

Ми постійно порушуємо біосистемий пристрій природи і терпимо від цього у всіх сферах своєї діяльності. Систематичні порушення еволюційного порядку природи і хвильової структури сумісності в біосистемному виробництві лужать причиною “біосистемного” розпаду”- основного виробника “вірусу смерті”, індивідуально-масових нещасть, аварій, трагедій, катастроф, що приносять нам горе і біди, гальмують роботу. Від біосистемного розпаду не існує ніяких схованок і засобів захисту. Будь-яка біосистеа, створена з порушеням еволюційного ...

Карпатський біосферний заповідник

Вступ Природно-заповідний фонд становлять ділянки суші і водного простору, природні комплекси та об'єкти яких мають особливу природоохоронну, наукову, естетичну, рекреаційну та іншу цінність і виділені з метою збереження природної різноманітності ландшафтів, генофонду тваринного і рослинного світу, підтримання загального екологічного балансу та забезпечення фонового моніторингу навколишнього природного середовища. У зв'язку з цим законодавством України природно-заповідний фонд охороняється як національне надбання, ...