Search:

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів

Зелене царство- це джерело життя на землі вього живого.

Людина, тварина і рослина співіснують за єдиними законами природи. Єдність їхня в тому, що людина постійно впливає на оточуючу природу і водночас від неї залежить. Нічого у світі немає, що б не могло стати ліками.

Поділ всього живого на жіноче і чоловіче є фундаментальний принцип будови світу на Землі. Звичайно, що закон поділу енергії не обминув і світ рослин. Побачити границю між двома началами і єдність протилежностей допомогли нам ботаніки, поділивши рослини на дводомні і однодомні.

Садоводи знають, що для того, щоб обліпиха плодоносила, поруч садять різностатеві дерева.

Якщо на одному дереві ростуть жіночі і чоловічі квіти, можливо, що на різних гілках як у кукурудзи та огірків, то такі рослини називаються однодомними.Це акумулятори енергії, тобто сонячно-місячні рослини.

Рослина, що має тичинкові (чоловічі квіти)- це місячна рослина, а якщо має тільки примочки (жіночі квіти)- це сонячна рослина.

Місяць- цар вод, а вода, відомо, камінь точить. Тому місячні рослини роздріблюють і розчиняють каміння в печінці та сечовому міхурі. Місяць бере участь в русі всіх ріди. За допомогою місячних рослин з організму виводять шлаки, виливають слизь.Місячні рослини відбілюють шкіру, допомагають позбавитись ластовиння.

Вода- охоронець знань. Вона вбрає всю інформацію, яка зустрічається на шляху.

Місяць- це нічна рослина, а тому пити відвари, приймати ванни із місячних рослин краще на ніч, і бажано, щоб відвари та ванни не були гарячими, їх треба охолодити.

Місяць здається слабшим від Сонця, але сила його в слабості. І якщо взимку в саду замерзає одне із одностатевих дерев, то найшвидше це дерево з чоловічою енергією, а не з жіночою.

Сонце не знає слабкостей, воно витривале. Воно ні до чого не пристосовується, воно покладається тільки на свою духовну, фізичну і внутрішню силу. Може статися так, що цієї енергії недостатньо, тоді рослина гине.

Рослини Сонця активізують пров’язаний тиск, посилюють ріст волосся, прискорюють дозрівання наривів. Снячні рослини підвищують загальний тонус, укріплюють імунітет. Їх застосовують для боротьби з навроченнями, наговорами.

Якщо місячні рослини вбирають в себе інформацію, вилучують непотрібну, брудну енергію, яка повисла в аурі людини, то сонячні рослини не підпускають цю енергію близько.

Сонячні рослини необхідно збирати в сонячну пооду. Відвари з уих рослин добре вживати вранці, які дають енергетичний заряд на цілий день.

Ліву сторону людини лікують місячні рослини, а праву- сонячні.

Основа рослинного світу опирається в знаки Зодіака.

Тварини.

Тварини заселяють земну кулю. Значення тварин, як і рослин, у природі величезне. Частина їх живиться рослинами, а хижаки- травоїдними тваринами. Отже, вони не можуть існувати без рослин. Але і життя рослин залежить від життєдіяльності тварин. Велике санітарне значення тварин у природі: вони зниують трупи інших тварин, рештки мідмерлих рослин та опалого листя. Багато водяних тварин очищує воду. А чистота води для життя так само важлива, як і чистота повітря. Їжа є основним джерелом енергії і будівельним матеріалом для росту тварин. В природі тварин існує боротьба за виживання, де тварини за допомогою пристосувань (кігті, зуби, біг, підстерігання здобичі, органами нюху, зору), добувають здобич. Виживають сильніші, які дають сильніше потомство і навіть нові види з новими ознаками. Серед тварин є такі (евглена зелена), які можуть в процесі фотосинтезу засвоювати сонячну енергію і утворювати органічні сполуки, якими живляться. Багато тварин у формі їжі запасають енергію в жировій тканині, яку при потребі витрачають. Отже, тварини- це ланка в ланцюгу існування живої матерії і всієї планети. При окисленні органічних сполук звільняється енергія запасу, яка витрачається на життєздатність тварин і виділяються продукти обміну (вода, солі, вуглекислий газ), які підхоплюють рослини для нового нагромадження енергії. Розмножуються тварини в основному статевим способом. Статеве розмноження виникло в процесі еволюції органічного світу, як вища форма відтворення потомства. Воно забезпечує обмін спадкової інформації між особинами всередині виду, завдяки чому підвищується життєвість нащадків таїхня здатність пристосуватися до мінливих умов зовнішнього середовища.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
 31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 46  47  48  49  50  51  52  53  54  55 


Подібні реферати:

Споживання води

Світові запаси води на Землі величезні. Проте, це пере­важно солона вода Світового океану. Запаси прісної води, потреба лю­дей у якій є особливо великою, незначні (35029,21 тис. км3) і вичерпні. У багатьох місцях планети відчувається нестача її для зрошення, потреб промисловості, пиття та інших побутових потреб. Більшість прісної води сконцентрована в льодовиках Антарктиди та Гренландії. Кригою вкри­то 16 млн. км2 суходолу. Третє за величиною джерело води - підземні води. Вони залягають на глибині 150- 200 м. Загальний їх ...

Природні конфлікти через стан навколишнього середовища

Сьогодні інвайроментальна агресія стає основним джерелом політичних конфліктів. Поняття “інвайроментальна” агресія виникло на поч. 70-х років і означає руйнування, виснаження природного середовища на території однієї держави під впливом дії іншої держави. Виділяють три групи екологічних конфліктів: територіальні, природно-ресурсні та екологічні. Територіальні та природно-ресурсні конфлікти. Територіальні конфлікти за землю, ресурси мають дуже давню історію. Міжнародні конфлікти, як у минулі роки, так і сьогодні, часто ...

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів

Ми постійно порушуємо біосистемий пристрій природи і терпимо від цього у всіх сферах своєї діяльності. Систематичні порушення еволюційного порядку природи і хвильової структури сумісності в біосистемному виробництві лужать причиною “біосистемного” розпаду”- основного виробника “вірусу смерті”, індивідуально-масових нещасть, аварій, трагедій, катастроф, що приносять нам горе і біди, гальмують роботу. Від біосистемного розпаду не існує ніяких схованок і засобів захисту. Будь-яка біосистеа, створена з порушеням еволюційного ...