Search:

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів

Є 13 методів регулювання дихання.

Різноманітні методи регулювання дихання.

1. Природне дихання.

Природне дихання знаходится під постійним впливом ваших думок і емоцій. Маленькі діти мають черевне дихання. більшість людей середнього віку дихають шлунком. Старші люди використовують грудне дихання. Під регулюванням природного дихання розуміють регулювання звичного ритму дихання.

2. Грудне дихання.

Грудне дихання, або дихання за рахунок розширення і звуження грудної клітки є одним з основних методів регулювання дихання і підготовки до глибоководного дихання. Грудне дихання збільшує життєвий об’єм легень і підвищує інтенсивність киснево-вуглекислого обміну. Крім того, воно допомагає затримувати дихання подовше. Грудне дихання оживляє клітини в тих частинах легень, які мало використовуються. Інтенсивне грудне дихання посилює доступ енергії повітря, завдяки чому можна направляти більше енергії до шкіри. Це допомагає відкривати маленькі канали енергії, які є в шкірних покривах, і закріпити захисну енергію.

3. Звичайне черевне дихання.

Це дихання є наступним кроком після оволодіння технікою грудного дихання. В процесі черевного дихання легені розширюються і звужуються за рахунок зусиль м’язів діафрагми і пердньої стінки черевної порожнини, а не м’язів грудної клітки. Техніка звичайного черевного дихання має переваги:

масаж внутрішніх органів;

підвищення тонусу черевних м’язів;

посилення ефективності потоку енергії, який іде від нирок до нижного сонячного сплетіння;

збільшення кількості енергії води;

4. Зворотнє черевне дихання.

В режимі цього дихання ви втягуєте живіт на вдиханні і випинаєте на видиханні. Є декілька причин цьому. Ось основні з них:

більш висока ефективність направлення потоку енергії до кінцівок;

для бойових мистецтв;

більш ефективне примінення енергій;

Промивання кісткового мозку.

При цьому техніка зворотнього черевного дихання може підняти енергію від нижніх кінцівок до головного мозку більш ефективно. Але можуть виникнути і проблеми, про які потрібно пам’ятати.

перенапруження грудної клітки;

затримка дихання.

Заключна стадія оволодіння зворотнім черевним диханням полягає в тому, щоб рухати м’язами живота по кругу. При цьому дихання вже не буде викликати напруження в області середнього обігрівача.

5. Дихання з затримкою.

Це дихання являє собою тренувальну методику, яку використовують у випадку, якщо хочуть направити свою енергію в якусь область тіла і втримати її там. Це заставляє енергію залишатися, наприклад, в кінцівках, щоб потім її можна було використати у поєдинку. Перш ніж приступити до тренування дихання з затримкою, ви повинні завершити малий круг і великий круг. Є три основні цілі затримки дихання:

підведення енергії до фізичних границь тіла або за його межі;

рух енергії без координації з диханням;

стан “сплячки” (рівень повного погруження в медитацію);

6. Дихання з максимальним вдихом і видихом.

При цьому диханні вдихання і видихання проводяться максимально глибоко, скоординовано з рухами передньої стінки черевної порожнини.

Потрібно збільшувати тривалість кожного дихального циклу. Принавчанні цього виду дихання є такі важливі аспекти:

а) черевне дихання з повним вдиханням і видиханням підвищує кількість споживаного кисню і збільшує вихід вуглекислого газу.

б) вимовляючи легкий звук в час повного вдихання і видихання, ви тим самим піднімаєте свій розум і дух, доводячи їх до максимального рівня. Це допоможе вам підвести енергію до поверхні шкіри, або сконцентрувати її в центрі тіла ( в кістковому мозку).

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
 31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 46  47  48  49  50  51  52  53  54  55 


Подібні реферати:

Екологія. Антропогенний вплив на навколишнє середовище

У наш час людство переживає надзвичайно важливий, критичний період своєї історії – період небаченого досі, загрозливого для існування цивілізації зростання низки негативних факторів: деградації природи, деградації людської моралі, зростання бідності, поширення хвороб, голоду, злочинності, агресивності, зростання до критичного рівня конфлікту між техносферою і біосферою. Провідні вчені, мислителі і політичні діячі більшості країн світу докладають величезних зусиль у пошуках виходу з цього кризового стану. Природа, в якій ...

Проблема ліквідації твердих побутових відходів

Сутність проблеми У кожному людському помешканні утворюється величезна кількість непотрібних матеріалів та виробів, починаючи від старих газет, порожніх консервних банок, пляшок, харчових відходів, обгорток та упаковки, закінчуючи битим посудом, зношеним одягом і поламаною побутовою чи офісною технікою. Усі ці речі ми зазвичай називаємо сміттям або твердими побутовими відходами на відміну від промислових, сільськогосподарських відходів чи каналізаційних стоків. Довідка: Відходи – залишки сировини, ...

Вплив діяльності людини на стан біосфери

У процесі історичного розвитку людина поступово втрачала зв’язки з природою. На певному етапі розвитку цивілізації людина почала активно перетворювати природу і її вплив на довкілля зростав із кожним сторіччям, поки не став провідним екологічним фактором. Ці проблеми поставили людство на межу всеосяжної біосферної кризи, яка загрожує його існуванню. Протягом останніх 10 тис. років під впливом діяльності людини площа лисів на нашій планеті скоротилася не менш ніж на третину. Людина вирубує ліси, звільняючи площі під рілля, ...