Search:

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів

7. Тілесне дихання або шкірне дихання.

Таке дихання є однією з основних цілей в дихальних техніках науки. Це означає, що в процесі дихання все ваше тіло вдихає енергію через поверхню шкіри. Свій розум потрібно використовувати, щоб з його допомогою направити енергію до шкіри і таким чином наповнити всі пори зсередини. Коли вони одержать необхідний енергетичний заряд, вони широко розкриються. Коли ви зробите вдих, енергія направиться всередину і пори закриються.

Шкірне дихання допомагає відкривати пори, для надходження свіжого повітря, яке видаляє всі життєві непотрібні відходи.

8. Дихання через долоні і стопи.

Виліляють п’ять центрів людського тіла. Вони є воротами, через які енергія всередині тіла спілкується з енергією навколишнього середовища. Цими центрами є: лице, дві точки на підошвах стоп, і дві точки, розташовані по центру долонь. Основні цілі цих воріт:

регулювання рівня енергії всередині тіла;

відчуття (відчування) навколишнього середовища;

поглинання енергії ззовні тіла;

Якщо вам холодно, ви зігріваєте руки, лице і ноги теплою водою. Якщо ви простужені, то погруження стоп і долонь в теплу воду зігріє вас; ви можете поглинати цими воротами енергію навколишнього середовища і живити нею всоє тіло.

9. Пронизуюче дихання.

Пронизуюче дихання відноситься до дихальних методик високого рівня. До оволодіння цією технікою приступають тоді, коли енергія тіла вже стала прозорою. Це дихання навчить вас направляти енергію в будь-яку частину тіла, координуючи цей процес з нормальним ритмом дихання. Необхідність цього виду дихальної техніки пояснюється такими причинами:

настройка енергії всередині тіла,

піднімання чистої енергії і опускання забрудненої,

відкриття каналів енергії і кровоносних судин.

10. Дихання сплячки.

Одна із вищих стадій науки передбачає таке тренування духа, щоб він міг покидати фізичне тіло і вільно подорожувати. Щоб підтримати життєздатність фізичного тіла без їжі, поки дух знаходиться поза тілом, ви повинні сповільнити частоту сердечних скорочень, звести до мінімуму вживання енергії, одночасно використовуючи її з максимальною ефективністю. Це все стає можливим завдяки “диханню сплячки”. Дихання майже зупиняється, стає легким і поверхневим. Перш ніж приступати до такого виду дихання, ви повинні достатньо глибоко оволодіти технікою нерухомої медитації. Своє тіло потрібно тренувати з допомогою голодівки (голодування) і інших методик, привчаючи його до повільної і ефективної переробки нагромаженої сутності їжі в енергію. Ваше тіло повинно бути повністю розслаблене і прозрачне для руху енергії. Перш ніж дух відділиться від фізичного тіла, потрібно завершити практику духовного просвітлення.

11. Дихання духа.

Дихання духа є однією із заключних технік в процесі підготовки до відділення духа від тіла. Як тільки розум людини переходить в стійкий стан глибокого спокою, дихання духа з’єднує дух з думками так, що вони зливаються в єдине ціле. Поскільки стратегія управління рухом енергії засновується на диханні, ваш дух зможе ефективно управляти енергією тільки тоді, коли він стане єдиним цілим з процесом дихання. Спочатку потрібно навчитися утримувати ваш дух, а потім укріпити його. Утримувати- це означає вміти захищати, підживлювати дух, утримуючи його в місці постійного перебування, а укріплення передбачає здібність утримувати дух в цілісності і єдності, підвищити його силу і ефективно контролювати, коли він знаходиться у Верхньому сонячному сплетінні. Досягнувши такого рівня, ви навчитеся використовувати свій розум і для того, щоб виводити дух з місця його перебування, а надалі ви зможете і відділяти його від фізичного тіла.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
 31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 46  47  48  49  50  51  52  53  54  55 


Подібні реферати:

Екологія. Антропогенний вплив на навколишнє середовище

У наш час людство переживає надзвичайно важливий, критичний період своєї історії – період небаченого досі, загрозливого для існування цивілізації зростання низки негативних факторів: деградації природи, деградації людської моралі, зростання бідності, поширення хвороб, голоду, злочинності, агресивності, зростання до критичного рівня конфлікту між техносферою і біосферою. Провідні вчені, мислителі і політичні діячі більшості країн світу докладають величезних зусиль у пошуках виходу з цього кризового стану. Природа, в якій ...

Природні конфлікти через стан навколишнього середовища

Сьогодні інвайроментальна агресія стає основним джерелом політичних конфліктів. Поняття “інвайроментальна” агресія виникло на поч. 70-х років і означає руйнування, виснаження природного середовища на території однієї держави під впливом дії іншої держави. Виділяють три групи екологічних конфліктів: територіальні, природно-ресурсні та екологічні. Територіальні та природно-ресурсні конфлікти. Територіальні конфлікти за землю, ресурси мають дуже давню історію. Міжнародні конфлікти, як у минулі роки, так і сьогодні, часто ...

Біосфера та сучасні погляди на її проблеми

Вступ. 1. Характеристика і склад біосфери. У буквальному перекладі термін “біосфера” означає сферу життя й у такому змісті він уперше був введений у науку в 1875 р. австрійським геологом і палеонтологом Едуардом Зюсом (1831 – 1914). Однак задовго до цього під іншими назвами, зокрема "простір життя", "картина природи", "живаючи оболонка Землі" і т.п., його зміст розглядався багатьма іншими натуралістами. Спочатку під усіма цими термінами малася на увазі тільки сукупність живих організмів, що ...