Search:

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів

12. Справжнє дихання.

Справжнє дихання одержується при регулюванні звичайного дихання. Із справжнього дихання виробляється зародкове дихання. Внутрішня сутність справжнього дихання в тому, що енергія рухається вверх і вниз в декількох дюймах нижче пупка (сонячне сплетіння). Для оволодіння цим видом дихання ви повинні сконцентруватись на тренуванні потоку енергій, щоб він став як можна більш мягким і плавним; при цьому ваш дух повинен сконцентруатися і залишитися в одному місці- в цьому випадку ви відчуєте рух енергії вверх і вниз і прийдете до справжнього дихання.

Зародкове дихання.

Що таке зародкове дихання? З цього приводу говорили: “Коли дух схований в порожнині енергії, він називається зародком”.

Від грубого дихання через ніс ви повинні пройти навчання до дихання тонкого, до такого рівня, коли дихання стане розслабленим, глибоким, рівномірним. Після цього можна буде перейти до черевного дихання, а потім – до справжнього. Нарешті після стадії справжнього дихання ви зможете приступити до тренування дихання духа, поки ваш дух і постнатальна енергія не досягнуть відповідної точки. Після цього виникає священний зародок і утворюється еліксир. Досягнути кінцевої мети- зародкового дихання – дуже складно. Перехід на цей ступінь фактично означає створення осонови власного просвітлення.

Загальні рекомендації у регулюванні звичайного дихання.

Є смисл почати з регулювання звичайого дихання. Поступово ви увійдете в світ дихання енергії. Існує 8 заповітних слів, які відносяться до дихання:

спокій і тиша;

тонкість;

глибина;

тривалість;

безперервність,

однорідність;

неспішність;

мягкість.

Шість стадій регулювання дихання.

Рахуй: рахуй дихання

Слідуй.

Тут мається на увазі слідувати процесу свого дихання. Коли розум може слідувати за диханням, він перейде в більш глибокий медитативний стан.

3. Зупиняйся.

Це необхідність припиняти думати про власне дихання. Де б не знаходився розум, там знаходиться і енергія.

4. Дивись.

Дивись означає відчувати дихання.

5. Повертайся.

Означає небхідність повернути дихання в природний стан. Дихання зливається з розумом в єдине ціле. Дихання буде відображати розум, а розум дихання.

6. Чистота.

“Чистота” в даному випадку є синонімом “відрегулювання”. Потрібно звичайне дихання використовувати для регулювання ваших думок. Дихання і розум зливаються в єдине ціле.

Вплив людини на природу.

Жива ж істота, достатньо досконала, щоб рухатися, переміщуватися по власному бажанню, випливаючи своєю волею зсередини на органи переміщення. В цьому і полягає головна різниця.

Будь-яке фізичне явище є результатом дії сил астрального плану на матерію. Легкий розріз, який розрушив частину шкіри з астральними лініями на ній, виправляється через декілька днів на стільки досконало, що наввіть спіральні лінії шкіри є точно відновлені. Цим відновленням керують клітини найближчого нервового вузла, і якщо рана настільки велика, що пошкоджений найближчий вузол, чи нервові нитки, які відходять від нього, то в такому випадку точного відновлення не відбувається і виходить рубець. Відновлення органічної форми локалізовано в нервовому вузлі, і людський організм є розділеним на маленькі участки, в кожному з яких знаходиться нервовий вузол, який турбується про підтримку форм в своїй ділянці. Ці вузли настільки самостійні, що у випадку пошкодження такого вузла, головні центри не в змозі виконати їх справи. Все сказане по відношенню до людини в точності відноситься і до Космосу. Впливаючи на розумні істоти, можна прискорити розвиток органічних форм, а для того, щоб змінити звичайний порядок явищ Природи, потрібний такий вплив, який майже неможливий для людини.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
 31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 46  47  48  49  50  51  52  53  54  55 


Подібні реферати:

Предмет і завдання екології. Методи екологічних досліджень

Предмет і завдання екології. Екологія, подібно до генетики, відносно молода біологічна наука. Вона сформувалася лише всередині ХІХ століття, коли остаточно стало зрозумілим, що неможливо вивчати живі організми окремо від їхнього середовища існування. Саму назву “екологія” у 1866 році запропонував видатний німецький біолог Ернст Геккель. Екологія – наука про взаємозв’язки живих організмів та їхніх угруповань між собою та довкіллям, про структуру і функціонування надорганізмових систем. Головні завдання екології – це: ...

Джерела забрудненого середовища

Загальноприйнятим методом охорони праці вже багато років є використан­ня системи техніки безпеки Це сприяє створенню машин та інструментів, в роботі з якими виключена небезпека для людини, а також розробці спеціальних засобів захисту, які охороняють людину від небезпеки в процесі праці. Чому ж люди, яким від народження властивий інстинкт самозбереження, так часто стають винуватцями своїх травм? Перша причина витікає вже з аналізу еволюції людини. Якби була можливість наочно порівняти сучасну людину з тою. яка жила 20-30 ...

Екологія земноводних

Поширення та спосіб життя. Як холоднокровні тварини з незахищеними шкірними покривами земноводні поширені здебільшого у вологих тропіках і субтропіках. При просуванні на північ і пів­день від тропіків, а також у гори кількість видів земноводних зменшується. Амфібії живуть у різних екологічних умовах. Є серед них водні форми, які ніколи не виходять на сушу. Це переважно хвостаті земноводні (протеї, сирени, більшість безлегеневих саламандр, де­які тритони). Дихають вони як за допомогою зябер, так і за допо­могою легенів, ...