Search:

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів

Гнів.

Гнів буває трьох видів: без зовнішнього прояву; проявлений в мові і на ділі (вибуховий характер); тривалий гнів (злопам’ятний), який переходить в гіршу форму – ненависть.

При гніві людина губить значну долю енергії, більш значну, ніж при інших пристрастях.

Порада: якщо ваш гнів ще не встиг розростись, то порахуйте до 10, 15, 20 в прямому і зворотньому порядку. Повторіть це декілька разів. Поглинання енергії при допомозі дихання дуже сумісне в цьому випадку. Повторіть цей прийом 10-15 разів, супроводжуючи його сильним напруженням м’язів живота. Навіюйте собі щоденно, щго вас не дратує навколишнє, що вас не можна розсердити, вивести із себе. Так як сильний гнів потрясає нервову систему і ослаблює енергію, рекомендуємо виконати вправу плексуса, потім виконати місячне дихання (2-3 хв.), потім ритмічне.

Ненажерливість.

Ненажерливість полягає в надмірному вживанні їжі в кількості більш значній, ніж це необхідно для фізичного існування. Сюди ж відноситься вживання їжі заражи смакових властивостей. Не говорячи про те, що ненажерливість приносить велику шкоду фізичному організму (ожиріння), воно сприяє посиленню таких пристрастей, як і гнів і відчуття і, крім того, притуплює розумові здібності, викликає в’ялість, лінивість, і є значним бар’єпром на шляху до психічного розвитку, так як посилена діяльність шлунка забирає велику кількість нервової сили, потрібної для процесу травлення, а задоволення пристрасті їжею сильно ослаблює волю. Порада: поступове зменшення їжі, яка все одно має бути пасивною. Фізичні вправи на свіжому повітрі, які викличуть нормальний, а не надмірний апетит. Відвертати думки від смачних страв. Сонячне дихання в таких випадках найбільш корисне. Посилюючи обмін речовин, воно сприяє згорянню жирів і запобігає ожирінню.

Лінощі.

В більшості випадків лінощі залежать від нестачі енергії або є нерозумною звичкою, результатом ненажерливості або пасивності. Вона ослаблює волю і енергію. Якщо причина лінощів полягає в слабкості нервовоє системи, в нестачі енерргії, то кращим засобом є сонячне дихання (коли потрібний швидкий підйом енергії) і ритмічне дихання для щоденного застосування. В іншому випадку рекомендуємо самонавіювання дією напруження волі, а також фізичні вправи. Хорошим прийомом є боротьба з втомленістю. Не дивлячись на втомленість, закінчіть роботу, а потім уже відпочивайте. Через деякий час ви зовсім звільнитесь від лінощів, а втомленість буде зникати по першій вимозі волі.

Заздрість.

Це бажання людини мати “щось”, будь то предмет або яку-небудь вищу якість і ін., що належить іншому, бажання, супроводжуюче роздратуванням, образою, що дана особа володіє цим “щось”, а вона – ні.

Порада: так як заздрість сильно поглинає волю і силу, потрібно старатися бути байдужим до володіння чим-небудь, розумово, мовно і на яву. Коли людина не шукає чого-небудь, то ця річ сама до неї прийде. Поглинання енергії і самонавіювання допомагають звільнитися від заздрості. Головну роль відіграє уважне відношення (контроль) до своїх думок. Всяку думку, яка має хоч і далекий характер до заздрості, потрібно прогнати і перевести на інші думки.

Брехня.

Вона буває трьох видів:

мовна, коли людина вводить в оману інших невірними поясненнями і тлумаченнями фактів;

самообман – несвідома брехня, при якій, обманюючи інших, людина починає вірити собі;

брехня життя, коли хтось когось обманює своїми поступками, діями, зовнішнім життям.

Брехня затьмарює розум і заважає вдосконаленню. Ніколи не брешіть, навіть в жарт. Всякі думки викликають вібрації, які в свою чергу викликають подібні вібрації. Свідомо обманюючий інших накінець почиає обманювати і себе.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
 31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 46  47  48  49  50  51  52  53  54  55 


Подібні реферати:

Біосфера та сучасні погляди на її проблеми

Вступ. 1. Характеристика і склад біосфери. У буквальному перекладі термін “біосфера” означає сферу життя й у такому змісті він уперше був введений у науку в 1875 р. австрійським геологом і палеонтологом Едуардом Зюсом (1831 – 1914). Однак задовго до цього під іншими назвами, зокрема "простір життя", "картина природи", "живаючи оболонка Землі" і т.п., його зміст розглядався багатьма іншими натуралістами. Спочатку під усіма цими термінами малася на увазі тільки сукупність живих організмів, що ...

Історія формування та еволюція екологічної думки

Розвиток екології було прискорено (особливо після другої світової війни) тим, що економічне та технічне удосконалення знаряддя праці і технологій увійшло у зіткнення із суспільним розвитком. Він став обмежуватися рядом екологічних явищ, і насамперед суперечністю між постійно зростаючим населенням і зменшеням їжі і усього необхідного для життя, постійним забрудненням та отруєнням життєвого простору людини. Цілком природно народжується думка, що окремі екологічні проблеми можна вирішити технічними засобами. І хоча це можливо ...

Поняття природного середовища

Природне середовище - це мегаекзосфера постійних взаємодій і взаємопроникнення елементів і процесів чотирьох її складових екзосфер (приповерхневих оболонок, геосфер): атмосфери, літосфери, гідросфери й біосфери - під впливом екзогенних (зокрема космічних) та ендогенних факторів і діяльності людини. Кожна з екзосфер має свої складові елементи, структуру та особливості. Три з них - атмосфера, літосфера й гідросфера - утворені неживими речовинами і є ареалом функціонування живої речовини - біоти - головного компоненту ...