Search:

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів

Позитивна вода

(жива)

з 3 до 5 годин

з 9 год. до 12 год. 40 хв.

з 15 год. до 16 год. 20 хв.

з 20 год. 30 хв. до 21 год.

Негативна вода

(мертва)

з 24 год. до 2 год. 59 хв.

з 5 год. до 8 год. 59 хв.

з 12 год. 41 хв. до 14 год. 59 хв.

з 16 год 21 хв. до 20 год. 29 хв.

з 21 год. 01 хв. до 22 год. 59 хв.

Лікувальна вода.

Це, перш за все, вода, взята з трьої криниць чи трьох ополонок.

Дощова вода, зібрана під час першого весняного грому. Вода, зібрана вранці з трав на лузі – роса. В росах добре купатись тим, в кого болить сина, суглоби, при цьому потрібно примовляти: ”Зірочко, зірочко росиста, візьми, віднеси від мене ломоту і корчу, віднеси в піднебесся, від віку і до віку”. При висипках в росі не купаються, а обтираються нею, примовляючи: “Якщо з вітру прийшла, іди на вітер, а з людей пристала – іди на людей”.

Вода, взята в самому верхів’ї ріки, вважається цілющою при слабкому зорі. Вода в будь-якій водоймі в день Івана Купала. Вважалось, що від купанн в ній проходить будь-яка хвороба. Вода в хрещенській ополонці після освячення.

Зцілення водою в чистий четвер.

Потрібно тричі занурюватися в воду до ранкової зорі, обов’язково без свідків, проговорюючи: “Чистий четвер, очисти моє тіло від хвороби, а ти, швидка річко, віднеси мою хворобу в синє море”.

Можне не купатися в цей день, а просто вмитися водою, в яку попередньо була опущена срібна монета.

Зцілення водою.

При хворобах часто випрошують прощення у води. Хворий або замість нього знахар приходить до вооди, пускає в неї шматок хліба і віддає поклін, говорячи: “На морі, на океані, на острові – на Буяні гуляв добрий молодець і занудьгував, прийшов він до тебе, мати-вода, із схиленою головою і з повинною (при цьому віддає другий поклін). ПРобач мені, мати-вода, пробачте мені і ви, водяні діди і прадіди, батьки і матері, і ваші малі діти, чим я кого образив”.

Потім двічі відступаючи по одному кроку назад, повторює той самий поклін тим самим примовлянням. Успіх можливий тільки в тому випадку, коли той, хто просить, ідучи до води, а також на зворотньому шляху не говорив ні з ким ні слова, назад не обертався, а, відправляючись в дорогу, хрестився.

Розвиток здібностей через воду.

Вода завжди відігравала важливу роль в розвитку здібностей до цілительства, яснобачення. Ці здібності можна розвивати в собі через воду таким спопобом:

В північ налити в миску води, можна талої або звичайної. Не засвічувати світла, сісти поряд і засвітити свічки праворуч, ліворуч і перед мискою. Згадати людину, доля якої вас хвилює, в думці задати запитання про неї і уважно 5-10 хвилин дивитись на воду, ні про що друге не думаючи. Приблизно через 10 хвилин в воді ви побачите якусь ситуацію, що потрібно буде пережити цій людині. Це буде відповідь на ваше запитання. Звичайно, результат буде не з першого разу.

Взимку вдома завжди повинна бути тала вода. Її потрібно пити, вмиватись. А краще приготувати воду собі чи близьким таким чином: півсклянки талої води поставити на долоню лівої руки. кінчиками пільців правої руки водити по краю склянки 2-3 хвилини за годинниковою стрілкою. Необхідно заздалегідь продумати програму, яку ви вносите пам’ять води. Потім цю воду можна пити в будь-який час по бажанню.

Зцілення живою і мертвою водою.

Воду часто використовують для лікування людей. Активізована позитивно заряджена вода виліковує рану на руці, яка не заживала на протязі шести місяців. Після прийому живої води нормалізується тиск і зникають всі хвороби. Пити її можна по ½ склянки перед прийомом їжі 3 рази в день.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
 31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 46  47  48  49  50  51  52  53  54  55 


Подібні реферати:

Природні заповідники України

Історія нас вчить, що мудрість будь-якого народу проявляється в тому, як зберігаються природні умови, його існування та використовуються ресурси, добробут сучасних і майбутніх поколінь. Питання охорони життєвого середовища та раціонального його використання, збереження й збагачення природних ресурсів з кожним роком все більше й більше турбує людство. У 1991 році Верховна Рада України оголосила всю територію України зоною екологічного лиха. За 2 роки до цього спеціалістами-географами Української Академії наук була вперше ...

Екологічні проблеми людства

Життя нерозривно пов’язане з природним середовищем. На ранніх етапах свого становлення людина, користуючись продуктами природи, не завдавала помітної шкоди природним ресурсам. Але з посиленням практичної діяльності, пов’язаної з винаходом знарядь праці, вплив її на природу неухильно зростав. В останні десятиліття ХХ століття у зв’язку із високими темпами науково-технічного прогресу, небувалим розширенням сфер матеріального виробництва він став особливо значним і великомасштабним. Неухильно зростає населення нашої планети, ...

Карпатський біосферний заповідник

Вступ Природно-заповідний фонд становлять ділянки суші і водного простору, природні комплекси та об'єкти яких мають особливу природоохоронну, наукову, естетичну, рекреаційну та іншу цінність і виділені з метою збереження природної різноманітності ландшафтів, генофонду тваринного і рослинного світу, підтримання загального екологічного балансу та забезпечення фонового моніторингу навколишнього природного середовища. У зв'язку з цим законодавством України природно-заповідний фонд охороняється як національне надбання, ...