Search:

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів

Для лікування опіків використовують живу і мертву воду (термін лікування 2 дні). нарив в горлі лікується живою і мертвою водою.

Вода не шкідлива, при її прийманні виліковуються різні хвороби, нормалізується діяльність всього організму.

Вода і як про неї думати.

Якщо ви хочете очистити себе, але під руками не маєте води, зробіть розумову працю. Відчуйте свіжість, яку дає вода, забираючи всі нечистоти. Така духовна ванна може по-справжньому очистити. Людина має живі джерела всередині себе. Фізична вода – це тільки засіб за’язку з духовною водою.

Як використати воду, щоб позбавитись негативного стану.

Іноді нас поглинають сум і печаль, який не можна позбутись. Дивіться, як тече вода, навіть з водопровідного крана, і через кілька хвилин ви будете втішені. Ця вода впливає на сонячне сплетіння. Ви можете опустити руку в гарячу чи холодну воду і через декілька хвилин відчуєте, що ваш тягар піднявся. Свідомо мийте руки милом раз, два, три і навіть 10 разів. Ви тпкож миєте свої ефірні руки, які є над вашими фізичними руками.

Як заряджати воду.

Коли руки вимиті, вони стають провідниками шкірної енергії. Ви можете ввести цю енергію в воду, яку будете пити. Візьміть склянку чистої води з гірського джерела або озера, потримайте в лівій руці і опустіть вказівний і середній пальці правої руки в воду, концентруючись при цьому на думці, щоб наповнити воду любов’ю, мудрістю, правдою. Потім випийте, думаючи: “За любов, яка лікує, за мудрість, яка дає світло, за правду, яка визволяє”.

Пийте гарячу воду.

П’ючи вранці перед сніданком гарячу воду, ви очищуєте себе. Гаряча вода – найприродніші, найнешкідливіші і наймогутніші ліки від усіх хвороб. У вашому організмі є відкладання, які можуть бути видалені тільки постом або питтям гарячої води. Люди люблять холодну воду, особливо коли пітніють. ПРоте це небезпечна звичка, бо холодна вода звужує кровоносні судини і сповільнює циркуляцію крові. Спробуйте, і ви переконаєтесь, скількох неприємностей можна уникнути при допомозі гарячої води – мігрені, пропасниці, застуди, болі, втрати апетиту, безсоння. Холодна вода містить деякі елементи, що сприяють розвиткові атеросклерозу. Вони прилипають до стінок артерій і артерії стають товстішими. Гаряча вода розчиняє ці елементи і пм’якшує тканини.

Миття.

Вставши з ліжка, перш за все помийте руки і лице. Слідкуйте, щоб не торкатися очей, не помивши рук. Коли ми засинаємо, нечисті духи торкаються наших рук, тому ми повинні змити нечистоти перед тим, як почати день.

Миття, як і їжа – це священний акт. Різкі і швидкі рухи виведуть вас з душевної рівноваги, призведуть до безладу, залишать відбиток на вашому обличчі. Прослідкуйте за собою – і ви переконаєтесь, що розмагнічуєтесь, якщо ваші рухи будуть недосконалі і швидкі. Миючись, зосереджуйтесь на відчутті свіжості, яку дає вода вашій шкірі. Це почуття очистить ваші думки. Відчувайте, щщо ви здійснюєте щось священне, і кажіть: “Нехай любов засвітиться на моєму обличчі”. Або :”В ім’я безсмертної вічної любові, безсмертної вічної мудрості, в якій ми живемо й існуємо, нехай ця вода очистить мене від усіх нечистот”.

Розум.

Перший двигун, який має в своєму щоденному русі всі нижчі сфери, повідомляє матерії своєю взаємодією властивості існування і руху.

Сфера нерухомих зірок дає зародкові не тільки можливість розвиватися в умовах існування, згідно різноманітним формам і випадковостям, але повідомляє йому ще силу для розподілу, відповідно різним впливам цього вередовища.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
 31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 46  47  48  49  50  51  52  53  54  55 


Подібні реферати:

Глобальні проблеми людства

Терміном «глобальні проблеми» (від лат. «гло­бус» - земля, земна куля) позначаються найважливіші і настійні загальнопланетарні проблеми сучасної епохи, що торкаються людства в цілому. Серед них: - запобігання світової термоядерної війни; - подолання зростаючого розриву в рівні економічного і куль­турного розвитку між розвинутими індустріальними країна­ми Заходу і країнами, що розвиваються, усунення економічної відсталості, голоду, злиднів і неписьменності; - забезпечення подальшого економічного розвитку людства необхідними ...

Природні стихії та їх екологічні наслідки

Аналіз історичного розвитку людства переконливо свідчить, що причиною багатьох будівель та загибелі людей була стихія . Землетруси й повені ,посуха й пожежі , як чимало й інших несприятливих явищ природи ,діяли на людину в минулому в значно більшій мірі ,ніж сьогодні . Стихійні лиха призводили до загибелі людей до руйнування осель . Тропічні урагани - причина чисельності жертв і руйнувань .Їх зумовлюють циклонічні вітри величезної сили . Вони виникають в океані на переферії екватора . Основними районами їх руйнівного впливу ...

Закони Баррі Коммонера

На сучасному етапі розвитку природи і суспільства екологія стає дисципліною,що пов’язує інтереси різних напрямів природознавства, соціології і техніки. На повний зріст встали проблеми глобального забруднення навколишнього середовища, що робить виживання людства проблемним. В силах людства з'єднати інтереси людини і природу, жити і еволюціонувати сумісно, або встати на грань загибелі всього живого. Людству знадобилося приблизно 5 млн. років, щоб його чисельність досягла 1 мільярда. Потім знадобилося всього 50 ...