Search:

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів

Сфера Сатурна іде безпосередньо за сферою зірок, і душа одержує від цієї планнети судження і розум.

За нею ідуть:

сфера Юпітера - обдаровує великодушністю і деякими другими душевними властивостями;

сфера Марса - повідомляє: ненависть, гнів і деякі другі пристрасті;

сфера Сонця – обдаровує мистецтвами;

сфера Меркурія – приносить радощі і задоволення;

сфера Місяця, яка є джерелом всіх природних доброчесностей, утверджує їх.

Хоч всі ці властивості виходять від душі, а вона їх одержала від декількох частин небесних тіл, але їх приписують не одній тільки душі, а також і всім тілам.

Фізичне тіло.

Тепер поговоримо відносно тіла, яке одержує початок в зародку внаслідок дії і впливу зірок, які називаються планетами.

Матерія, з якої повинна з’явитися людина, стиснена холодністю і сухістю Сатурна, одержує від нього властивість, яка укріплює і ростить при природньому русі, так як Сатурн володіє двома силами: виробляти матерію і давати їй особливий вид або форму.

На протязі 1 місяця Сатурн панує над формуванням зародка.

На 2 місяць Юпітер заступає його місцє і йому присвоєна особлива влада розподілити і намітити члени. Крім цього він збільшує дивне тепло і вологу частин, які були засушені Сатурном в 1 місяць.

В 3 місяці Марс своїм жаром формує голову і повністю встановлює форму членів; відділяє шию від рук, а руки від боків.

В 4 місяці Сонце, яке бере участь у формуванні зародка, створює серце і рух чуттєвої душі, згідно погляду медиків і деяких астрономів, але Аристотель стверджував, що серце зароджується спочатку і бере участь у формуванні других частин.На думку деяких авторів, Сонце є джерелом зародження життя.

На 5 місяць Венера удосконалює зовнішні частини і додає нові, наприклад, вуха, ніс, кістки, дітородні органи, груди жінок; крім того, вона формує кисті рук, ступні ніг, пальці і волосся.

Під час 6 місяця, під впливом меркурія, утворюється голосовий аппарат, орган зору і нігті.

На 7-му - Місяць закінчує творення інших планет: заповнює всі порожнини рідиною.

Венера і Меркурій зволожують все тіло і дають для утворення соку необхідну їжу.

У 8 місяці Сатурн своїм охолодженням і згущуючим впливом стискує зародок.

У 9 місяці Юпітер своєю теплотою його зволожує.

Робота розуму.

Робота з Розумом відкриває неймовірні можливості. Ніщо не можливо порівняти з тим, що можна зробити з думками та ідеями. Робота людини зводиться до видобутку матеріалу руди, тоді як робота розуму дозволяє нам йти просто до квінтесенції. Якщо ви знаєте, як концентрувати думки, контролювати і володіти собою, спрямовувати свої енергії на вищий план, у вашому житті накопичуватимуться безглузді гори відходів. Тож навчіться виділяти квінтесенцію.

Думки завжди мають бути спрямовані на добро. Думка – це сила, її можна кристалізувати, вона набирає форми і продовжує результати. думка створює хвилювання в великій космічній структурі, до якої всі ми належимо. Думки не можна використовувати як засіб заробітку грошей. Думки слід завжди спрямовувати до доброго, вони мають мати неегоїстичний кінець: щастя для всіх, розуміння царства Неба на землі.

Концентрації..

Варто знати, як правильно концентруватись. Коли ви засмучені, ви не можете концентруватися, а якщо й хочете зробити це, не дивлячись ні на що, то завдаєте сильного удару своїм клітинам. Слід дипломатично ставитись до своїх клітин. Їм не обов’язково знати, про що їх проситимуть.

Спершу треба їх приголубити, відтак спрямувати й повести їх повільно, але спритно, а тоді вже робити з ними, що заманеться. Тоді ви зможете концентруватися на будь-якому предметі. Продовжуйте, поки ваш розум не натренується в цьому напрямку, поки ви не відчуєте рівновагу всередині себе і поки ви не будете знати, що кожна клітина співпрацює з вами.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
 31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 46  47  48  49  50  51  52  53  54  55 


Подібні реферати:

Фактори, що сприяють забрудненню біосфери України. Проблема забруднення грунтів України. Проблема питної води в Україні

План. Фактори, що сприяють забрудненню біосфери України. Проблема забруднення грунтів України. Проблема питної води в Україні. Державний контроль за використанням природних ресурсів. Стан флори та фауни України. Екологічні завдання, що стоять перед державою та населення України. Україна має багаті природні ресурси, сприятливі кліматичні умови, високо родючі грунти, та прекрасні ландшафти. Однак вона є однією з найнеблагополучніших країн Європи. Поетапне формування екологічного механізму навколишнього середовища і ...

Основні напрямки державної політики України у галузі охорони довкілля , використання природніх ресурсів та забезпечення екологічної безпеки

Зміст: Вступ: актуальність та сучасність проблеми CТАН ТА ОЦІНКА ЗАГРОЗ В ЕКОЛОГІЧНІЙ СФЕРІ : Cучасний екологічний стан України ПРОМИСЛОВІСТЬ ЕНЕРГЕТИКА І ПІДПРИЄМСТВА ЯДЕРНОЇ ГАЛУЗІ СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ТРАНСПОРТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ПРОМИСЛОВІ ВІДХОДИ ВІЙСЬКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА КОНВЕРСІЯ ВІЙСЬКОВО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ВОДНІ РЕСУРСИ ТА ЕКОСИСТЕМИ ЗЕМЕЛЬНІ РЕСУРСИ КОРИСНІ КОПАЛИНИ АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ РОСЛИННИЙ СВІТ ТА ЛІСОВІ РЕСУРСИ ЗАПОВІДНА СПРАВА. ЗБЕРЕЖЕННЯ БІОРІЗНОМАНІТТЯ ТВАРИННИЙ СВІТ, МИСЛИВСТВО ТА РИБНІ ...

Предмет і завдання екології. Методи екологічних досліджень

Предмет і завдання екології. Екологія, подібно до генетики, відносно молода біологічна наука. Вона сформувалася лише всередині ХІХ століття, коли остаточно стало зрозумілим, що неможливо вивчати живі організми окремо від їхнього середовища існування. Саму назву “екологія” у 1866 році запропонував видатний німецький біолог Ернст Геккель. Екологія – наука про взаємозв’язки живих організмів та їхніх угруповань між собою та довкіллям, про структуру і функціонування надорганізмових систем. Головні завдання екології – це: ...