Search:

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів

З погляду магії самі по собі метали допомагають людині. Але якщо людина носить амулет чи перстень зі “свого" металу, то випромінювання цього металу починають взаємодіяти з випромінюваннями тіла. Енергетичні центри під’єднуються до енергії Творця і людина стимулює те, чого бажає.

Магія і кристали.

Цивілізація, культура й люди використовували й використовують кристали й дорогоцінне каміння для найрізноманітніших цілей- від лікування і захисту до забезпечення добрих результатів при важливих діях. Їхня присутність позитивно впливає на підсвідомість, навіює впевненість, що тієї чи іншої мети не так вже й важко досягти.

Кристали й каміння найкраще носити як прикраси. Це допоможе зберегти чистоту тіла, емоційну рівновагу. Енергія каменю взаємодіє з аурою людини, при цьому розсіюються психічні та емоційні стреси. Якщо дорогоцінна річ з каменем виготовлена спеціально для людини, вона стає особистою силою, здатною допомогти хазяїнові досягти будь-якої мети. Певні мінерали діють на людей по-різному.

Кварц- найпоширеніший на Землі мінерал. Його основа- пісок або диоксид кремнію. Чистий кварц випромінює божественне біле світло, він є символом входу в космічну гармонію.Кристали кварцу доають світло та енергію добра для застосування в житті та об’єднання людства.

Рожевий кварц- важливий (основний) камінь сердечного сплетіння. Призначений для тих, хто не вміє відчути радість життя. Він лікує внутрішні рани, переконує, що джерело любові всередині нас. Рожевий кварц схожий на мудру людину, яка знає все і завжди готова допомогти. До каменів сердечного сплетіння належать також кунзит і рожевий турмалін.

Аметист- фіолетового кольору, а це один з кольорів третього ока. Символізує перехід віднормального стану в область яснобачення. Аметист своїми тонкими вібраціями заспокоює думки, показує розумові шлях до покори, щоб можна переступити поріг істинного знання й мудрості, і тоді розум усвідомить, що є щось більш значиме, аніж він сам. Він ніби промовляє: “Ідіть і довіряйте. Віддайте творцеві все, щоб отримати більше. Ви можете стати частиною Більшого і Цілісного. Станьте порожнім – і ви наповнитесь. Покоріться, щоб саме Творець проклав до вас шлях і керував вами”.

Цитрин- кристал золотистого кольору. Його енергія подібна до сонця, яке дає тепло й життя. Цитрин варто носити людям, яких легко вразити чи поранити. Він створює захисну ауру навколо тіла.

Хризокола- жіночий камінь блакитного кольору. Випромінює доброту, терпимість, смиріння і співчуття. Ідеальний камінь для лікування жіночих хвороб. Заспокоює гіркий сором і сильний гнів, контролює еротичні та інші думки, якими важко керувати. Камінь дає мир розумові і серцю.

Фльорит- камінь третього ока. Наповнює мудрістю повсякденні справи, дозволяє бачити реальність за ілюзією, вічне в тлінному і правду за брехнею.

Кунцит- камінь сердечного сплетіння. А матеріальні прояви серця такі: відкритість, чистота, безпека, сила, любов. Камінь сприяє розкриттю серця людини в повну силу.

Турмалін- оточує людину потужним захисним полем, будує міст, яким земля з’єднується з небом, а тонка енергія налаштовується на фіичну. Урівноважує сили людини.

Ляпіс (лазурит)- блакитний камінь з золотими вкрапленнями. Застосовується для очищення високорозвиненої душі від нашарувань минулого. Нейтралізує сліди колишніх образ.

Селеніт застосовується для заспокоєння та очищення тривожного стану розуму. Активізує діяльність шишкоподібної залози, сприяє телепатії.

Сапфір і його енергетичне поле заспокоює, стишує гнів. Це могутній захист від страху, що вражає “корінь життя”- нирки.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
 31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 46  47  48  49  50  51  52  53  54  55 


Подібні реферати:

Пошуки шляхів виходу з екологічної кризи

Незважаючи на появу уявлень про єдність Природи і Людини, їх взаємообумовленості, ці два світи в свідомості вчених XIX ст. ще не були взаємопов’язаними. Такою зв’язуючою ланкою позначилося вчення про ноосферу, яке почало формуватися В.І.Вернадським на початку нинішнього сторіччя. До 1900 р. ним був підсумований досвід багаторічних досліджень. У результаті виникла нова наукова дисципліна: біогеохімія. У книзі з такою ж назвою Вернадський розвернув широку програму еволюції біосфери з моменту її виникнення і до цього часу. ...

Екологічні катастрофи в Україні,їх причини та наслідки

Розділ 1. Екологія і буття природи. Природа як цілісність. Природа як світ, що самоорганізується. Уявлення про природу як цілісність і світ, що самоорганізується як засади екології. Категоріальні засади екології - відношення, ціле, частина, система, елемент, структура, функція. Світ неорганічної і органічної природи. Виникнення і розвиток біологічного світу як передумова екологічних уявлень. Єдність світу неорганічної і органічної природи. Поняття природного середовища і довкілля як вихідні екологічні поняття. Екологія ...

Проблема ліквідації твердих побутових відходів

Сутність проблеми У кожному людському помешканні утворюється величезна кількість непотрібних матеріалів та виробів, починаючи від старих газет, порожніх консервних банок, пляшок, харчових відходів, обгорток та упаковки, закінчуючи битим посудом, зношеним одягом і поламаною побутовою чи офісною технікою. Усі ці речі ми зазвичай називаємо сміттям або твердими побутовими відходами на відміну від промислових, сільськогосподарських відходів чи каналізаційних стоків. Довідка: Відходи – залишки сировини, ...