Search:

Значення фітотерапії в лікуванні захворювань органів шлунково-кишкового тракту у дітей

За даними цієї таблиці, ми можемо сказати, що діти, які окрім звичайного лікування даної хвороби, вживали фіточай, то їх стан покращився значно швидше, ніж у дітей, що не вживали його.

Отже, з цього можна зробити наступні висновки :

1. У дітей з гострим гастритом, що вживали фіточай швидше припинялись болі у животі, блювання, нудота, покращився апетит, ніж у дітей, що не вживали фіточай.

2. У дітей з хронічним гастритом з підвищеною кислотністю, що вживали фіточай швидше припинився біль у животі, відрижка кислим, покращився апетит, випорожнення стали стійкими.

3. У дітей з хронічним гастритом з пониженою кислотністю, що вживали фіточай швидше припинився біль, нудота, покращилося самопочуття, покращився апетит.

4. У дітей з дискінезією жовчновивідних шляхів, що вживали фіточай швидше припинився біль у правому підребер'ї, розрідження жовчі, що забезпечує покращення її відтоку.

Отже, ми можемо сказати, що фітотерапія відіграє важливе значення у лікуванні захворювань органів шлунково-кишкового тракту.

Тому що у дітей в комплекс лікування яких входили фіточаї стан покращувався на 2-3 дні швидше, виписувались додому через 17-21 день.

Відповідно які не отримували фіточай - 22-27 днів.

При контрольному обстеженні стан після виписки був задовільний.

Тож застосування фітотерапії в комплексі з традиційною медициною пришвидшує покращення стану хворих і забезпечує добре самопочуття після одуження.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3 


Подібні реферати:

Правила забору крові на ВІЛ-інфекцію

для дослідження необхідно взяти 5 мл. крові в суху стерильну пробірку (без консерванту). Відділення сироватки здійснюють обвівши згусток від стінок пробірки стерильною пастерівською піпеткою через 30 хв. стояння при температурі 37О. Потім пробірки ставлять на 1 год. в холодильник при температурі +2о - +4оС. Коли сироватка недостатньо відокремилась, проби центрифугують 5 хв. при 15000 обертів і зберігають у холоднику при температурі +2о - +4оС. Потім сироватку у кількості 1,5 – 2 мл переносять у стерильні пеніцилінові ...

Опіки

Опіками називаються ушкодження тканин, що виникають внаслідок діяння термічних, фізичних і хімічних агентів. Розрізняють термічні, хімічні і радіаційні опіки. Термічні опіки виникають в результаті діяння високої температури на поверхню тіла людини. Загибель тканин настає в результатів зсідання білків від безпосереднього впливу термічного фактора на тканини. Залежно від тяжкості ураження тканин опіки поділяють на такі чотири ступені. І ступінь – еритема шкіри (еритематозна форма); ІІ ступінь – поява на шкірі пухирів ...

Хвороби нирок та сечовивідних шляхів

Фітотерапія (лікування рослинами) така ж давня, як і історія людської цивілізації. Власне, медицина, її витоки беруть свій початок з фітотерапії. Втішним є те, що фітотерапія користується особливим визнанням того, хто, власне, є її спадкоємним автором, - народу. “Коли вже ніхто і ніщо не допомагає, тоді надійно допоможуть лікарські рослини (трави)” – часто можна почути з “вуст і рук народу”. Наукова і практична медицина поряд з використанням новітніх фармацевтичних препаратів дедалі частіше звертається до багатющого світу ...