Search:

Конституція учнівського самоврядування "ТЕМП"

b. Новообраний Президент та Рада Міністрів вступають на пост не пізніше ніж через 10 днів після офіційного оголошення результатів виборів, з моменту складення присяги на загально-шкільній урочистій лінійці.

c. Двічі на рік Рада міністрів звітує про виконану роботу на загально-шкільній лінійці.

Стаття 24. Збори повного складу учнівського самоврядування:

1. – інавгурація президента. (вересень)

2. – підсумки за І семестр (грудень)

3. – підсумки за ІІ семестр, за рік. (травень)

Розділ ІV

Положення про президента та прем’єр-міністра шкільної республіки «Темп»

Стаття 25. Для того, щоб керувати учнівським самоврядуванням, ми обираємо Президента нашої організації, за принципом загального, рівного і прямого виборчого права, таємним голосуванням.

Стаття 26. На пост президента мають право балотуватися учні із 9, 10, 11 класів. Голосувати мають право учні з 5-11 класів.

1. Обов’язки кандидата у президенти :

а) зареєструватися;

б) підготувати передвиборчу програму (фотографія, коротко про

себе, що плануєте зробити будучи президентом).

2. Права кандидата на пост президента :

а) може вести передвиборчу агітацію;

б) може пред’явити свого спостерігача на виборах;

в) оскаржити вибори якщо на його думку вони проведені не

легітимно.

Стаття 26. Для проведення голосування утворюється виборча комісія

Обов’язки ЦВК:

а) скласти списки виборців;

б) встановити час і дату виборів;

в) підготувати приміщення для проведення виборів;

г) видати виборчі бюлетені;

д) прослідкувати, щоб кожен виборець підписався за отримання

бюлетеня;

е) підрахувати голоси ;

є) оголосити результати на загально шкільній лінійці.

Стаття 27. Президент обирається на один рік, перед вступом на посаду складає присягу, : Я, ( .), волею народу обраний Президентом учнівського самоврядування «ТЕМП», загальноосвітньої школи, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю дбати про благо нашої школи, обстоювати права і свободи учнів, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх учасників навчально – виховної роботи , підносити авторитет загальноосвітньої школи с. Сальник у суспільстві.

Стаття 28. Прем’єр-міністр – права рука, замісник Президента. Перед вступом на посаду складає присягу разом з міністрами: «Присягаю усіма своїми діями дбати про благо нашої школи і добробут учнів . Присягаю додержуватися статуту школи, Конституції учнівського самоврядування, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх учасників навчально – виховного процесу.»

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3 


Подібні реферати:

Планування сім’ї

В умовах погіршення демографічної ситуації в країні, зниження життєвого рівня більшої частини населення. Погіршення репродуктивного здоров’я населення особливої уваги заслуговують питання планування сім’ї як резерву в зниженні материнської та дитячої смертності, профілактики захворювань, які передаються статевим шляхом і збереження здоров’я населенню. Ще в 1968 році ООН проголосила право на планування сім’ї та вільне відповідальне батьківство як невід’ємне право кожного громадянина. У 1974 році було визнано право кожної ...

Конституція учнівського самоврядування "ТЕМП"

КОНСТИТУЦІЯ учнівського самоврядування Рада Міністрів Сальницької ЗОШ І-ІІІ ступенів від імені усієї школи, виражаючи волю усіх представників навчально-виховного процесу, спираючись на Конституцію України і на основі статуту Сальницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, піклуючись про зміцнення громадянської злагоди в приміщенні школи, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову свідомість учнів, Усвідомлюючи ...

Загадки Атлантиди

За даними бібліографії на сьогод­нішній день про Атлантиду, таємничий материк, що похований десь на дні океану, написано понад 20000 наукових праць і пригодницьких творів. Висуното понад 1700 гіпотез про її місцеперебування й причини безслідного зникнення. Та чи справді безслідного? Видатний учений Стародавньої Греції Платон у своєму творі «Тімей і Критій» посилається на афінського державного діяча й поета Солона, якому один єгипетський жрець розповів про велику країну атлантів, що існувала за 9000 років до Платона і навіть ...