Search:

Конституція учнівського самоврядування "ТЕМП"

b. Новообраний Президент та Рада Міністрів вступають на пост не пізніше ніж через 10 днів після офіційного оголошення результатів виборів, з моменту складення присяги на загально-шкільній урочистій лінійці.

c. Двічі на рік Рада міністрів звітує про виконану роботу на загально-шкільній лінійці.

Стаття 24. Збори повного складу учнівського самоврядування:

1. – інавгурація президента. (вересень)

2. – підсумки за І семестр (грудень)

3. – підсумки за ІІ семестр, за рік. (травень)

Розділ ІV

Положення про президента та прем’єр-міністра шкільної республіки «Темп»

Стаття 25. Для того, щоб керувати учнівським самоврядуванням, ми обираємо Президента нашої організації, за принципом загального, рівного і прямого виборчого права, таємним голосуванням.

Стаття 26. На пост президента мають право балотуватися учні із 9, 10, 11 класів. Голосувати мають право учні з 5-11 класів.

1. Обов’язки кандидата у президенти :

а) зареєструватися;

б) підготувати передвиборчу програму (фотографія, коротко про

себе, що плануєте зробити будучи президентом).

2. Права кандидата на пост президента :

а) може вести передвиборчу агітацію;

б) може пред’явити свого спостерігача на виборах;

в) оскаржити вибори якщо на його думку вони проведені не

легітимно.

Стаття 26. Для проведення голосування утворюється виборча комісія

Обов’язки ЦВК:

а) скласти списки виборців;

б) встановити час і дату виборів;

в) підготувати приміщення для проведення виборів;

г) видати виборчі бюлетені;

д) прослідкувати, щоб кожен виборець підписався за отримання

бюлетеня;

е) підрахувати голоси ;

є) оголосити результати на загально шкільній лінійці.

Стаття 27. Президент обирається на один рік, перед вступом на посаду складає присягу, : Я, ( .), волею народу обраний Президентом учнівського самоврядування «ТЕМП», загальноосвітньої школи, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю дбати про благо нашої школи, обстоювати права і свободи учнів, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх учасників навчально – виховної роботи , підносити авторитет загальноосвітньої школи с. Сальник у суспільстві.

Стаття 28. Прем’єр-міністр – права рука, замісник Президента. Перед вступом на посаду складає присягу разом з міністрами: «Присягаю усіма своїми діями дбати про благо нашої школи і добробут учнів . Присягаю додержуватися статуту школи, Конституції учнівського самоврядування, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх учасників навчально – виховного процесу.»

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3 


Подібні реферати:

Конституція учнівського самоврядування "ТЕМП"

КОНСТИТУЦІЯ учнівського самоврядування Рада Міністрів Сальницької ЗОШ І-ІІІ ступенів від імені усієї школи, виражаючи волю усіх представників навчально-виховного процесу, спираючись на Конституцію України і на основі статуту Сальницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, піклуючись про зміцнення громадянської злагоди в приміщенні школи, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову свідомість учнів, Усвідомлюючи ...

Обробка поросят, кроликів і м’яса диких тварин

1. Обробка поросят У підприємства масового харчування поросята надходять без щетини і нутрощів. Для видалення залишків щетини поросят натирають борошном, обсмалюють, зачищають шкіру ножем, добре промивають у холодній воді. Тушки поросят масою до 4 кг для теплової обробки можна використовувати цілими. Для цього у поро­сяти з внутрішнього боку підрубують хребтову кістку між лопатками, потім тазову кістку, тушку розпластовують (відгинають боки), щоб вона рівномірно нагрівалась при тепловій обробці. Поросят, маса яких більша ...

Махатма Ганді

Багато хто вважає найвизначнішою постаттю ХХ століття геніального фізика Альберта Ейнштейна. Сам же великий вчений мав зовсім іншого фаворита: «Можливо, прийдешні генерації просто не повірять, що така людина із звичайної плоті та крові ходила по цій грішній землі». Ейнштейн вів мову про Мохандаса Карамчанда Ганді, якого спершу вся Індія, а потім і цілий світ називали Махатмою Ганді, хоч сам він категорично не сприймав цього ймення. «Махатма» мовою хінді означає «велика душа», «великий вчитель». «Моральний вплив, який ...