Search:

Аналіз страхового ринку Коломийського району

Реферати » Страхування » Аналіз страхового ринку Коломийського району

Якщо проаналізувати страховий ринок Коломиї та Коломийського району, то основними лідерами на даному ринку виступають такі страхові товариства як “Захід-Резерв” та “Оранта”.

Що стосується районного ринку, то більша частка страхових операцій припадає на “Оранту”.

Національна Акціонерна Страхова Компанія «Оранта» була заснована 25 листопада 1921 року. Відтоді і до 1993 року Компанія носила назву «Укрдержстрах». Ця організація за будь-яких часів відігравала безперечно вагому роль у житті суспільства, займаючись задоволенням соціально-економічних потреб самих широких мас населення. За довгі роки своєї історії Компанія набула високого авторитету та особливої довіри з боку клієнтів. Вже в декількох поколінь назва Компанії асоціюється із гарантованим захистом та чесністю.

Компанія пережила зміну назви (1993) і форми власності (1993-1996), залишаючись по цей день лідером страхового ринку України.

Із завершенням приватизації НАСК «Оранта» пов’язано багато прогресивних змін у самій Компанії. Зміна форми власності НАСК «Оранта» обумовила прихід до складу акціонерів приватного інвестора, який приніс з собою в компанію нові сучасні методи менеджменту та ведення бізнесу.

Компанія здійснює експансію на страховому ринку із залученням інвестиційних коштів. За останній рік у компанії здійснено багато позитивних змін:

· проведено черговий етап приватизації

· стабілізоване керівництво

· проведено комплексний аудит ресурсів

· здійснено фінансове та організаційне оздоровлення компанії

· сформована команда досвідчених професіоналів

· підвищена якість послуг та обслуговування

· реалізується активне матеріально-технічне поновлення представницької мережі

· розвивається партнерство з іншими фінансовими установами

Окрім посилення позицій у традиційних сегментах НАСК «Оранта» останнім часом активно виходить на ринок великих міст, освоює нові страхові продукти, зокрема, страхування мисливської зброї, сільськогосподарських підприємств, небезпечних вантажів та ін. Компанія не тільки одна з перших отримала ліцензії на ці види, але й активно втілює їх на практиці.

Сьогодні ми пропонуємо ринку та споживачам нове обличчя «Оранти» із збереженням добрих традицій особливої турботи про клієнтів. НАСК «Оранта» пропонує на ринку понад 50 видів страхування, які задовольняють потреби практично всіх категорій клієнтів.

НАСК «Оранта» має саму розвинуту у країні агентську мережу, яка налічує понад 8,5 тис. працівників, 548 представництв, в т.ч. 27 обласних дирекцій і 521 філій, агенцій і відділень по всій Україні.

Але правдивіше за всі показники про НАСК «Оранта» кажуть клієнти. Їх в Компанії — понад 7 мільйонів. Ці люди — наші співвітчизники, які знають ціну негараздам, шахрайству та безвір’ю. Саме ці досвідчені люди довіряють доброму імені «Оранта». Ми пишаємося цим та цінуємо такий авторитет.

НАСК «Оранта» — лідер українського ринку страхування, має унікальну представницьку мережу (548 представництв у всіх регіонах України ), агентську мережу (понад 7,7 тис. агентів) і найбільшу в Україні кількість угод страхування (понад 12 млн).

За І півріччя 2003 року обсяг страхових платежів компанії становить понад 111,2 тис. грн, страхових виплат (зокрема, й з державного страхування) — 41,7 тис. грн. Статутний капітал НАСК «Оранта» — 22,3 млн грн, активи — 103,384 млн грн, сформовані страхові резерви — 53,566 млн грн.

Щодо “Захід-Резерву”, то він беззаперечний лідер по місту Коломия. Так, страхове товариство з додатковою відповідальністю "Захід-Резерв" успішно працює на страховому ринку України з 1992 року. За цей час товариство зарекомендувало себе, як стабільний та професійний партнер у ділових стосунках з клієнтами. Починаючи з 1995 року спостерігається постійне зростання активів товариства, що дедалі зміцнює його авторитет на ринку.

Солідний капітал, потужні страхові резерви, стабільність, інтелектуальний потенціал, а також довголітня співпраця в галузі перестрахування з відомими іноземними перестраховиками є гарантією страхових виплат. На сьогоднішній день страхове товариство з додатковою відповідальністю "Захід-Резерв" створило статутний фонд в сумі 12 250 тис. грн. Активи товариства на 01.01.2003 року складають 200 170,2 тис. грн.

Кількість постійних клієнтів товариства постійно зростає. Їх довіра з року в рік підтверджує якість послуг та високі рейтингові показники, які СТзДВ "Захід-Резерв" утримує завдяки високому рівню професійності та повному виконанню взятих зобов'язань.

Подальша стратегія діяльності нашого страхового товариства грунтується не тільки на зростанні кількісних але й якісних показників. СТзДВ "Захід-Резерв" прагне вдосконалювати страхові продукти, створювати нові послуги та розробляти програми, що мають зацікавити та задовольнити потреби будь-якого клієнта.


Перейти на сторінку номер:
 1  2 


Подібні реферати:

Роль страхування в інвестиційному процесі

ЗМІСТ 1.Вступ 2.Сутність страхування 3.Місце і роль страхування в інвестиційному процесі 4.Висновок 5.Використана литература ВСТУП СТРАХУВАННЯ - система заходів щодо організованого спеціальними страховими державними і недержавними органами захисту майнових інтересів громадян і організацій, установ (фізичних і юридичних осіб) у разі настання певних подій, непередбачених негативних обставин (страхових випадків) за рахунок спеціально створених грошових фондів. Буває добровільним або обов'язковим. Страховими органами ...

Орієнтація страхової діяльності на фінансову стійкість страхових операцій

Вступ Страхування діяльність повинна опиратися на певні явища та факти. У даному рефераті спробую розглянути питання орієнтації страхової діяльності на фінансову стійкість страхових операцій. Так, на концентрацію засобів страхового фонду безпосе­редньо впливає постійно зростаюче число страхуваль­ників й застрахованих об'єктів. Забезпечення фінансової стійкості страхового фонду може аналізуватись з боку встановлення ймовірності недостатності коштів для страхових виплат в певному році та в аспекті співвідношення доходів й ...

Страхування в Україні: нова історія і сучасний стан

Зміст Вступ 3 1. Зародження страхування3 2. Нова історія страхування 5 3. Перехід до цивілізації 6 4.Стрімкий зліт 8 5. Держкомісія по регулюванню ринку фінансових послуг 9 6. Євростандарти 11 Висновок 13 Вступ. Страховий бізнес у країнах з розвинутою економікою є одним з найбільш прибуткових. Через це чи не з перших років незалежності на Україні з'явилася безліч бажаючих спробувати сили в цій сфері бізнесу. Правда, як виявилося на практиці, одного бажання для цього було недостатньо. Історія страхової справи в ...