Search:

Програми-архіватори WinARJ

2) Для того, щоб використовувати можливості ARJZ'а при роботі з вашими старими архівами, вам зовсім не потрібно переархівировать їх заново.

3) Ви так само майже рятуєтеся від необхідності вивчати новий архіватор. Знаючи, як запускається ARJ, ви знаєте, як запускається ARJZ.

Однак, варто мати на увазі, що:


1) ARJZ дозволяє стискати файли, використовуючи більш могутні методи, чим оригінальна програма. У цьому випадку ARJ НЕ ЗМОЖЕ ПРОВОДИТИ ОБРОБКУ ОТРИМАНИХ АРХІВІВ, ЗВ'ЯЗАНУ З РОЗПАКУВАННЯМ, тобто деархівирование, тестування і т.д. У будь-якому випадку ви збережете можливість обновляти і зливати архіви, чи перейменовувати видаляти файли в них, а так само одержувати список файлів в архівах.


2) ARJZ/UNARJZ з одного боку, підтримують не всі команди й опції ARJ'а, а з іншого боку - уводять нові і це може створювати проблеми при роботі. У дійсності такі проблеми зустрічаються надзвичайно рідко і легко розв'язні.

Переваги і недоліки

До переваг ARJZ можна віднести:

1) Версії під DOS (реальний/розширений режими), OS/2 і NT. У програму для розширеного режиму DOS убудований розширник, тому вона працює на комп'ютерах 386+ без якого-небудь додаткового програмного забезпечення.

2) Високу швидкість стиску: ARJZ стискає файли з тією же якістю, що і ARJ приблизно в півтора разу швидше останнього (крім версії, що працює в реальному режимі).

3) Високий ступінь стиску (у цьому випадку отримані архіви не будуть розпаковуватися АRJ'ем). По цьому параметрі ARJZ знаходиться на рівні RAR/UC2 (у цьому ви можете переконається самі - you see too ;-).

4) Так називаний "напівекранний інтерфейс". ARJZ може під час роботи виводити на екран віконце з двома індикаторами процесу, ім'ям архіву й ім'ям пакуємого файлу - це чудова особливість призначена спеціально для таких програм, як ARC- чи ARJVIEW, SHEZ, ARJMENU, NC 4.0+, DN і ін.

5) Тут, звичайно не місце для опису переваг UNаRJZ'а, але проте... Висока швидкість розпакування. Навіть на XT UNARJZ працює в середньому в 1.5-2 рази швидше, ніж ARJ, а при використанні спеціальної опції (див. UNARJZ.DOC) різниця зростає ще в два рази.

Важливо відзначити, що процедури деархіватора оптимізовані окремо під процесори 286, 386, 486 і Pentium.

ARJZ написаний таким чином, що його можна використовувати і як окремий архіватор і як надбудову над ARJ'ем: якщо він не може розпізнати чи команд опцій командного рядка, то запускає оригінальну програму. Це, фактично, означає, що, використовуючи ARJZ, ви, проте, не втрачаєте ні однієї опції ARJ'а.

Недоліки ARJZ:


1) У ARJZ (принаймні, поки) немає підтримки багатотомних (multi volume), резервних (backup) і самораспакующихся (SFX) архівів. Помітьте, що UNARJZ розпаковує будь-які архіви, створені ARJ.
2) ARJZ не є повноцінним архіватором у тім змісті, що він самостійно не видаляє і не перейменовує файли в архівах, не може зливати архіви і т.д. Усю цю роботу можна зробити за допомогою оригінальної програми, тому не можна говорити, що пари ARJZ/UNARJZ цілком заміняє собою ARJ.

Література

Фігурнов В.Е. «IBM PC для користувача. Короткий курс.» - М.: ИНФРА-М, 1998. - 480 с.: іл

PCMagazine, 1997-1999 р.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3 


Подібні реферати:

Запити, фільтри, використання та функціональне призначення

Що таке фільтр Довідка (Help) дає визначення поняттю “фільтр” так: “Набір умов, які застосовуються для добору підмножини записів чи для сортування записів. У Microsoft Access існують фільтри чотирьох типів: фільтр по виділеному фрагменту, звичайний фільтр, розширений фільтр і фільтр по вводу.” У свою чергу, умова відбору визначається як “набір обмежувальних умов, наприклад, = "Україна" (означаюче, що потрібно строкове значення "Україна") чи > 30000, використовуваних для висновку визначеного набору ...

Програми архіватори WinZip, WinRar

При експлуатації комп'ютера з різних причин можливе пошкодження або втрата інформації на магнітних дисках. Це може відбутися внаслідок як фізичного пошкодження дисків, так і пошкодження інформації вірусом. І тому для зменшення втрат в таких випадках, потрібно мати архівні копії файлів. Для отримання копій файлів, використовують команди копіювання MS DOS. Але в цьому випадку копії будуть займати багато місця, що змушує мати велику кількість дискет. Більш доцільно використовувати для створення архівних копій спеціально ...

Інтерфейс IDE (Integrated Drive Electronics)

Вступ У сучасних комп'ютерах пристрої для запису даних і програм на магнітні диски (їх часто називають твердими дисками чи "вінчестерами") є основним засобом довгострокового збереження інформації, тому базові принципи роботи дискових пристроїв корисно знати кожному. Це допоможе більш раціонально організувати використання диска, продовжити термін його служби, а також позбутися від зайвих проблем при установці в комп'ютер додаткового диска чи заміні старого. У сучасних персональних комп'ютерах найбільш ...