Search:

Сучасне музичне мистецтво у світі

Детройтское техно (Detroit Techno)

Близько 1987 року в Детройті - місті Motown і P-funk - були створені футуристичні напрямки музики. DJ грали свою власну музику в клубах. Тоді це була різна музика; тепер вона звучить схоже. Експерти говорять, що це - сплав американського P-funk і європейської синтезаторної музики (New Order і Kraftwerk).

Фірмовим інгредієнтом детройтського техно є "голий" фанковий звук аналогового синтезатора, і, що саме головне, що ухає, що довбає ритм. Ніяких вокальних партій і підспівок. Однак, революційна річ у детройтським техно - це накладення ритмів, майже поліморфічне. Хоча це - не формальна поліритмія як в африканській племінній барабанній музиці: детройтське техно - більш проста музика і часто використовує третини замість чвертей.

Три герої детройтського техно - це Juan Atkins, Kevin Saunderson і Derrick May. Останній з них найбільш ортодоксальний і героїчний. Derrick May написав, наприклад, The Dance. Швидкі тарілки, нормальної швидкості барабан (брейк-бит), а також струнні і ритмічна тонова лінія. Ведучий ритм зіштовхується з іншими як у ренесансній поліритмії.

Juan Atkins усе ще робить музику, комбінуючи її з ритмом джангла. Kevin Saunderson був найбільш популярним у створенні музики на грані хауса.

Хардкор (Hardcore)

Це страшної швидкості музика. Удари молотком по голові зі швидкістю від 150 до 220 ударів у хвилину. Знавці говорять, що якщо слухати таку музику досить довго, виникає відчуття, що світ перетворився у величезну бензопилу.

Хардкор - це просте прискорення техно плюс фрагменти відомих пісень, що у результаті звучать так, начебто хтось переключив швидкість програвача з 33-х на 45 оборотів у хвилину. Іноді здається, що це просто старий добрий speed-metal, але з техно-бітом як підкладку. Але це тільки здається...

Тріп-хоп (Trip-hop)

Тріп-хоп відноситься до нетанцювальної електронної музики - під час підстави цього стилю (1994) люди називали його танцем на стільці. Дуже повільна, часом депресивна музика, ламаний ритм і дуже похмурі тексти - так звучить група Portishead, слухаючи яку легше всего одержати представлення про цей стиль.

Тому що темп був повільним (нижче 120 ударів у хвилину) було сказано, що це на підходить для танцполя. Той хто чув Bristol Sound, погодиться з цим; але якщо ви зараховуєте Chemical Brothers до трип-хопу, те це зовсім не вірно. Chemical Brothers - краща танцювальна музика.

Брістоль саунд (Bristol Sound)

Спеціальне згадування заслуговує трип-хоп із Брістоля: Massive Attack, Portishead і Tricky. Massive Attack були першими в трип-хопе в 1991 році: уповільнений біт, заснований на хип-хопе, комбінованим з регги і відмінним

звучанням. Популярним хитом була Unfinished Sympathy від Massive Attack.

Біг-біт / Танець Сирен
(Big beats / Siren Dance)

Загальна річ цієї музики - спеціальне використання електроніки, що створює типовий звук. І дуже важкий. Звучання "Jimi Hendrix", подібне до сирени, об'єднане з важким брейк-бітом. Це комбінація фанка хіп-хопа, моці долі і свінгу хауса. Краще танцювати чим слухати: ніяких сирен на стільці, сирени на танцполі. Сирена - тривожний сигнал у тумані, а також звабна жінка. Танець Сирени - великий шум. У журналах, звичайно називається биг-битом чи хімічним бітом.

Хімічний біт (Chemical beats)

Спочатку послухайте Leave Home - гімну біг-біта від засновників: Chemical Brothers (чи як я їх називаю Братья Менделєєв). Ви чуєте могутню басову лінію, відмінну і від техно і від джангла, і брейк-бит 1 2 33 4 з акцентом на першій бавовні. Цей біт штовхає вас до танцю; просто слухати треба щось інше. Ритми - більш-менш тріп-хопові у використанні брейк-біта, що відбувається з хіп-хопа, James Brown і Meat Beat Manifesto. Цей трек - відправна крапка нового жанру.

Джангл / Драм-н-басс
(Jungle / Drum'n'bass)

Шалено швидка музика з моторошно складним ритмом і сильно покрученою лінією басових інструментів. Чому "джунглі"? Ця музика побудована на ритмі, а самий складний ритм, як відомо, водиться в Африці.

Джангл з'явився в Лондоні. Він також називається драм-н-бассом, тому що барабан і бас дуже характерні для цій музиці. Послухайте Timeless від Goldie - класичний трек 1995 року: 21 хвилина музики.

Барабан і бас узагалі часто використовується в танцювальній музиці, долі і поп-музиці. Так що назва ймовірна занадто загальне, для того, щоб іменувати цей трохи зарозумілий стиль. Також мається третій елемент, що є характерним для драм-н-баса - це струнні.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3 


Подібні реферати:

Сучасне музичне мистецтво у світі

Сучасне музичне мистецтво має різні форми прояву. Найсучаснішими з них є такі: Хаус (House) У середині 80-х у Чикаго виник новий вид танцювальної музики - хаус. Назва походить від клуба Warehouse (склад). Саме там чикагські ді-джеї вперше спробували змішувати сингли групи Kraftwerk зі звуком кардинально нового для того часу пристрою за назвою драма-машина. Вони зверталися до традицій андеграунда і кращі сучасні треки все ще звучать трохи "андеграундно", можливо також через якість запису. Корені цієї музики - ...

Соломія Крушельницька, її життя — неперевершений успіх і постійне зречення

Ясноока дівчинка, Солюня, Люня, Люнечка, весела і жвава, непокірна і спритна, з серцем, переповненим любов'ю, радісно пізнавала світ. Вона бігала селом, як усі діти; вона зачудовано вірила легендам і старанно поралась у квітнику. Та що б не робила, все співала і співала, і не було кінця-краю тим пісням. Стрімкі весняні пахощі чи золотий осінній щем лише задавали тон її співам. А ще в тій дитині змалечку були неабияка рішучість та нестримне бажання знань, глибоких, досконалих. (Пройде час, і С.Крушельницька вивчить сім ...

Мистецтво і телебачення, архітектура, образотворче мистецтво

План Література. Музика. Театр. Література. Література – твори писемності. Термін література у широкому значенні вживається щодо творів писемності взагалі, включаючи літературу художню, наукову, політичну і т.д. Література художня – різновид мистецтва, особливої форми суспільної свідомості, що зображує дійсність у художніх образах. Образи літератури створюються за допомогою мови. У літературі мова виражає думку, ідею. Головний предмет художньої літератури – людина у багатогранності її життєвих проявів, духовності, ...