Search:

Сучасне музичне мистецтво у світі

Три інградієнта джангла.

По-перше, струнні (не скрипки, а деякий тривалий електронний звук, що містить також духові інструменти). Слухайте L.T.J Bukem: він додав цим вступним звукам трохи пасторальний характер. Це повітряно, ориентированно в простір.

Далі - басова лінія. Вона сильно відрізняється від прямого баса хауса. Почувається вплив регги. Басова лінія пливе. Вона не качається, як у важкому клубному хаусі (габба чи хардрок), а саме пливе.

Третій і найбільш явний елемент - барабан. Це - швидкий брейк-бит. Барабани відрізняються від хауса і швидкістю і семплом. Хаус - 120 ударів у хвилину, джангл - набагато швидше. Семпл хауса - 1 2 3 4, у той час як брейк-бит джангла - щось начебто 1 2 33 4. Маються додаткові удари між 3 і 4. У більшості треків, мається тільки один ритм; якщо мається більше, те голосний і швидкий брейк-бит джангла перекриває інші.

І усі разом протягом не менш семи хвилин. Додамо лементи птахів. Також характерний один момент тиші, після якого звук знову продовжується. Це стає захоплюючим як тільки ви звикнете (що може зажадати деякого часу).

Ембіент (Ambient)

По-англійськи це слово значить щось начебто "омиваючий, що обтікає з усіх боків". Ембіентна музика те саме що заколисливому газ. Тихий шелест, писки, подихи, гудки далеких тепловозів і змахи крил кажанів. Ніяких барабанів і співу. Додай сюди небагато Pink Floydовского "Dark Side Of The Moon", приправленого всілякими сучасними звуковими ефектами й обробками. Для танців не підходить. Це електронна експериментальна музика, ідеальна для прослуховування будинку.

Габба (Gabber)

Габба - це музичний стиль, що став дуже популярним в останні п'ять років у Голландії. Габба - це один з безлічі стилів, що відбуває з того самого звуку, батьківщиною якого є Детройт. Більшість таких стилів засновано на оригінальному звучанні. Наприклад меллоу, хардкор, хардтранс і т.д. Габба - найважчий з них. З глибоким басом, що ухає в дуже великому темпі, дуже часті удари і повторювані семплі. Це одна з найшвидших музик у світі на сьогодні (більш 200bpm). Безліч людей приходить на грандіозні вечірки насолодитися музикою і зустрітися з іншими аматорами габбі, і не тільки в Голландії. Найбільший організатор - "ID&T" проводить щорічно безліч габба-акцій у Західній Європі. Хочете габбу - приїжджайте в Європу.

Список використаної літератури:

Історія сучасної музики. – К., 1999.

Музична енциклопедія. В 2-х книгах. – М., 2000.

Молодіжна субкультура. – М., 2002.

Культура сучасності. – К., 2000.

Українська енциклопедія. – К., 2002.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3 


Подібні реферати:

Мистецтво і телебачення, архітектура, образотворче мистецтво

План Література. Музика. Театр. Література. Література – твори писемності. Термін література у широкому значенні вживається щодо творів писемності взагалі, включаючи літературу художню, наукову, політичну і т.д. Література художня – різновид мистецтва, особливої форми суспільної свідомості, що зображує дійсність у художніх образах. Образи літератури створюються за допомогою мови. У літературі мова виражає думку, ідею. Головний предмет художньої літератури – людина у багатогранності її життєвих проявів, духовності, ...

Соломія Крушельницька, її життя — неперевершений успіх і постійне зречення

Ясноока дівчинка, Солюня, Люня, Люнечка, весела і жвава, непокірна і спритна, з серцем, переповненим любов'ю, радісно пізнавала світ. Вона бігала селом, як усі діти; вона зачудовано вірила легендам і старанно поралась у квітнику. Та що б не робила, все співала і співала, і не було кінця-краю тим пісням. Стрімкі весняні пахощі чи золотий осінній щем лише задавали тон її співам. А ще в тій дитині змалечку були неабияка рішучість та нестримне бажання знань, глибоких, досконалих. (Пройде час, і С.Крушельницька вивчить сім ...

Сучасне музичне мистецтво у світі

Сучасне музичне мистецтво має різні форми прояву. Найсучаснішими з них є такі: Хаус (House) У середині 80-х у Чикаго виник новий вид танцювальної музики - хаус. Назва походить від клуба Warehouse (склад). Саме там чикагські ді-джеї вперше спробували змішувати сингли групи Kraftwerk зі звуком кардинально нового для того часу пристрою за назвою драма-машина. Вони зверталися до традицій андеграунда і кращі сучасні треки все ще звучать трохи "андеграундно", можливо також через якість запису. Корені цієї музики - ...