Search:

Тижневі і місячні біоритми. Оздоровчі біоритми в місячному циклі

3. Крапка першої чверті характеризується максимальною активністю організму - Ян-проявом. Гравітації зовні немає - вона взаимоуничтожилась. Земля з розтягнутого, яйцеподібного стану стала знову круглої. Вага людини в цей момент найбільший, організм стиснутий. У цій перехідній крапці, коли Ян максимальний, зароджується його протилежність Інь. Процеси в організмі під дією всі сили, що збільшується, Інь - гравітації Місяця і Сонця - почнуть діяти на розширення організму. Зміна цих рухів, взаємно протилежних, є величезною внутрішньою роботою - стресом для організму.

4. Друга фаза характеризується поступовим збільшенням зовнішньої гравітації від Місяця і Сонця. Інь росте, а Ян - земна гравітація - убуває. До повні зовнішнє Інь-впливає на Землю максимально. Причому Місяць і Сонце своєю гравітаційною енергією поділили водяну оболонку на двох частин, взаємно протилежні один одному. Подібний процес спостерігається й у людському організмі через те, що загальний потік розділився надвоє - він ослабнув. У китайській філософії це виражається терміном "Мала Інь". Енергія і рідинні середовища організму, піддані іньскому впливу, направляються зсередини назовні, організм розширюється. Через того що усі зсередини йде назовні, цей період найбільш сприятливий для очищення організму. А от фізичну активність треба, дійсно, скоротити, щоб не розсіяти енергетичний потік.

5. Повня характеризується максимальним протилежним впливом Місяця і Сонця на Землю. Земля витягнута, розширена. В організмі людини енергія вільно виливається зсередини назовні, рідинні середовища також ближче до поверхні тіла. Максимальний Інь у цей час породжує свою протилежність - Ян. У цій крапці відбувається поворот від розширення до стиску, йде боротьба, перелом на самих найтонших рівнях людського організму. Це колосальний стрес.

6. Після стресового перелому від розширення до втискування процеси стиску - Ян - починають переважати. Тепер енергія і рідинні середовища з зовнішнього, розширеного стану організму прагнуть сконцентруватися, йдуть у глиб організму. Доцентровий, стискаючий рух є ознака активації Ян-процесів. Таким чином, під час третьої фази активізуються всі Ян-процеси й органи, зв'язані з ними. У людини з'являються сили, йому хочеться активно рухатися, займатися спортом, узагалі дати навантаження. І це цілком доцільно - це найкращий період для великих фізичних навантажень, що засвояться організмом без проблем. Цей період називається "Малий Яне" через те, що раніше розділені, ослаблені потоки рідини й енергії прагнуть з'єднатися разом. Як правило, у цю фазу виявляється підвищена статева активність, що цілком виправдана. Адже протягом перших двох фаз відбувається дозрівання яйцеклітини, її рух по фаллопієвим трусам і влучення в матку, на що ідуть перші 14 днів місячного місяця. Звідси зачаття може повноцінно здійснитися в цю фазу. Як бачите, усе погоджено, у чому і полягає Мудрість Природи.

7. Третя чверть - ця крапка максимального стиску організму янською, тобто земною, гравітаційною енергією. У ній, як і в попередніх особливих крапках, зароджується внутрішній поворот від стиску до розширення. Цей день "внутрішньої бури", як і молодик, перша чверть і повня необхідно провести спокійно. Уникайте в цей день великих навантажень, харчових воздержаний і інших подібних речей, що є стресами для організму. Два стреси - внутрішній: від повороту стиску до розширення і стрес від навантаження (наприклад, лазні) - організм може не витримати.

8. Четверта фаза Місяця - це знову ріст іньскої енергії, збільшення спільного впливу гравітації Місяця і Сонця в одному напрямку. Потік енергії і рідини усередині організму людини прагне до голови, вага тіла зменшується, вона розширюється. Це сприяє протіканню всіх Інь-процесів, активізує інські органи. Через того що в цій фазі спостерігаються найбільші припливи, а сили ваги діють в одному напрямку, у китайській термінології ця фаза зветься "Великий Інь". Зовні цей період характеризується наростанням пасивності, деякої набряклості, витіканням шлаків і рідин з організму. Іншими словами, це період природного очищення організму - місячні в жінок; закінчення життєвого циклу - завершення менструального циклу; завершення всіх процесів у Природі. Місячний місяць (цикл) завжди розглядався древніми мудрецями як завершене ціле, подібне по великому законі подоби з будь-яким іншим цілим, будь те день, рік людське чи життя грандіозна епоха існування Всесвіт.

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5 


Подібні реферати:

Шкіра. Будова та функції шкіри

Функції шкіри: 1. Являється бар’єром між зовнішнім середовищем і внутрішнім середовищем організму. 2. Захищає організм від інфекції, механічних і фізичних ушкоджень і втрати рідини. Крім того в шкірі ще є потові і сальні залози, які виділяють піт і жир, у яких містяться кислоти, що служать хімічними засобами захисту від грибів і бактерій. 3. Відіграє важливу роль у регуляції температури тіла (звуження і розширення кровоносних судин, виділення поту, на шкірі росте волосся, яке створює захист від холоду). 4. Один з органів ...

Сучасні екологічні проблеми, що постають перед людським суспільством

Спеціалісти ООН, учені-екологи відомих міжнародних і національних природоохоронних організацій на підставі наукового аналізу матеріалів про особистості й тенденції демографічного, соціально-економічного розвитку суспільства й наслідків науково-технічної революції, даних про стан і перспективи використання природних ресурсів, а також про стан і динаміку забруднень геосфер і стан біосфери здобули дуже невтішні висновки. Погіршення стану більшості екосистем біосфери, істотне зменшення біопродуктивності й біорізноманітності, ...

Лавр благородний, лаконос американський

ЛАВР БЛАГОРОДНИЙ Laurus nobilis Невисоке, до 10 м заввишки вічнозелене дводомне дерево або кущ родини лаврових. Має густу пірамідальну крону. Листки чергові прості, короткочерешкові, шкірясті, цілокраї, загострені.Квітки одностатеві, дрібні, білі, в 4 - 6-квіткових зонтикоподібних суцвіттях. Цвіте у квітні-травні. Плід - синьо-чорна, однонасінна кістянка, достигає у жовтні - листопаді. Розводять у Південному Криму як ефіроолійну, пряну і декоративну рослину. Можно культивувати в наших умовах, на зиму захищаючи. Для ...