Search:

Інтернет банкінг в Україні

Порівняльна характеристика основних різновидів віддаленого банківського обслуговування:

Телефонний банкінг | Висока мобільність, достатня швидкість, невеликі витрати | Обмежені можливості одержання інформації та передачі документів у банк, незручність використання.

Відео-банкінг | Зручність візуального спілкування, сполучення всіх переваг електронного банкінгу | Занадто високі витрати на виготовлення і впровадження, обмежена конфіденційність.

РС-банкінг | Високий рівень захисту, можливість обміну документами | Висока вартість, необхідність встановлення програмного забезпечення, низький рівень мобільності.

Інтернет-банкінг | Висока мобільність, невеликі витрати, зручність, можливість обміну документами, широкі інформаційні можливості, універсальність | Недостатня захищеність від несанкціонованого втручання.

2. Приклади реалізації послуг Інтернет-банкінгу

Security First Network Bank (www.sfnb.com)

Віртуальні двері першого Інтернет-банку були відкриті 18 жовтня 1995 року. Банк не має жодного фізичного відділення для роботи з клієнтами і є цілком віртуальним. Усі банківські операції відбуваються через Інтернет. Для екстрених випадків існує можливість зв'язку з банківським персоналом за допомогою телефону.

Web-сайт SFNB є головним і єдиним відділенням банку. На сайті наведені відомості про банк і його послуги, представлена інформація для обгрунтованого прийняття рішень і вибору послуг. Сайт надає послуги так званого фінансового калькулятора, який за введеною інформацією (термін, необхідна прибутковість і сума, початкова сума) дозволяє розрахувати номінальну і реальну прибутковість, оптимальне рішення для накопичування коштів. Спеціальні засоби дозволяють подавати інформацію в графічному вигляді. SFNB здійснює повний набір банківських послуг, у тому числі видачу позичок, іпотечне і лізингове кредитування.

Wells Fargo (www.wellsfargo.com)

Банк Wells Fargo був заснований у 1863 році і нині є сьомим у списку найбільших банків світу. З початку 1998 року банк став активно надавати online-послуги. Web-caйт банку складається з чотирьох основних розділів: послуги для фізичних осіб, малого бізнесу, середнього і великого бізнесу, інформація про банк. Перші два розділи надають мож-ливість online-проведення всіх банківських операцій. Система Інтернет-банкінгу Wells Fargo організована за чотирма основними напрямками. Перший відображає загальну інформацію про стан рахунка і рух грошей за період. Ці дані готові для експортування в програми керування особистими фінансами Microsoft Money і Quicken. Другий розділ дозволяє оплачувати комунальні послуги, послуги зв'язку, навчання, страхові внески. Оплата рахунків здійснюється безкоштовно при певному мінімальному внеску, який призначається для кожного клієнтського рахунка. Третій розділ системи дозволяє здійснювати переказування між рахунками клієнта. У четвертому розділі здійснюються настроювання системи - зміна пароля, відкриття нових рахунків. Усі перераховані дії здійснюються шляхом заповнення звичайних Web-форм.

INTERNATIONAL METALL TRADING BANK

Віртуальний банк ІМТВ був відкритий 10 квітня 1998 року і зареєстрований у республіці Науру. Це банк-автомат, який дозволяє своїм клієнтам у режимі реального часу здійснювати весь спектр банківських операцій.

Банк ІМТВ спеціалізується на наданні послуг Інтернет-банкінгу для фізичних і юридичних осіб. Банк ІМТВ є засновником платіжної системи WebMoney і зберігає кошти клієнтів системи WebMoney Transfer на кореспондентських рахунках типу «ностро».

Приватбанк (www.privatbank.ua)

- Контролювати залишки і отримувати виписки по Вашим карткам і рахункам;

- Здійснювати банківські або міжбанківські платежі на адресу фізичних та юридичних осіб;

- Поповнити рахунок мобільного телефону для всіх операторів мобільного зв’язку України;

- Оплатити комунальні платежі;

- Відправити або отримати терміновий переказ PrivatMoney, Western Union, MoneyGram, а також міжнародний SWIFT переказ чи здійснити переказ між картками VISA в будь-яку країну світу

Перейти на сторінку номер:
 1  2  3  4  5  6 


Подібні реферати:

Криптографічний алгоритм 3DES

Зміст Вступ 1.Історичні факти 2.Реалізація алгоритмів шифрування 3.Симетричний шифр 3DES 4.Криптографічний алгоритм потрійний DES 5.Типи потрійного шифрування DES 6.Надійність використання DES 7.Застосування алгоритму 3DES 8.Стійкість ключів DES Список використаної літератури Вступ Споконвіків не було цінності більшої, ніж інформація. ХХІ століття - вік інформатики й інформатизації. Технологія дає можливість передавати й зберігати все більші обсяги інформації. Це благо має й зворотний бік. ...

Антивірусні програми Dr.WEB (AVP), програми-архіватори

Комп'ютерний вірус — це, як правило, дуже невелика програма (модуль) мовою Ассемблера, яка написана програмістом високої кваліфікації. Спочатку вірус записується його розробником на одну дискету. Далі при тиражуванні цієї дискети він потрапляє на інші дискети. Цей процес звичайно проходить лавиноподібне. Модуль віруси спочатку приєднується до файла або проникає всередину його (частіше до програм). Потрапивши разом з файлом у комп'ютер, вірус починає діяти самостійно. Він може розмножуватися, тобто створювати свої ...

АРМ – Колекціонера марок

Зміст: Вступ Загальна характеристика предметної області та мети створення додатку Характеристика задачі що розв’язується Опис процесу взаємодії користувача з додатком Обґрунтування проектних рішень по інтерфейсу користувача при: Проектуванні форм Проектуванні діалогів Проектуванні довідкової системи Використання принципу розробки орієнтованих на користувача Використання принципів організації екранів Рішення щодо кольору, при проектування додатку Перелік форм додатка 10. Класи, підкласи та компоненти що використовуються в ...